در یونان 148 پناهجویان تست مثبت برای COVID-19 در پناهگاه

بزرگنمایی این تصویر

مهاجران موج از خود در بالکن Kranidi, جنوبی, یونان در روز سه شنبه. مقامات تایید تعداد زیادی از COVID-19 عفونت در محل. Thanassis Stavrakis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Thanassis Stavrakis/AP

سازمان بین المللی مهاجرت روز سه شنبه گفت که آن را در پاسخ به یک جدید COVID-19 شیوع بیماری در یک سوم مهاجر پناهگاه در یونان.

حداقل 150 نفر تست مثبت برای COVID-19 در یک هتل شده است که تبدیل به یک مهاجر سرپناه در شهر Kranidi, در جنوب یونان است. آنها شامل 148 پناهجویان کمک کارگر و کارمند هتل.

این سازمان بین المللی مهاجرت می گوید: 471 متقاضیان پناهندگی زندگی می کنند در مرکز. بسیاری از آنها تنها پدر و مادر از جمهوری دموکراتیک کنگو و کامرون است. پناهگاه قرنطینه شده از آوریل 16, زمانی که یک عضو هیات آزمایش مثبت برای ویروس.

در یک بیانیه جیانلوکا دید IOM رئیس ماموریت در یونان خواست مقامات برای جلوگیری از stigmatizing مهاجران در طول بیماری همه گیر.

آن را “نه تنها مضر برای مهاجران خود,” او گفت: “اما همچنین به جامعه به عنوان یک کل و ممکن است به خطر اندازد تلاش های انجام شده برای جلوگیری و یا کاهش گسترش ویروس.”

معاون حفاظت مدنی وزیر نیکوس Hardalias به خبرنگاران گفت: در خارج از Kranidi, پناهگاه که کسانی که آزمایش مثبت نشان داده نمی شود و علائم است که دولت گرفته است اقدامات حفاظتی برای حفظ این ویروس از گسترش.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت” Hardalias گفت.

یونان بوده است که در سخت مستند از مارس 23. که کمک به نگه داشتن آن COVID-19 عفونت و مرگ و میر بسیار پایین تر از در دیگر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است.

از روز شنبه وجود دارد 2,401 فتح کرد گرفته شد مورد تأیید و 121 مرگ و میر در یونان. دولت اعلام کرد که آن را شروع به باز کردن برخی از خدمات عمومی در تاریخ 27 آوریل و امید به سهولت محدودیت در حرکت است. اگر همه می رود و آن را باز کشور به گردشگران مدتی در این تابستان.

اما گروه های حقوق بشر متهم مقامات یونانی از نادیده گرفتن آسیب پذیری برخی از 60,000 پناهجویان. وجود دارد در حال حاضر شده است دو شیوع مهاجر در اردوگاه در نزدیکی آتن.

تا کنون این ویروس است به شدت ضربه به سر می برند اردوگاه در جزایر دریای اژه یونان که در آن آب و صابون کمیاب هستند.

در ویال اردوگاه پناهندگان در جزیره خیوس که در آن 5000 نفر در حال کهنه به یک اردوگاه طراحی شده برای 1000 تظاهرات آغاز شد و بخش هایی از اردوگاه بودند به آتش هنگامی که یک زن 47 ساله عراق پناهندگی-جستجوگر درگذشت و پس از نشان دادن آنچه به نظر می رسد علائم COVID-19. مقامات یونانی می گویند او آزمایش منفی برای ویروس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>