استیضاح محاکمه روکش: مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا شارژ پیش — اما چرخید بولتون موضوع

بزرگنمایی این تصویر جین راسکین یک وکیل دفاع از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه حر

توسط MINERALNEWS در 8 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

جین راسکین یک وکیل دفاع از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه حرکت سنا باز به دنبال استدلال شنبه. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
J. Scott Applewhite/AP

به روز شده در 7:48 p. m. ET

رئیس جمهور تهمت وکلا پاره به استیضاح اتهامات در روز دوشنبه با یک حقوقی و سیاسی مجلل که لمس گسترده نوار موضوعات اما اجتناب یکی از مهیج بسیاری از واشنگتن خارج از طلاکاری سنا مجلسی: جان بولتون.

وکیل جی Sekulow اشاره غیر مستقیم به آیات مورد بولتون آینده کتاب در باز کردن دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر دوشنبه اما گفته سناتور که او و همکارانش را محدود خود را به ثبت موجود.

در آنها فشرده اما یک سبیل می خواهم شبح loomed بیش دادرسی — و سوال سناتور انتظار می رود که به صورت بعد از این هفته بیش از اینکه به اعتراف جدید شاهد یا شواهد به رسیدگی است.

بولتون آینده کتاب گزارش شامل یک حساب کاربری از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن او را که او در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کمک نظامی به اوکراین منجمد تا زمانی که رئیس ولدیمیر Zelenskiy توافق به اعلام تحقیقات که تهمت می خواستم. NPR بررسی نمی نسخ خطی.

دموکرات ها استدلال می کنند که بولتون حساب می تواند حیاتی شواهد جدید از آنچه به آنها تماس بگیرید مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از قدرت و اساس در جریان استیضاح.

بولتون گفت که او مایل به نظر می رسد در سنا محاکمه اگر او دریافت یک احضاریه.

چهار سناتور جمهوریخواه خواهد نیاز به عضویت با تمام اتاق را دموکرات در رای شاید جمعه به منظور اجازه شهود و شناسایی آنهایی که.

مشخص نیست که آیا حمایت کافی وجود دارد و اگر چه شاهدان جمهوری خواهان ممکن است درخواست اگر دموکرات ها به دنبال بولتون و شاید اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney.

همه که درام و قطعیت این شکل نیست به رویدادهای رسمی در سنا مجلسی در روز دوشنبه که در آن تهمت وکلای باز با یکی دیگر از دفاع از رئیس جمهور و سپس منتقل به یک استیضاح سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

قاضی استار

Sekulow تأکید یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم تم: رئال انگیزه رانندگی دموکرات استیضاح ساده حزبی animus.

او همچنین فیلم های تلویزیون از مجلس نانسی پلوسی توزیع قلم او استفاده می شود به ثبت نام در این مقالات از استیضاح به نمایندگان مجلس از جمله برخی از مدیران به ارائه آنها به مجلس سنا.

سابق وزارت دادگستری مستقل مشورت کن استار که بررسی رئیس جمهور بیل کلینتون در دهه 1990 نیز در زمان افتا.

در یک آدرس طولانی است که در ترکیب, تاریخچه تئوری حقوقی و در نهایت در حوادث اخير استار گفته سناتور که آنچه که او به سوابق تشکیل "مشترک قانون" از استیضاح نشان می دهد که چگونه کوتاه زمان رسیدگی به سقوط نسبت به گذشته شیوه های.

"در اینجا ما باید ... فراری خانه" استار گفت. "آمریکا تصمیم به انجام یک کاملا بی سابقه ای روند در این مورد و آنها را آگاهانه و به عمد حتی اگر آنها هشدار داده شد که در هر نوبت در 'آن را انجام نمی. آیا آن را که راه'" استار گفت.

معاون کاخ سفید مشاور مایک پورپورای سپس reprised چند از استدلال خود را از روز شنبه در مورد آنچه که او به نام مدارک ضعف دموکراتها صورت — به طور خاص است که هیچ شاهد شنیده می شود به طور مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن که او خواست به اهرم امتیازات از رهبری اوکراین.

پورپورای همچنین رد این ایده به عنوان مشخص شده توسط دموکرات ها که برنده نشده بود پرداخت می شود توجه به موارد دیگر از کمک های خارجی و یا که او اهمیتی نمی دهند در مورد اوکراین فراتر از توانایی های خود را برای بهره برداری از آن برای خود اهداف سیاسی.

نه تنها وجود دارد بسیاری از نمونه های دیگر از وقفه و شرایط مرتبط با ایالات متحده کمک های خارجی پورپورای گفت او و دیگر وکلای تأکید مغلوب ساختن پیشی جستن مجوز سلاح برای اوکراین است.

رئیس جمهور اوباما تا به حال عرضه شده کمک به اوکراین پس از تهاجم روسیه در سال 2014 اما نه سیستم مانند نیزه موشک های ضد تانک است که در مرکز اوکراین ،

چرا تهمت آیا مگر اینکه او جدی بود, وکیل پورپورای پرسید.

