بزرگنمایی این تصویر

یک داروساز می دهد جنیفر Haller سمت چپ ضربه اول در اولین مرحله بررسی پتانسیل coronavirus واکسن در مارس 16, 2020, در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تد S. وارن/AP

هنگامی که جنیفر Haller شنیده ام که محققان به دنبال داوطلب برای تزریق شود با یک تجربی coronavirus واکسن سیاتل مادر دو نورد تا آستین خود.

نه به معنای واقعی کلمه. Haller, 43, اولین فرد برای دریافت واکسن پوشیده بود بالای مخزن هنگامی که یک داروساز روکش در و دستکش و ماسک و محافظ چشم, دنده تزریق می شود او با یک واکسن آزمایشی به نام mRNA-1273. آن ساخته شده است بازوی او کمی درد “اما علاوه بر این که بدون هیچ عوارض جانبی” او می گوید.

با شیوع این بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور Haller می گوید او هیجان زده بود به ثبت نام در مرحله 1 آزمایشی آغاز شده است که روز شنبه.

“من می خواستم برای انجام کاری به دلیل وجود بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که ندارد و همان امتیازات که به من داده شده است می گوید:” Haller که در حال حاضر با این نسخهها کار از خانه برای یک شرکت با تکنولوژی. “آنها در حال از دست دادن شغل خود. آنها نگران پرداخت قبوض, تغذیه خانواده خود را.”

واکسن به طور معمول سال ها برای توسعه و بازار را به. آنها از طریق گسترده حیوانات آزمایش برای اطمینان از آنها نه تنها موثر است اما امن است. اما به عنوان coronavirus تلفات به سرعت در حال صعود — رسیدن به 11,147 روز جمعه — محققان احساس آنها نمی تواند صبر کنید.

تزریق Haller دریافت شده توسط موسسه ملی بهداشت و ماساچوست مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت مدرن Inc. از آن استفاده نمی کند و به هر شکل زندگی می کنند و یا ویروس ضعیف شده به طوری Haller نمی تواند قرارداد coronavirus از واکسن.

این بدان معنا نیست که وجود ندارد ، او تا به حال به امضای 45-صفحه چشم پوشی فقط به ثبت نام در آزمون.

با وجود عدم اطمینان, Haller می گوید: او در نقل مکان کرد به داوطلب خارج از احساس درماندگی است. او احساس منحصر به فرد قرار به کمک داده است که کودکان خود را که او تا به دوستان و خانواده در این نزدیکی هست و یک کار است که اجازه می دهد تا خود را حداکثر انعطاف پذیری زمانی و چگونه او کار می کند.

“این تنها چیزی است که من می تواند انجام دهد و من می خواستم به انجام است.”

با حداکثر سرعت دویدن به فاز 1 آزمایش

این واکسن با توجه به Haller توسعه داده شد در زمان ثبت به گفته دکتر تل Zaks این افسر ارشد پزشکی به صورت مدرن. “ما قادر به انجام است که بر اساس این واقعیت است که فن آوری ما شروع می شود با اطلاعات دیجیتال. بنابراین ما نیاز به جسمی ویروس فقط اطلاعات است.”

به جای استفاده از قطعات از کشته شدن ویروس به یک تحریک سیستم ایمنی بدن, مدرن, کار با NIH ایجاد مصنوعی یک مولکول RNA هنگامی که ویروس در پشت شیوع در ووهان چین شناسایی شد.

در اوایل ماه ژانویه تنها چند روز پس از این ویروس شناسایی شد محققان تا به حال طراحی شده مصنوعی ویروس ذرات که آنها امید به متقاعد کردن بدن به تولید آنتی بادی در برابر coronavirus. در مارس 16, Haller و سه نفر دیگر از شرکت کنندگان در مطالعه بودند که برای اولین بار واکسینه شود. Zaks می گوید 45 بيمار در تمام خواهد شد شرکت در آزمون هر یک در سه دوز مختلف سطوح.

مدرن است و یکی از حداقل 20 تولید کنندگان مواد مخدر در سراسر جهان در حال کار بر روی پتانسیل coronavirus واکسن و درمان است. رئیس جمهور تهمت نیز گفت: دارویی مدیران است که او می خواهد برای دیدن یک واکسن تهیه شده در ایالات متحده برای اطمینان از آن را کنترل لوازم.

“این باید کار کند”

افراد در NIH-مدرن دادگاه را دریافت دو دوز واکسن, 28 روز از هم جدا. Haller نگه می دارد و ورود به سیستم از درجه حرارت خود را و هر گونه علائم او ممکن است تجربه. تا کنون او می گوید:, شده اند وجود دارد هیچ.

همه شرکت کنندگان باید بررسی شود و در مجموع 14 ماه. به طور منظم آزمایش خون نشان خواهد داد که آیا این واکسن قادر به فعال کردن سیستم ایمنی بدن خود را. شرکت کنندگان در این مطالعه دریافت خواهد کرد $100 برای هر یک از آزمایشگاه بازدید در مجموع 1100 دلار.

Zaks می گوید که او با اعتماد به نفس است در دادگاه. “این باید کار کند” او می گوید و اضافه می کند “ما در حال حاضر آغاز شده به مقیاس فعالیت های ما در ساخت سایت قادر به مقیاس و تولید واکسن.”

حتی اگر این اولین محاکمه انسان موفق مقامات بهداشت عمومی انتظار نداریم که یک واکسن به صورت آماده برای استفاده گسترده برای حداقل 18 ماه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im