ترکیه اعزام افراط گرایان به لیبی شبه نظامیان محلی می گویند

قاهره - سوریه شبه نظامیان وابسته به گروه هایی مانند القاعده و گروه دولت اسلامی در حال حاضر در حال ارسال از طری

توسط MINERALNEWS در 16 بهمن 1398

قاهره - سوریه شبه نظامیان وابسته به گروه هایی مانند القاعده و گروه دولت اسلامی در حال حاضر در حال ارسال از طریق ترکیه به مبارزه از طرف U. N. پشتیبانی دولت لیبی, دولت لیبی شبه نظامیان رهبران و سوریه نظارت داشته باشند.

هر دو طرف در لیبی جنگ داخلی دریافت تجهیزات و حمایت از کشورهای خارجی است. اما ترکیه که به مدت طولانی آموزش دیده و تامین مالی مخالفان و مبارزان در سوریه و آرام مرزهای خود پس از جنگجویان خارجی پیوست است در ماه های اخیر شده است airlifting صدها نفر از آنها را به یک تئاتر جدید از جنگ در لیبی است.

U. N. حمایت دولت کنترل تنها یک کاهش منطقه غربی لیبی از جمله پایتخت طرابلس. این رو یک ماه طولانی توهین آمیز توسط نیروهای وفادار به ژنرال خلیفه Hifter که متفقین با رقیب دولت مستقر در لیبی در شرق. سازمان ملل متحد به رسمیت می شناسد و دولت در طرابلس به رهبری نخست وزیر Fayez Sarraj به لیبی را قانونی و مشروع دولت به خاطر آن متولد شده خارج از U. N. واسطه مذاکرات در سال 2015.

Sarraj حمایت ترکیه و به میزان کمتر قطر و ایتالیا. Hifter دریافت حمایت از امارات متحده عربی و مصر و همچنین فرانسه و روسیه است. لیبی دارای نهمین شناخته شده ذخایر نفت در جهان است و بسیاری از این کشورها در حال ظاهرا مانورهای رندانه برای نفوذ به منظور کنترل لیبی منابع است.

لیبی رهبران شبه نظامیان در طرابلس به اسوشیتد پرس گفت که ترکیه به ارمغان آورده بیش از 4000 جنگجویان خارجی به طرابلس و "ده" از آنها تندرو وابسته. دو فرماندهان صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع با رسانه ها.

فرماندهان نیز برجسته نظرات متفاوت در لیبی شبه نظامیان مورد پذیرش سوریه افراط گرایان به صفوف خود را. یکی گفت: مبارزان' پس زمینه, ندارد, مهم است, به عنوان طولانی به عنوان آنها می آیند برای کمک به دفاع از سرمایه است. دیگر گفت: برخی از فرماندهان ترس مبارزان را "لکه" تصویر طرابلس مبتنی بر دولت است.

ترکیه-رهبر انقلاب در شمال سوریه شناخته شده اند عبارتند از مبارزان که قبلا مبارزه با القاعده و دیگر گروه های شبه نظامی و مرتکب جنایات علیه کردستان سوریه گروه ها و شهروندان است.

U. N. بارها جریان سلاح و جنگجویان خارجی به لیبی. اما این سازمان به طور مستقیم در پاسخ به گزارش ها و اتهامات Hifter طرف که Sarraj دولت و ترکیه ظاهرا با استفاده از - و القاعده مرتبط افراط گرایان به عنوان مزدوران است.

ترکیه است و نه تایید و یا رد گزارش ها از سوریه مبارزان در حال ارسال به لیبی برای حمایت از Sarraj و نظامی ترکیه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اما در یک مصاحبه تلویزیونی ماه گذشته رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: "به عنوان یک رزمی نیرو, ما یک تیم های مختلف وجود دارد. آنها نمی تواند از درون ما سربازان. کسانی که در تیم های مختلف و مبارزه با نیروهای با هم کار خواهد کرد. اما ما عالی رتبه سربازان را هماهنگ." او نداد.

شایعات ترکیه-سوریه حمایت مبارزان در لیبی را swirled برای هفته ها. رهبران خارجی و مفسران ما با اشاره به فیلم منتشر شده آنلاین است که به نظر می رسد نشان می دهد سوریه در طرابلس. در یک ویدئو یک مرد با سوریه لهجه فیلم خوابگاه جایی که او و دیگر مبارزان در زندگی گفت: "خدا را شکر ما با خیال راحت وارد شد." یکی دیگر از کلیپ نشان می دهد یک هواپیمای جنگنده برخی از پوشیدن خستگی و صحبت کردن با سوریه لهجه.

ترکیه و لیبی متحدان و مخالفان سوریه رهبران هرگونه سازماندهی تلاش ها برای ارسال رزمندگان به لیبی. اما در ماه ژانویه Sarraj به بی بی سی گفت که دولت او "دریغ که به همکاری با هر حزب به شکست این تجاوز" توسط Hifter را نیروهای.

رامی عبدالرحمن مدیر بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت: AP که او در جنگ-نظارت بر شبکه های تعیین شده وجود دارد حداقل 130 سابق دولت اسلامی یا القاعده مبارزان در میان حدود 4,700 ترکیه-حمایت سوریه مزدور فرستاده شده به مبارزه برای Sarraj.

او گفت: داعش ملحق شده بودند به اصطلاح ملی سوریه ارتش گریخته داد تشکیل ترکیه از جناح های مختلف که درگیر جنگ با دولت سوریه و بشار اسد. بسیاری از گروه های وفادار به ترکیه و SNA مورد استفاده قرار گرفت به عنوان شوک سربازان سال گذشته در ترکیه توهین آمیز علیه آمریکا و متفقین نیروهای کرد در شمال سوریه است.

در تئوری یک آتش بس با میانجیگری روسیه و ترکیه در محل باقی می ماند در اطراف طرابلس اما لیبی طرف متخاصم را معامله اتهام نقض و لرزان آتش بس تهدید کرد. نمایندگان از Sarraj و Hifter شروع جلسات در ژنو در روز سه شنبه به سوی یک مطلب دائمی آتش بس.

رصدخانه نیز به نقل از یک جنگنده سوری از استان ادلب که اعمال می شود برای رفتن به لیبی عنوان کرد و گفت او با انگیزه های مالی مزایای ارائه شده توسط ترکیه است.

الیزابت Tsurkov یک همکار در ایالات متحده آمریکا بر اساس سیاست خارجی موسسه تحقیقات که از نزدیک زیر سوریه و گروه های مسلح, گفت وعده, پرداخت, ترک تابعیت و یا چشم انداز در حال فرار به اروپا بودند انگیزه اصلی از سوریه مبارزان ارسال به لیبی.

"هیچ یک از آنها را متعهد به مبارزه در لیبی به دلیل اعتقاد شخصی یا ایدئولوژی" او گفت:.

یک لیبی رسمی در دفتر نخست وزیر سوریه گفت: مبارزان شده در لیبی از اوایل ماه اوت است. او گفت: آنها تنها تسهیل کار از کارشناسان نظامی. اما به عنوان مبارزه با تشدید در اواسط ماه دسامبر تعداد سوریه مبارزان پس از رسیدن در لیبی افزایش یافته است. این جنگندهها در حال حاضر بلافاصله اعزام به خط مقدم, گفت, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با خبرنگاران در مورد این موضوع.

این طرابلس مقامات و مسئولین نیز متهم Hifter با تکیه بر صدها نفر از مزدوران روسی. سودان گروه های مسلح از منطقه دارفور به تازگی به عضویت این مبارزه در هر دو طرف با توجه به گزارش U. N. کارشناسان.

هجوم سوریه و سودان مزدوران تهدید کرده است که به طولانی شدن جنگ و فلج تلاش های بین المللی برای ایجاد دراز مدت آتش بس. ماه گذشته یک نشست در برلین گرد هم آورده عمده شرکای بین المللی در لیبی اما با چند نتایج ملموس.

نیکلاس حرس یک متخصص در سوریه واشنگتن-بر اساس موسسه مطالعه جنگ گفت: ترکیه با تمرکز بر لیبی به ایجاد یک حوزه نفوذ در دریای مدیترانه است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

"اما ترک نمی خواهید به خطر تلفات قابل توجهی به نیروهای خود را هنگامی که ارتش ترکیه ساخته شده است یک پروکسی نیروی سوریه مبارزان است که می تواند تقویت لیبی مبارزان" او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان سارا ال دیب در بیروت و Suzan فریزر در آنکارا, ترکیه کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
نظرات کاربرن