"آنها با نسبت دادن دیدگاه به رئیس جمهور تهمت است که بر خلاف اقدامات خود را," او گفت:.

این بایدن استیضاح

به عنوان ساعت عینک مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم نقل مکان کرد و بیشتر در صحرا از نزدیک ساخته و دفاع از رئیس جمهور.

آنها را جداگانه در دفاع از وکیل دیگری رودی جولیانی و به عنوان آنها می خواهم اشاره کرد گسترش ارائه خود را به خانواده بایدن.

سابق فلوریدا دادستان کل Pam باندی recapitulated یک داستان است که خجالت بایدن: پسرش, شکارچی پرداخت شده توسط شرکت گاز اوکراین در زمانی که رئیس جمهوری بود که دست زدن به امور اوکراین برای دولت ایالات متحده.

اگر چه Bidens نشده است به اتهام هر کیفری تخلف وضعیت خود بود و این موضوع یکی از تحقیقات تهمت می خواستم از اوکراین دولت است.

باندی و وکیل دیگری اریک Herschmann با برشمرد دلایل که چرا آنها استدلال این بررسی ها ممکن است مناسب باشد.

باندی همچنین مصاحبه های تلویزیون است که در آن شکارچی بایدن اذعان کرد که این ممکن است ممکن است که او موفق به دریافت Burisma مدیره صندلی به دلیل نام خانوادگی. باندی همچنین نشان داد کلیپ از خانه استیضاح جلسات که در آن شاهدان در مورد حساسیت در مورد بایدن اتصال در وزارت امور خارجه.

"هیچ سوالی وجود دارد که هر فرد منطقی می خواهم به درک آنچه اتفاق افتاده است" Herschmann گفت.

یک جمهوری خواه با استقبال از پخش از بایدن-اوکراین در مرحله ارائه شده توسط استیضاح دادگاه: سناتور. جونی ارنست از آیووا به یاد خبرنگاران در مورد اولین اولیه آرا است که انتظار می رود بازیگران به زودی.

"آیووا قفقاز هستند و این بعدی دوشنبه شب" او گفت:. "و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان دموکرات حزبی را برانگیخت. آنها به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در این نقطه است؟"

بولتون از آبی

این استیضاح بودند jangled توسط یک گزارش در نیویورک تایمز روز یکشنبه که بولتون آینده کتاب تقویت خواهد دموکرات مورد.

که دوباره بحث در مورد اینکه آیا بولتون و یا دیگر شاهد ممکن است به نظر می رسد در مجموعه مقالات — چیزی میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., و خواهان batted زود اما آن تنظیم شده است به آمده تا بعدا دوباره این هفته است.

رهبر اقلیت چاک شومر D-n. y. و خانه استیضاح مدیران به نام برای بولتون به نظر می رسد. اما مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان خارج سنا از جمله Rep. علامت مراتع R-N. C. گفت که حتی اگر آن را به اتفاق می افتد, آن را نمی خواهد صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن.

"حقایق را تغییر ندهید" مراتع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد کمک نظامی منجمد برای اوکراین در سال 2019 کردم و بدون اعلام از تحقیقات و هیچ چیز بولتون می گویند تغییر می دهند که مراتع گفت.

وقتی که شلاق پایین می آید

آمریکا اکثریت به احتمال زیاد به معنی تهمت چهره بدون خطر حذف شدن از اتاق.

اما تعداد کمی از جمهوری خواهان که می خواهم نیاز به عضویت در حزب دموکرات به اجازه شاهد — چهار — ممکن است که حداقل به طور بالقوه به احتمال زیاد. که به دموکرات ها یک واقعیت شاهد و خواهان توانایی می گویند که آنها می خواهم به معنی آزمایشی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بنابراین یک گرداب از حدس و گمان در حال حاضر چرخ بیش از که ممکن است پیوستن به آن اسمی باند چهار.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت که او می خواهد بولتون به شهادت. سنسور. سوزان کالینز R-مین و لیزا Murkowski R-آلاسکا دیده می شود به عنوان دیگر ممکن نجار.

آیا دیگران وجود دارد? واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش که از سوی دیگر ، پت Toomey R-Pa. پیشنهاد کرده است که "یک-به-یک" تجارت که در آن جمهوری خواهان ممکن است موافقت برای بولتون در مقابل شخص دیگری. که نشان می دهد Toomey رای نیز ممکن است در بازی.

مین دیگر سناتور مستقل آنگوس کینگ, نمایش وضعیت از خارج چون او قفقاز با دموکرات ها ، اما پادشاه گفت NPR در روز دوشنبه که به گمان او وجود دارد می تواند از 5 تا 10 جمهوریخواهان که می خواهم در نهایت همراه با یک رای برای شهود.

"وجود دارد برخی از نشانه ای که [بولتون] دهکدهای اطلاعات است که به طور مستقیم بر روی قلب مورد" پادشاه گفت:. "به عمدا می گویند" ما نمی خواهم به شنیدن این که " به من اساسا فقط تضعیف این ایده که این یک محاکمه."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب