'موج جزر و مدی از قدرت بسته آف بافندگی به عنوان ملت چنگ زدن با حرارت

بزرگنمایی این تصویر مردم در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در آتلانتا در مارس 2. بسیاری از

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در آتلانتا در مارس 2. بسیاری از خانواده ها در آتلانتا و در سراسر ایالات متحده می تواند قدرت قطع به عنوان خاموش کردن moratoriums اعمال شده در شروع این بیماری همه گیر منقضی خواهد شد. این می آید به عنوان مکمل مزایای بیکاری نیز به مجموعه گذشت. Kevin M. Cox/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Kevin M. Cox/گتی ایماژ

Wykeisha هاو تلاش برای صرفه جو بود. زمانی که او بچه ها ناراحت کننده در صحرای سوزان آتلانتا گرما او را به آنها یخ میآید. به جای استارت آپ تهویه مطبوع او با استفاده از یک فن است. ناهار و شام پخته شده در همان زمان پس از اجاق برقی ندارد به توان دو برابر است.

"من سعی می کنم بهترین من برای مدیریت و جیره و از همه چیز به بهترین شکل ممکن," او می گوید.

هنوز هاو که پنج بچه ها در خانه است که حدود یک ماه و نیم پشت در او را قبض برق. برای چهار ماه گذشته لایحه نمی نیاز به یک اولویت است. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار های ارائه دهنده برق گرجستان قدرت به طور داوطلبانه به حالت تعلیق اشکالی برای دلیل عدم پرداخت هزینه.

ده ها تن از کشورها و آب و برق در سراسر ایالات متحده در زمان اقدامات مشابه اطمینان حاصل کرد که حتی به عنوان کسب و کار بسته و میلیون ها نفر از آمریکایی ها شغل خود را از دست مردم هنوز هم قادر به نگه داشتن خود چراغ بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

در حال حاضر بسیاری از کسانی که قدرت خاموش کردن moratoriums در حال انقضای از جمله گرجستان قدرت را که به پایان رسید در ژوئیه 15. و این می آید به عنوان یک آمریکایی که هنوز هم در صورت پایان یکی دیگر از سیاستهای مکمل مزایای بیکاری هستند که به مجموعه گذشت.

این ترکیب دارای ابزار تحلیلگران و طرفداران برای جوامع کم درآمد نگران بالقوه "موج جزر و مدی" قدرت بسته آف در زمانی که درجه حرارت و COVID-19 موارد در حال افزایش در سراسر کشور و به عنوان مقامات بهداشت در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه در پاسخ به شرایط اضطراری.

ابزار گروه انرژی ناظران و طرفداران برای کسانی که در نیاز هستند خواستار ملی توقف در قدرت بسته آف و در حال فشار دادن کنگره برای تسکین. اما کاخ سفید و هر دو طرف در تضاد هستند بیش از آنچه که دور دیگری از امداد پول خواهد بود و چه مقدار از آن خواهد بود.

"ما به دنبال در این موج بی سابقه ای از نیاز است که در حال آمدن است راه ما می گوید:" کاترینا Metzler, مدیر اجرایی ملی انرژی و آب و برق قیمت ائتلاف. "این یک بحران در وسط یک بحران است."

ساخت بدتر طرفداران هشدار به افراد در معرض بیشترین خطر از دست دادن قدرت در حال سیاه پوستان, لاتین تبار و آمریکایی های بومی که بیشتر در معرض خطر آسیب جدی از COVID-19.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم در صورت بسته آف چون اکثر ایالات آمریکا نیاز نیست آب و برق به انتشار اطلاعات در قطع و یا arrearages. ادیسون برق موسسه انجمن تجارت برای سرمایه گذار متعلق به نرم افزار می گوید این کار برای به دست آوردن یک حس مقیاس این موضوع روشن است که برای میلیون ها برق, مشتریان, صورت حساب ها ستون.

بزرگنمایی این تصویر

Talayla Feggins (سمت چپ) و Tranese Feggins (راست) کمک به مادر خود هریت Feggins آب گل در خانه خود در غرب آتلانتا. هریت به قطع برق در برخی از اتاق و آویزان خاموشی پرده سعی کنید به نگه داشتن خانه سرد و قبض برق کم است. Lynsey Weatherspoon برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Lynsey Weatherspoon برای NPR

نزدیک به 100,000 گرجستان قدرت مشتریان بودند دو یا بیشتر از دو ماه در صورتحساب خود را با توجه به ابزار های اخیر داده است. این شرکت مانند بسیاری از نرم افزار, آن را می گوید می خواهد به کار با مشتریان برای جلوگیری از قطع. این ارائه برنامه های پرداخت برای کمک به مردم با تعلق بدهی و اتصال مشتریان با کمک برنامه.

"ما می دانیم این است که هنوز هم یک زمان بحرانی با این بیماری همه گیر هنوز هم در جریان است. ما می خواهیم به انعطاف پذیر با مشتریان ما می گوید:" گرجستان قدرت سخنگوی آلیسون Gregoire.

یک تجزیه و تحلیل توسط برنامه ملی راه سازی روستایی برقی شرکت تعاونی که نشان دهنده کوچکتر آب و برق در سراسر کشور تخمین می زند که تا پایان سال آینده اعضای آن را $2.6 میلیارد دلار در حساب های پرداخت نشده. بدون فدرال مداخله ratepayers ممکن است تا پایان برداشت است که تب آن را می گوید.

نابرابری انرژی ناامنی

انرژی ناامنی نیست شروع با این بیماری همه گیر. حدود 1 در 3 خانواده های ایالات متحده تا به حال یک زمان سخت در پرداخت صورتحساب های انرژی در سال 2015 به گفته اداره اطلاعات انرژی. اسپانیایی و نژادی اقلیت بودند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

این روند همچنان ادامه دارد و در طول همه گیر و سقوط اقتصادی.

یک بررسی سراسری در ماه مه توسط اونیل مدرسه عمومی و امور محیط زیست در دانشگاه ایندیانا در بر داشت که 22 درصد از پاسخ دهندگان مجبور به کاهش و یا چشم پوشی از دیگر نیازهای اساسی مانند مواد غذایی و دارو به پرداخت بیل انرژی خود را در ماه آوریل است. هفده درصد از کسانی که در نظر سنجی نیست قادر به پرداخت صورتحساب انرژی در همه. نرخ بسیار بالاتر برای خانواده ها رنگ می گوید ثانیا Carley استادیار عمومی و امور محیط زیست در اونیل مدرسه.

"این فقط یک موضوع نیست که قادر به پرداخت هزینه انرژی" او می گوید. "این مسائل آنقدر پیچیده به بزرگتر نهادی تبعیض و تعصبات و مشکلات دیگر مانند سهام مسکن و مشکلات مسکن."

مردم از رنگ و مهاجران نیز ضربه سخت تر از لحاظ اقتصادی با این بیماری همه گیر. در اوایل ماه مارس Erlila Accius ساکن شهرستان Broward, فلوریدا,., که در اصل از هائیتی گفته شد نه به آمدن به مطب دکتر که در آن او کار می کرد. بيماران به لغو قرار ملاقات. یک ماه بعد دکتر زنگ زد و گفت که او نمی تواند استطاعت به کارکنان دیگر.

"من شده است با استفاده از به طور مداوم. هر روز من در اینترنت به دنبال شغل," او می گوید. "و تا کنون هیچ چیز نشده است."

Accius می گوید او شده است قادر به نگه دارید تا با صورتحساب خود را به این نقطه است. خواهر او کمک کرده و اضافی $600 در مزایای بیکاری هر هفته رفته است یک راه طولانی است. اما کسانی که مزایای میله میله برای جلوگیری از پایان ماه ژوئیه و Accius, یک مادر دو می گوید مگر اینکه چیزی تغییر او هنوز مطمئن شوید که چگونه او را برای رفتن به پایان می رسد دیدار. فلوریدا قدرت و نور او برق ارائه دهنده برنامه ریزی شده است به سر بسته آف در پایان ماه.

"من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد در ماه اوت," او می گوید.

هر دو دختر خود را به در خانه گیر کرده و ممکن است در نظر گرفتن کلاس عملا به معنی بالاتر صورتحساب برق در پاییز. پس از آن وجود دارد پول اضافی او را به نگه داشتن هزینه های تهویه مطبوع در حال اجرا است. Accius است داسی پس از خاموش کردن کولر می تواند خطرناک به سلامت.

"هنگامی که آن را داغ شما نیاز به تهویه مطبوع," او می گوید. "اگر شما لازم نیست برق اگر شما لازم نیست که دسترسی به آن چگونه می خواهید برای زنده ماندن؟"

در مرکزی فلوریدا چند آب و برق را از سر گرفت قطع به دلیل عدم پرداخت هزینه. اورلاندو کمیسیون آب و برق یکی از آنها است.

تیم Trudell سخنگوی municipally متعلق به ابزار عمومی می گوید آن را به تازگی قطع شده حدود 1400 مشتریان. تقریبا همه کسانی که خانواده او می گوید وصل شد به زودی پس از.

آن را دشوار تصمیم Trudell می گوید. ابزار کار با مشتریان به انجام همه چیز آن را می توانید برای جلوگیری از بسته آف. "اما در همان زمان شما باید برای اجرای یک ابزار و نگه داشتن آن را از بیرون رفتن از کسب و کار" او می گوید. "این یک اقتصاد دشوار برای همه کسب و کار ما گنجانده شده است."

گرما قاتل خاموش است

گرما خاموش است و اغلب نادیده گرفته قاتل مسئول مرگ و میر بیشتر نسبت به سایر نقاط مربوط به فاجعه است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که بیش از 600 نفر در آمریکا می میرند هر سال از گرمای شدید.

یک مطالعه اخیر توسط محققان در دانشگاه بوستون و دانشگاه بریتیش کلمبیا نشان می دهد که این تعداد در واقع ممکن است به مراتب بالاتر هر چند احتمالا به عنوان بالا به عنوان 5,600 سالانه — حتی با وزش امواج گرما افزایش تعداد مرگ و میر.

انسان ناشی از تغییر آب و هوا است که تقویت این خطر است. روز با گرمای شدید شاخص شرایط هنگامی که در ترکیب دما و رطوبت رسیدن به سطوح خطرناک می تواند در ایالات متحده آمریکا توسط midcentury با توجه به یک مطالعه اخیر توسط محققان با اتحادیه دانشمندان نگران.

درجه حرارت در حال حاضر غیر منتظره ای داغ تابستان امسال در خیلی از کشور است. هواشناسان می گویند که در سال 2020 است در مسیر به یکی از, اگر نه, به, داغ ترین سال در تاریخ ثبت شده. و فدرال پیش بینی پیش بینی بالاتر از متوسط درجه حرارت برای بسیاری از ایالات متحده در ماه های آینده.

"ما به دنبال در یک واقعا افتضاح پویا که در آن مردم خواهد بود و بدون آب و برق ضروری مسلما در بدترین زمان از سال است که به اتفاق می افتد در جنوب می گوید:" آلفرد ریپلی یک وکیل در کارولینای شمالی دادگستری مرکز یک وضعیت که در آن بسیاری به عنوان 1 میلیون نفر پشت در صورتحساب ابزار خود را.

تقریبا هر دولتی در این کشور حمایت در برابر قدرت بسته آف در طول ماه های زمستان برای جلوگیری از یخ زدگی هنگامی که درجه حرارت شیب کمتر از یک نقطه خاص. کمتری را حمایت در برابر بسته آف در تابستان هنگامی که آن را سوزان خارج است.

"با درجه حرارت بالا حمایت بسیار کمتر استقبال از آنجا که آنها نه در تقویم هدایت می شود. آنها بسیار بیشتر اپیزودیک می گوید:" چارلی Harak دادستان ارشد انرژی و آب و برق و مسائل ملی حقوق مصرف کنندگان ،

بزرگنمایی این تصویر

غرب آتلانتا ساکن هریت Feggins شده است از کار از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. تا کنون او موفق شده است به او پرداخت قبض برق توسط هم انصراف شغل های عجیب و غریب و فرو بردن به 401(k). "من در تلاش برای انجام همه چیز را من می توانم" او می گوید: اما او نگرانی آن را به اندازه کافی نخواهد بود. Lynsey Weatherspoon برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Lynsey Weatherspoon برای NPR

سقوط از طریق ترک

Harak و دیگران هشدار می دهند که حفره های آن در بلند مدت حمایت و انقضای جدیدتر همه گیر مربوط به حمایت — معنی آن را یک ماده از زمان قبل از اینکه مردم شروع به سقوط از طریق ترک.

بزرگنمایی این تصویر

Tranese (سمت چپ) هریت و Talayla Feggins ایستاده در خارج از خانه خود را در غرب آتلانتا. Talayla, 13 متکی به یک ماشین برای کمک به با آسم است. Lynsey Weatherspoon برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Lynsey Weatherspoon برای NPR

"ما در حال شروع به دیدن نوک کوه یخ از آنچه تقاضا وجود دارد و این نیاز برآورده نشده تا آنجا که به کمک ابزار نگران است" می گوید: Michael J. برادفورد مدیر پروژه به اشتراک گذاری برنامه در گرجستان لشکر از ارتش رستگاری.

کنگره ارائه شده 900 میلیون دلار در ابزار های مربوط به کمک های مالی برای خانواده های کم درآمد در یکی از امداد رسانی خود را بسته است. انرژی ناظران مصرف طرفداران و آب و برق درخواست برای اطلاعات بیشتر و برخی از آنها می گویند واشنگتن نیاز به عمل سریع.

غرب آتلانتا ساکن هریت Feggins یک دختر 13 ساله دختر که متکی بر یک ماشین به کمک با آسم است. Feggins شده است از کار از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. او موفق شده است به او پرداخت قبض برق توسط فرو بردن به او 401(k) و هم انصراف شغل های عجیب و غریب — مشاهده کودکان و نوجوانان ضروری کارگران و تمیز کردن خانه. او خاموش برق در بخش هایی از خانه است و آویزان خاموشی پرده سعی کنید به نگه داشتن خانه سرد و قبض برق کم است.

گروه جامعه در تلاش است تا مجموعه خود را با یک برنامه فدرال است که فراهم می کند ابزار لایحه کمک. اما او هنوز مطمئن شوید که اگر آن را از طریق و یا زمانی که.

تا آن زمان او می گوید: "هر تغییر و پول دریافت می کنم من شما را نسبت به گرجستان قدرت لایحه, از آنجا که ما نمی تواند در تاریکی است."

الیزابت بیکر کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن