در این L. A. شورای شهر, کمپین Kevin de León است underdog تبدیل سگ بزرگ

دو سال پیش سابق ایالت کالیفرنیا در سنای رهبر Kevin de León برپا longshot مبارزه برای سرنگون وزیر بهداشت ، دایان فاینستاین, حزب دموکرات کهنه.

که پیشنهاد ناموفق بود. اما در این سال De León است چیزی جز توسری خور در این مسابقه به جای لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar که پله پایین به دلیل محدودیت مدت و که دفتر مورد حمله قرار گرفت توسط اف بی آی است.

در مبارزات انتخاباتی خود برای نشان دادن یک منطقه از مرکز شهر به Eagle Rock, De León است که توسط سازمان کار L. A. شهرستان حزب دموکرات و شهردار اریک Garcetti — و او در حال حاضر صرف بیش از نیم میلیون دلار در مشاوران کارکنان و هزینه های دیگر.

در بیخ و بن De León فلفل سخنرانی های خود را با حرفه ای نکات برجسته: سازماندهی مارس 1994 در برابر گزاره 187, دفاع از لوایح در مجلس قانونگذاری ایالتی برای حفاظت از مهاجران و نیروی گذار به انرژی های تجدید پذیر و درگیر شدن در جنگ بیش از سیاست با آن-ایالات متحده Atty. ژنرال جف جلسات.

تبلیغات

اما ده لئون بالا رقبا به تصویر بکشد او را به عنوان یک خارجی است. آنها استدلال می کنند که کسی از جامعه باید نظارت بر این منطقه است که بیشترین تعداد افراد بی خانمان در شهر crisscrossed است توسط چندین بزرگراه و رنگ باخته شکسته پیاده رو و سطل زباله.

با مشارکت بالا رود برای 3 مارس اولیه انتخابات احتمالا به رهبری جوانتر از رای دهندگان سوال این است که آیا منطقه خواهد برای بزرگ نام سیاستمدار در ده لئون یا پایین تر-مشخصات محلی نامزد شده است.

دیگران رقابت برای Huizar صندلی شامل Cyndi Otteson سابق عقاب راک محله شورای اسلامی معاون رئیس جمهور; Raquel سامرا یک مشاور مدرسه بالا; Mónica گارسیا, یک عضو هیئت مدیره مدرسه و جان Jimenez بنیانگذار آموزشی غیر انتفاعی — همه از آنها کمتر شناخته شده نسبت به سابق سنا رهبر.

485748-la-me-council-candidate-cyndi-otteson_GAJ05.JPG

L. A. شورای شهر نامزد Cyndi Otteson مرکز بوم با تیم او در بیل هایقتس.

(گابریلا Angotti-جونز/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Canvassing در بیل هایقتس در اخیر بعد از ظهر Otteson زدم بر درب خانه با یک ده لئون ثبت نام و راه اندازی به یک سخنرانی ترسیم تجربه او به عنوان یک مادر دو فرزند جوان و حمایت از این اتحادیه به نمایندگی از لس آنجلس معلمان است.

در حالی که ده لئون است ساکرامنتو تجربه او گفت: بار بعد از “من حق دارند نوع تجربه است که در دولت های محلی.” Otteson مثلا بازگو چگونه او را در محله شورا برای توقف نصب و راه اندازی یک بحث تلفن همراه برج.

Otteson پیشنهاد کرده است که تغییرات گسترده در تالار شهر از جمله حرکت به تامین مالی عمومی انتخابات و گسترش 15-عضو شورای شهر به بهتر نشان دهنده L. A. s 4 میلیون نفر.

در بحث Otteson به فروش می رساند خودش اعلام کرد که او را “یک مرد و یا یک سیاستمدار حرفه ای” و او خواستار رای دهندگان برای انتخاب منطقه اولین زن عضو شورای.

Keith Smith, دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه آرام گفت: از آن تعجب آور نیست که نامزدهای برجسته کردن اختلافات خود با دولت سابق قانونگذار. اما ده لئون را درک مزایا نیز ممکن است به معنی کمی به رای دهندگان.

“این عجیب و غریب لحظه به خودی نامزد به ویژه در درون حزب دموکرات” اسمیت گفت. “وجود دارد یک حس است که بهتر است به عنوان یک خارجی است.”

در یک بسته بندی کمپین رویداد در یک رستوران مکزیکی در ال Sereno ماه گذشته ده لئون strode از جدول به جدول استقبال از دوستان قدیمی و حامیان. به عنوان شرکت کنندگان اندود شده تا به صورت رایگان tacos, Hugo گارسیا رئیس جمهور از یک محلی محیط زیست سازمان عدالت معرفی او به عنوان یک سیاستمدار که ایستاده بود با جامعه به مبارزه با توسعه یک میلیون دلاری جامعه دردار در ال Sereno.

“شما می دانید که من شما می دانید من رکورد” ده لئون به جمعیت گفت. “این بحث برای بسیاری از مردمی اما این خوب است. چرا که تصمیم گیری است که من را رانده ارزش های من است.”

تبلیغات

اهل لس آنجلس, De León خدمت در قوه مقننه — برای اولین بار در مجلس و سپس در مجلس سنا که در آن او رئیس جمهور pro tem — از سال 2006 تا سال 2018 به نمایندگی از محله در منطقه شورای.

در یک مصاحبه او شانه ای بالا انداخت حملات علیه او اما گفت: “تجربه مسائل” است و او نمی تواند “خجالت” برای سال های خود را سپری کند. وی با اشاره به حمایت او از قلب L. A. دموکراتیک باشگاه است که پشتیبانی از نامزدها که فمینیستها به عنوان مثال از تنوع و پایگاه خود را پشتیبانی می کند.

IMG_5423.jpeg

دامنه کوه ساکنان روستای ری و اموزش ریوس تقسیم می شوند بیش از آنها می خواهم به نمایندگی از آنها در شورای شهر لس آنجلس.

(ری Rios)

انتخابات تقسیم کرده است برخی از خانواده ها. دامنه کوه ایجاد کرد ساکن ری ریوس که در خدمت به عنوان رئیس جمهور صاحب خانه محلی انجمن کاشته دو نشانه حمایت De León در خانواده چمن. همسرش, اموزش کاشته نشانه ای برای سامرا ،

ری ریوس گفت: De León سیاسی تجربه آن را آسان تر برای او را به حرکت به شهرستان سالن. “من فکر می کنم ما می توانیم با او کار به طور موثر تر است.” اما اموزش او گفت که می خواهد یک “تازه فرد از جامعه است.”

سامرا که کمک می کند تا اجرا یک رستوران خانوادگی در بیل هایقتس است انتقاد De León برای امتناع از امضای تعهد امیدوار است که او را در خدمت یک دوره کامل اگر انتخاب شود. برخی از رای دهندگان به تلخی به یاد بیاورید زمانی که آنتونیو Villaraigosa — سپس یک دولت سابق عضو مجمع— زد برای همین شورای شهر صندلی در سال 2002 و گفت: او را در خدمت یک دوره چهار سال است. اما او شکست که وعده های در حال اجرا برای شهردار و برنده.

در یک بحث در اوایل این ماه در سنگ عقاب سامرا گفت: او خسته شده بود از صندلی “استفاده می شود و مورد آزار قرار گرفته.” شده است وجود دارد “فساد” او گفت و آن را “یک سکوی پرشی برای دیگر مقامات منتخب و آن را به متوقف شود.”

در سال 2018 اف بی آی حمله Huizar سالن شهر و خانه, اما بازداشت نشده و اتهامات واصل شده اند. با Huizar قادر به دنبال انتخاب مجدد این حادثه نشده تبدیل به یک موضوع غالب در مسابقه. به جای بی خانمانی است که این موضوع مهم.

تبلیغات

Jimenez که نشده گزارش جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی خود می گوید او می خواهد به بررسی city-county آژانس که مختصات خدمات بی خانمان.

Otteson پیشنهاد کرده است بیشتر “انسانی” رویکرد به انجام شهر تمیز-یو پی اس از بی خانمان encampments — یکی که نمی مجازات کسانی که زندگی می کنند وجود دارد. او همچنین می خواهد به ایجاد افت در مراکز برای افراد بی خانمان.

سامرا که سهام مشترک با تایید Otteson از اتحادیه معلمان و خدمت در شهرستان کمیسیون متمرکز در فقر می خواهد به استفاده از مدرسه پارکینگ برای “امن پارکینگ” برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان بی خانمان به دوش در مدرسه.

ده لئون اغلب به یاد رای دهندگان که او را به امن میلیاردها دلار برای بی خانمان ها مسکن به عنوان یک دولت قانونگذار — پول که در حال حاضر جریان به شهرستانها. او می خواهد برای کاهش هزینه های مسکن با استفاده از پیش ساخته مواد و پیشنهاد کرده است که با داشتن مدیریت شهرستان اجاره املاک برای کاهش اخراج.

L.A. City Council District 14 candidate Mónica Garcia

L. A. مدرسه عضو هیئت مدیره و شورای شهر نامزد Mónica گارسیا.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

گارسیا است تبادل اضطراری کمک مالی برنامه برای کمک به Angelenos پوشش خود را اجاره و یکی دیگر از سراسر شهر بود پیوند به پرداخت هزینه برای ساخت مسکن جدید است.

او همچنین قول داد برای اضافه کردن بیشتر افسران پلیس به منطقه صورت انتخاب شدن و افزایش بودجه شهرستان برای پارک ها و کتابخانه ها.

در هیئت مدیره مدرسه برای 14 سال گارسیا طولانی ترین خدمت کاربران جاری. در طول دوره تصدی خود را او دیده است نرخ فارغ التحصیلی افزایش, اما همچنین ناامید کننده سطح از موفقیت در میان دانش آموزان است. او به طور معمول مخالف توسط اتحادیه معلمان و حمایت حامیان منشور مدارس و بزرگترین اتحادیه به نمایندگی از nonteaching کارکنان, اما این حمایت نیست ترجمه به خارج صرف برای شورای مبارزه است.

سازمان های کارگری شده اند ارسال mailers و تماس ساکنان به آنها بگویید که برای رای دادن به ده لئون. گارسیا انتخاباتی در ضمن شده است هدف سیاسی خود را ضبط با یک سری از فیلم های آنلاین, ریخته گری, او را به عنوان یک “ناامیدی.”

“قطعا استقرار و نخبگان را انتخاب کرده اند که آنها با” گارسیا گفت: اشاره به ده لئون. “اما این سوال باقی می ماند: چه کسی الهام بخش مردم را به رای دادن؟”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>