کانادا خط لوله در اعتراض به بسته شدن نیروهای اصلی راه آهن لینک

بزرگنمایی این تصویر یک کامیون نشسته پارک شده در خطوط راه آهن در طول یک تظاهرات در نزدیکی بلویل اونتا

توسط MINERALNEWS در 25 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

یک کامیون نشسته پارک شده در خطوط راه آهن در طول یک تظاهرات در نزدیکی بلویل اونتاریو, کانادا در روز پنج شنبه. تظاهرکنندگان بوده اند اخلال در خطوط راه آهن و زیرساخت های دیگر در سراسر کانادا برای بیش از یک هفته در اعتراض به برنامه ریزی ساحلی GasLink خط لوله است. بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

بومی-led ضد خط لوله در اعتراض به تعطیل حیاتی متقابل قاره خط راه آهن در کانادا اخلال در حمل و نقل مسافر خدمات و هزینه میلیون ها دلار درآمد از دست داد, مقامات می گویند.

Mohawks از Tyendinaga در اعتراض به 416-مایل $4.68 میلیارد (6.2 میلیارد دلار کانادا) ساحلی GasLink خط لوله در حال اجرا از شمال بریتیش کلمبیا به یک گاز تسهیلات در نزدیکی Kitimat, British Columbia. آنها استفاده می شود snowplows بشکه چوبی و موانع برای جلوگیری آهنگ مجبور کانادا ملی راه آهن به طور موقت نزدیک خط.

تظاهرات در انتاریو نیز صورت گرفته در حمایت از بومی ندارند.

این خط لوله عبور می کند از طریق سنتی خاک مرطوب'suwet'en اول کشور در نزدیکی هوستون, بریتیش کلمبیا در غرب کانادا.

محاصره رفت و تا هفته گذشته پس از Royal Canadian Mounted Police تلاش برای به اجرا درآوردن حکم دادگاه خواستار آن است که کارگران ساختمانی بود اجازه دسترسی به زمین است. مرطوب'suwet'en ارثی ستاد و حامیان آنها حاضر به حرکت می کند. در یک سری از درگیری در تظاهرات اردوگاه RCMP بازداشت بیش از ده نفر است.

"آنها در آمد با نیروهای مسلح برای حذف مسالمت آمیز مردم که در حال انجام کار درست در زمان مناسب برای دلایل درست," Na'Mok یکی از روسای NPR گفت. "ما در حال حفاظت از زمین و هوا و آب ما حقوق و عنوان و ارثی ستاد, و ما در حال ورزش ما در حوزه قضایی است."

نخست وزیر جاستین ترودو که سفر در آفریقا به waded اختلاف در چهارشنبه تماس برای هر دو طرف به کار به سمت حل و فصل سریع.

"ما می دانیم مهم دموکراتیک راست و همیشه از آن دفاع از تظاهرات مسالمت آمیز," ترودو گفت: در یک کنفرانس خبری در سنگال. "اما ما نیز یک کشور حکومت قانون و ما نیاز به مطمئن شوید که آن قوانین مورد احترام هستند."

در نامه ای به بومی رهبران ترودو گفت دولت او "بوده است که مهم تر از رابطه من و به کانادا از یکی از مردمان بومی."

کانادا وزیر حمل و نقل مارک Garneau, به نام راه آهن محاصره "غیر قانونی" و "خطرناک است."

برخی 42,000 افرادی که با استفاده از در حال حاضر بسته مونترال-تورنتو-اتاوا مثلث خط خدمات به مسافر خواهد بود مجبور به پیدا کردن وسایل دیگر از سفر به جهان و ایمیل.

Canadian National Railway که صاحب آهنگ های روز پنجشنبه گفت که آن را به حال شده است "مجبور به شروع یک نظم و مترقی خاموش" از آن خدمات حمل و نقل در شرق کانادا. از طریق راه آهن خدمات مسافر گفت: پارک قطار آن تا اطلاع ثانوی لغو سرویس در بیش از 150 قطار, the Globe and Mail گزارش.

آلبرتا گندم و جو کمیسیون گفت: راه آهن اختلال به حال بالقوه به علت تنگنای اقتصادی به کشاورزان که در مواجهه با مشکل برداشت شرایط با توجه به اخبار CTV.

"تاخیر خواهد شد در نتیجه کشاورزان قادر به ارائه خود را دانه معنی آنها را نمی توان پرداخت حداقل تا خدمات رزومه" دیو اسقف صندلی جو کمیسیون گفت: با توجه به CTV. "ما هنوز در دوره نقاهت بعد از برداشت محصول از جهنم و نیاز به قابل اعتماد دانه جنبش در جهت به عقب بر گردیم در مسیر."

اهل Girling مدیر عامل شرکت کلگری مبتنی بر TC انرژی همان شرکت در شارژ طولانی-تاخیر در خط لوله نفت کیستون XL پروژه گفت که او "بسیار نا امید" که پلیس تا به حال به نام در به اجرا درآوردن حکم دادگاه در حمایت از ساحلی GasLink.

"[اما] ما همچنان تلاش های ما را به تلاش برای تعامل با ارثی روسای مرطوب'suwet'en و Unist'ot'en در جستجوی صلح دراز مدت قطعنامه ای که منافع همه مردم در آن جامعه" Girling گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب