اورگان به شکایت سازمان های فدرال بیش از اعتراض به اجرای

بزرگنمایی این تصویر فدرال ماموران با استفاده از گاز اشک آور و دیگر جمعیت پراکندگی مهمات در تظاهرات خ

توسط MINERALNEWS در 28 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

فدرال ماموران با استفاده از گاز اشک آور و دیگر جمعیت پراکندگی مهمات در تظاهرات خارج از Multnomah County دادگستری مرکز در 17 جولای سال 2020 در پورتلند اورگان است. ماسون Trinca/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ماسون Trinca/گتی ایماژ

اورگان وزارت دادگستری در نظر دارد به سو چندین آژانس های فدرال برای حقوق مدنی نقض و دولت دادستان را به طور بالقوه به دنبال اتهامات جنایی علیه یک افسر فدرال که به طور جدی مجروح شدن یک معترض.

فدرال شکایت خواهد نام, U. s. Department of Homeland Security, U. s. خدمات مارشال و فدرال حفاظتی خدمات سه سازمان است که تا به حال نقش مهمی در تسریع زور علیه معترضان از اوایل ماه جولای. دولت برنامه ای برای فایل طرح دعوی در دادگاه در شب جمعه.

با توجه به DOJ سخنگوی Kristina Edmunson کت و شلوار را متهم می کنند که سازمان های جذاب "غیر قانونی در اجرای قانون در نقض حقوق شهروندی اورگان شهروندان با تصرف و بازداشت آنها بدون علت احتمالی."

دولت وکلای خواهد بخواهید یک قاضی برای صدور موقت سفارش محدود است که "بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians و" DOJ گفت: در یک نسخه.

این سازمان همچنین قصد دارد به اعلام تحقیقات جنایی در مورد Donavan LaBella مسالمت آمیز معترضان می گوید که به ضرب گلوله در سر با تاثیر مهمات گذشته شنبه شب Edmunson گفت.

کسانی که مهمات در نظر گرفته شده بود و با هدف زیر کمر. LaBella مادر گفت: او معتقد است که این افسر با هدف LaBella سر."او 6'5" گفت:" دزیره Labella با اشاره به پسرش. "او به طور وحشتناکی آموزش دیده و ماهر شود با 3 پا به او ضربه در پیشانی ، اگر او را که بد از یک شات در یک فاصله کوتاه او باید یک تفنگ."

انتظار دعوی خواهد بود که دوم در برابر مقامات فدرال در روز جمعه می آید پس از گزارش توسط OPB نشان داد که ماموران فدرال بازداشت معترضان مسالمت آمیز با استفاده از بینام و وسایل نقلیه با کمی توضیح و یا نشانه ای از آن سازمان تعلق دارند و یا چرا مردم بودن به زندان برده شد.

به DOJ انتشار به طور خاص برجسته مورد علامت Pettibone یک تظاهرکننده بود که ربوده خیابان توسط ماموران فدرال در اوایل ساعت 16 جولای قرار داده و به ون آورده و به دادگاه فدرال.

که دستگیری موجب توجه ملی به عنوان رئیس جمهور تهمت ساخته شده پورتلند یک نقطه کانونی در روزهای اخیر انتقاد محلی انتخاب رهبران بودن بیش از حد ملایم در تظاهرات. در روز پنج شنبه اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ پرواز به پورتلند به تور علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال تسهیلات که در آن نقاشی های دیواری و سایر خرابکاری شده است مکرر در هفت هفته از اعتراض به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

پس از ورود فقط قبل از جولای 4, افسران از گمرک و حفاظت مرزی نخبگان BORTAC واحد و ایالات متحده مارشال عملیات ویژه گروه محافظت پورتلند فدرال دادگاه است. آنها همچنین کمک پورتلند پلیس در پاکسازی معترضان از خیابان های شهرستان.

وزارت امور خارجه و رهبران کنگره را مورد انتقاد قرار فدرال نیروی استفاده از سلاح علیه معترضان و خواستار خروج خود را.

"اداره فدرال انتخاب کرده پورتلند خود را به استفاده از تاکتیک ترساندن برای جلوگیری از ساکنان ما از اعتراض به خشونت پلیس و از حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش" دادستان کل الن روزنبلوم گفت: در انتشار جمعه. "هر آمریکایی باید دفع زمانی که آنها را ببینید این اتفاق می افتد. اگر این اتفاق می افتد در اینجا در پورتلند می تواند رخ دهد در هر نقطه."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن