کامبوج کار رهبر بازداشت برای سیاسی نظرات

پنوم پن کامبوج - برجسته کامبوج اتحادیه کارگران رهبر که در زمان دولت منتقد دستگیر شد به اتهام تحریک به ناآرامی

توسط MINERALNEWS در 11 مرداد 1399

پنوم پن کامبوج - برجسته کامبوج اتحادیه کارگران رهبر که در زمان دولت منتقد دستگیر شد به اتهام تحریک به ناآرامی های اجتماعی به دلیل نظرات خود را در مورد حساس سیاسی موضوع در مورد مرزهای این کشور.

رنگ Chhun رئیس جمهور از کامبوج کنفدراسیون اتحادیه های کارگری دستگیر شد جمعه شب در خانه خود را گرفته و به دادگاه روز شنبه به شنیدن این اتهام علیه او. اگر مجرم او مسئول است به شش ماه تا دو سال حبس و جریمه نقدی از 1 میلیون به 4 میلیون riels ($244-976).

او همچنین خدمت در انتخابات کمیته اپوزیسیون کامبوج نجات ملی حزب قبل از آن منحل شد با حکم دادگاه در ماه نوامبر سال 2017 پیش از سال 2018 انتخابات عمومی. دادگاه اقدام به طور کلی دیده می شود به عنوان در نظر گرفته شده برای اطمینان از پیروزی نخست وزیر کامبوج حاکم کامبوج حزب مردم.

رنگ Chhun در چهار شنبه led ده ها تن از کارگران کارخانه به ارائه یک دادخواست در Hun Sen محل اقامت درخواست او برای کمک به رفاه خود را پس از خود کارخانه تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او همچنین به مصاحبه این هفته به دولت ایالات متحده-پشتیبانی از رادیو آزاد آسیا که در آن او در مورد جلسه کشاورزان در شرق کامبوج که شکایت خود را در مورد زمین در حال نقض توسط همسایه ویتنام است.

این موضوع از ویتنام تجاوز در کامبوج خاک بسیار حساس داخلی از اهمیت سیاسی در کامبوج به دلیل گسترده تاریخی خصومت نسبت به این کشور همسایه بزرگتر به شرق است. Hun Sen دولت حفظ روابط نزدیک با ویتنام منجر سیاسی خود دشمنان او را متهم به ناکامی در حفاظت از زمین کامبوج.

چند برجسته اپوزیسیون شده اند تحت پیگرد قانونی در هزینه های مختلف در سال های اخیر برای ساخت چنین اتهامات.

سخنگوی پلیس ژنرال Chhay کیم Khouen گفت: Rong Chhun دستگیر شد در درخواست از پنوم پن شهرداری دادگاه پس از او به اطلاعات نادرست مربوط به مسئله مرز با ویتنام است.

زودتر جمعه در مرز مشترک کمیسیون کامبوج رد اتهامات ساخته شده در رادیو آزاد آسیا برنامه که ویتنام تا به حال نقض در کامبوج خاک.

یک بیانیه صادر شده در نام نجات ملی کامبوج حزب که رهبران آن عمدتا در تبعید گفت: "بازداشت شد و بر خلاف قوانین بین المللی و آزادی بیان و فعالیت سیاسی تضمین شده تحت کامبوج اساسی است.

آن را به دادگاه تجدید نظر به دولت برای انتشار و از جامعه بین المللی نیز کمک به حفظ آزادی خود را.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن