در COVID-19 امداد لایحه, آمریکا پیشنهاد هل دادن سرشماری مهلت

بزرگنمایی این تصویر در جدید خود را COVID-19 امداد لایحه, آمریکا پیشنهاد تمدید عمده مهلت قانونی برای

توسط MINERALNEWS در 24 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

در جدید خود را COVID-19 امداد لایحه, آمریکا پیشنهاد تمدید عمده مهلت قانونی برای ارائه 2020 نتایج سرشماری به عنوان درخواست شده توسط اداره آمار ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر. اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

به عنوان اداره آمار ایالات متحده رزومه برخی از 2020 سرشماری زمینه عملیات را در خود نگه دارد با این بیماری همه گیر و خانه و دموکرات ها در حال حرکت رو به جلو با طرح های پیشنهادی برای تغییرات عمده ای به ملی سر تعداد به عنوان درخواست شده توسط این اداره است.

Coronavirus امداد لایحه شنبه منتشر شد شامل مقررات که فشار پشت چهار ماه مهلت قانونی برای اداره تحویل سال 2020 نتایج سرشماری — از جمله آخرین وضعیت جمعیت شمارش استفاده می شود برای توزیع مجدد کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی میان ایالات متحده و داده های مورد استفاده برای ترسیم رای گیری مناطق.

در صورت تصویب این قانون نیز افزایش بودجه اضطراری برای سرشماری توسط 400 میلیون دلار است.

اما این لایحه شناخته شده به عنوان قهرمانان قانون است انتظار می رود برای به دست آوردن کشش در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

آن را ارائه می کند برخی از بینش به آمریکا' لیست آرزو برای قانون اساسی موظف تعداد از هر کسی زندگی در کشور است.

این لایحه شامل یک ماده است که بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش های مداوم برای استفاده از سوابق دولت به تولید اطلاعات در مورد ایالات متحده وضعیت شهروندی هر فرد زندگی در این کشور و همچنین نیاز اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham به ارائه گزارش ماهانه در مورد تعداد پیشرفت به قانونگذاران.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب