“من سزاوار نیست حکم اعدام’: شیوع کروناویروس را از ترس در داخل زندانهای کالیفرنیا

جان Blagg می گوید صدای سرفه پژواک از طریق صنوبر سالن در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به عنوان او و دیگر زندانیان غیر روحانی در تخت خود را.

شش ماه پیش به سرفه نمی خواهد که به معنای زیادی در این خوابگاه که در آن بسیاری از زندانیان مانند او را بی شمار از شرایط پزشکی. Blagg می گوید: او جان سالم به در برد سه حملات قلبی دو سکته مغزی, هفت, استنت در میان دیگر پزشکی شکست.

اما در حال حاضر او می گوید: این یک یادآوری ثابت از کروناویروس که رخنه کرد به چین ، حداقل 81 زندانیان دارای آزمایش مثبت یکی از درگذشت یکشنبه و 29 تادیبی کارکنان آلوده شده اند.

Blagg می گوید او همچنان در محله های نزدیک با زندانیان همکار خود را, از جمله یکی که خواب در قفسه فقط 2 فوت بالاتر از او. “مردم در حال سرفه مداوم سرفه او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی از زندان این هفته است. “وجود دارد هیچ راهی برای فاصله اجتماعی.

تبلیغات

Blagg گفت: چندین زندانیان در خوابگاه با COVID-19 علائم قرار داده شده اند و در انزوا و بعضی از آنها گرفته شده به سان برناردینو کانتی بیمارستان.

Blagg خدمت هشت سال حبس برای رانندگی تحت تاثیر در حالی که باعث صدمه به یک مسافر. آن است که یک جمله به او گفت: “او سزاوار به صورت احمقانه خود را اعمال.

John Blagg

جان Blagg خدمت هشت سال حبس در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین برای رانندگی تحت تاثیر در حالی که باعث صدمه به یک مسافر.

(عکس خانوادگی)

“من سزاوار نیست حکم اعدام” او گفت:. “من می ترسم من می خواهم به آن را…من درک می کنم من انجام آنچه که من انجام داد. من زمان. من نمی خواهم به مرگ و من نمی خواهید افراد دیگر به مرگ است.”

تبلیغات

Blagg است واجد شرایط برای آزادی مشروط در 2024, سوابق نشان می دهد.

California Department of Corrections و توانبخشی مقامات نیست که اظهار نظر در این شرایط در Blagg واحد.

“اجازه می دهد تا بخش کارکنان به تمرکز بر پرداختن ما COVID-19 آمادگی و پاسخ تلاش های ما قادر به پاسخ دادن به سوالات فرد در مورد (ی) وضعیت خاص واحد مسکن در یک نهاد خاص,” اصلاحات سخنگوی دانا Simas نوشت: در یک ایمیل.

حداقل سه زندانی آزاد شده از زندان در هفته های اخیر آزمایش مثبت برای COVID-19 به گفته مقامات بهداشت عمومی.

تبلیغات

یکی از این زندانیان Joe Anderson, 32 سال محکوم جاعل آزمایش مثبت در ظرف شش روز از منتشر شده آوریل 8 از صنوبر اشتعال یک دیوانگی در شمال کالیفرنیا بیش به همین دلیل او اجازه خروج از زندان است.

“من علامتی. پس خدا می داند که چگونه بسیاری از دیگران در آن وجود دارد با جان در حال حاضر آن را” اندرسون گفت: از بهترین غربی هتل در یوکیاه که در آن مقامات محلی قرار دارد و تغذیه او از Mendocino County بهداشت عمومی تست.

اندرسون یکی از حدود 3500 زندانیان منتشر شده قبل از انتشار برنامه ریزی شده تاریخ تحت یک برنامه اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای کمک به کاهش تراکم زندانها در طول بیماری همه گیر. اندرسون گفت که تحت فرماندار بخشنامه آزادی او تاریخ را از مارس تا آوریل است.

Mendocino County Sheriff مت کندال علنا سوال که چرا وزارت کالیفرنیا از اصلاحات منتشر اندرسون که پس از آزادی سفر 500 کیلومتری شمال — توقف فروشگاه در طول راه داده او از یک قرنطینه بخشی از زندان است.

تبلیغات

Simas در پاسخ به پرسش از بار گفت که این گروه به شرح زیر است “ما محلی بهداشت عمومی و اطلاع رسانی مورد نیاز در ما راهنمایی بالینی … که نیاز به محلی عمومی وزارت بهداشت اطلاعیه برای کسانی منتشر شده از قرنطینه واحد یا مثبت COVID-19 موارد است.”

در این مورد اهل بیت — که بخش نیست نام — قرار بود برای رفتن به شهرستان استنیسلاس و مشروط و مقامات بهداشت عمومی شد اطلاع CDCR در بیانیه ای گفت. استنیسلاس شهرستان مشروط سپس اجازه اهل بیت برای سفر به Mendocino County, بیانیه اشاره کرد.

Simas روز جمعه گفت: بار است که چین در زندان بود “کار سخت به منظور توسعه یک فرایند برای تست هر زندانی که آزاد شده پس از خدمت خود را تمام مدت به عنوان تعریف شده توسط قانون است.” او گفت که این گروه در حال همکاری با آزمایشگاه فروشندگان و امید به آغاز چنین آزمون در هفته آینده.

زندانی دیگری رونالد واکر منتشر شد مارس 3 به یک کامپتون در نیمه راه خانه. در ظرف هشت روز از او درگذشت مسائل تنفسی پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. L. A. پزشکی قانونی شهرستان دارای معوق علت مرگ. یک مرد سوم که تست مثبت منتشر شد به شهرستان لیک در شمال کالیفرنیا به گفته مقامات وجود دارد.

تبلیغات

روز یکشنبه مقامات نشان داد که 60 سال زندانی از چین تسهیلات درگذشت پس از بستری با COVID-19. زندانی شده بود و قرنطینه در یک خوابگاه با دیگر زندانیان با توجه به دادگاه فدرال براده اما علائم خود را در زمان به نوبه خود برای بدتر در مارس 16 و او را به بیمارستان که در آن او سه روز بعد.

Blagg, 57 گفت: این خبر از مرگ اولین سفر به سرعت از طریق این خوابگاه که در آن ترس فراگیر است. زندانی درجه حرارت گرفته شده دو بار در روز. هر کسی که ثبت درجه حرارت بدن بیش از 100 درجه ارسال به کروناویروس مثبت انزوا.

بهداشت یک مبارزه Blagg گفت. تنها تعداد انگشت شماری از سینک ظرفشویی و دوش گرفتن, کار, گفت, بازتاب توضيحات توسط وکلای این زندانیان در سال های اخیر فدرال مورد براده به دنبال آزادی جمعی از کالیفرنیا زندانی و یک طرح به لحاظ اجتماعی فاصله کسانی که هنوز در بازداشت هستند.

او گفت: هر زندانی داده شد سه پارچه ماسک. بهسازی ایستگاه های راه اندازی در خارج از صحن به سرعت فرار از تمیز کردن مایعات او اضافه شده است.

تبلیغات

برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروس Blagg گفت: CPAP ماشین آلات است که او و دیگر زندانیان استفاده برای آپنه خواب شده اند قطع در خوابگاه. دستگاه خود را کمک می کند تا او را به مقابله با بیماری مزمن انسدادی ریه, او گفت:.

صبح روز چهارشنبه حدود 130 شلوغ به خوابگاه و Blagg گفت: این زندان راه اندازی چادر برای زندانیان خارج است. اصلاحات مقامات پنج شنبه اعلام کرد کسانی که چادر را خانه حدود 60 زندانیان.

Blagg و اندرسون می گویند که آنها نمی توانند درک کنند که چرا اصلاحات مقامات را مورد آزمایش قرار نمی زندانیان در چین به خصوص در حال حاضر که Newsom این هفته پیشنهاد کرده است در حال گسترش آزمایش برای کسانی که بدون علائم در معرض خطر تنظیمات. اندرسون گفت: اگر فرماندار فکر می کند مردم در خانه های سالمندان باید آزمایش پس مطمئنا زندانیان و کارکنان در یک coronavirus نقطه داغ مانند چین زندان باید بیش از حد.

با توجه به اصلاحات بخش 138 از چین زندان 3,367 زندانیان تست شده با بیش از 50 درصد از آنها مثبت است. ایالتی که از جمعه 166 زندانی و 113 کارکنان باید آزمایش مثبت در داخل زندانهای کالیفرنیا.

تبلیغات

Simas گفت: بخش “مجدانه برای اجرای ارشاد برای جمع امکانات زندگی صادر شده توسط California Department of Public Health با گسترش ما تست شامل تست توده در موسسات نقطه از مراقبت های واکنش سریع تست و تست استراتژی های ما برای کمک به محافظت از تمام کسانی که زندگی و کار در کشور ما زندان است.” او با اشاره به این که در هفته گذشته بیش از 100 زندانی در ایالت کالیفرنیا زندان لس آنجلس مورد آزمایش قرار گرفتند.

وکلای litigating به نمایندگی از زندانیان پس از همه گیر شروع به تلاش کرده اند به زور دولت به آزادی بیشتر زندانیان و یا حرکت آنها را به اشکال دیگر از بازداشت به کاهش ازدحام و اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله است که می تواند سرعت گسترش ویروس.

سه قاضی فدرال پنل را رد کرد و تلاش برای آزادی بیشتر زندانیان. هفته گذشته یک قاضی فدرال را تکذیب کرد اضطراری حرکت به اینکه دولت به منظور توسعه یک طرح برای کاهش بیشتر جمعیت اهل بیت و گفت مقامات زندان شدند و تلاش برای گسترش زندانیان و حفاظت از آنها به بهترین شکل ممکن.

یک وکیل برای وزارت امور خارجه گفت: قاضی این بود که پیوستن به یک فدرال گیرنده توصیه برای ایجاد اجتماعی فاصله داخل زندان خوابگاه ایالت تنظیم تخت در گروه هشت. این “غلاف” باید از هم جدا توصیه می شود 6 پا از فضا.

تبلیغات

Blagg گفت: یک ردیف از تختخواب به طور خلاصه حذف از خوابگاه خود را به عنوان یک راه برای گسترش خواب آرایش. او گفت که مقامات در زمان عکس از طرح های جدید اما این زندانیان هرگز به استفاده از آرایش جدید چون ردیف از تختخواب آورده بود پشت در.

وکیل دونالد شبح, زندان, دفتر حقوقی در برکلی است که کاونتی موارد در برابر دولت برای ازدحام و مراقبت های پزشکی گفت: وکلای شده اند قادر به دیدن شرایط در زندانها به طور مستقل بررسی شرایط و تغییرات پس از همه گیر آغاز شد.

پرداختن به ایالات متحده در منطقه قاضی جان Tigar هفته گذشته وکیل آلیسون هاردی اذعان کرد که این ویروس در حال گسترش در سراسر 35 زندانها اما او می ترسید آنها یک “جعبه آتش زنه” را به عنوان آنها در حال بزرگ سازمانی تنظیمات پر پزشکی مردم آسیب پذیر است.

برخی 45,000 کالیفرنیا 110,000 زندانیان دچار یک بیماری زمینه ای است که باعث می شود آنها را در معرض عفونت کروناویروس.

تبلیغات

اندرسون که منتشر شد آوریل 8, گفت: همه از جمله اصلاح افسران آگاه است که آنها واقعا نمی دانند که این ویروس. “وجود دارد یک از امنیت کاذب. واضح است که شما در حال mingling با مردم در آن وجود دارد مثل من که نشان می دهد هیچ نشانه ای از ویروس” او گفت:.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>