بریتانیا تا کنون خفیف آسیب دیده, آماده برای عفونت گسترش

لندن - بازنشسته پزشکان ممکن است به نام بازگشت به کار پلیس می تواند توقف بررسی جزئی جنایات و مقامات محلی ممکن ا

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398

لندن - بازنشسته پزشکان ممکن است به نام بازگشت به کار پلیس می تواند توقف بررسی جزئی جنایات و مقامات محلی ممکن است در تلاش برای مقابله با بار اضافی مرگ اگر یک کروناویروس جدید گسترش به طور گسترده ای در سراسر بریتانیا دولت روز سه شنبه گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت رونمایی از 25 صفحه "طرح اقدام" تخمگذاری اقدامات ممکن را در مورد بدترین سناریو زمانی که میلیون ها نفر از مردم می تواند آلوده و هزاران نفر ممکن است بمیرد.

"این کاملا غیر معمول برای یک دولت به انتشار یک طرح با چیزهایی که در آن ما امیدواریم که ما نمی خواهد که به انجام" وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت.

جانسون دولت متهم شده است که به کندی پاسخ به این بیماری که برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در چین است. تا کنون در بریتانیا کمتر از موارد این بیماری از برخی دیگر از کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و فرانسه با تنها 40 تایید عفونت. اما مقامات می گویند بسیار گسترده تر گسترش این بیماری به احتمال زیاد است.

"ممکن است که قرار گرفتن در معرض گسترده در U. K, اجتناب ناپذیر است اما کاهش آن را هنوز هم با این وجود می تواند مفید" دولت سند می گوید.

دانشمندان هنوز در حال مسابقه برای یادگیری در مورد ویروس جدید و بریتانیا می گوید که آماده است برای طیف وسیعی از شدت های يکسان نشان دادند — از معادل زمستان معتدل شیوع آنفولانزای باعث چند صد مرگ و میر به چیزی مانند 1918-1919 پاندمی آنفلوانزا که به کشته شدن حدود 200 ، 000 نفر در بریتانیا و ده ها میلیون نفر در سراسر جهان است.

کارشناسان انگلیسی قبلا گفت: بدترین سناریو می تواند 80 درصد از U. K را 66 میلیون نفر آلوده با 500,000 مرگ و میر هر چند که استرس آنها را فراموش نمی کنم که به احتمال زیاد نتیجه.

در حال حاضر کارشناسان می گویند که بهترین چیزی که مردم می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش بیماری ساده ترین: دستهای با آب گرم و صابون آب.

انگلیس, مقامات می گویند که آنها ممکن است مجبور به بستن مدارس, لغو توده-حضور وقایع و به تعداد زیادی از مردم به کار از خانه به عنوان بخشی از "اجتماعی فاصله استراتژی" طراحی شده برای به تاخیر انداختن گسترش این بیماری تا در تابستان که فصل آنفولانزا است و فشار بر خدمات سلامت را کاهش می دهد.

بازنشسته پزشکان و پرستاران می تواند بازگشت به کار به سهولت کارکنان پزشکی با کمبود مدرسه و کلاس اندازه می تواند افزایش یابد اگر معلمان بیمار قرار می گیرند.

دولت انگلیس می گوید اقدامات شدید تر اگر آن را به طور گسترده ای می تواند شامل سهمیه بندی دارو و سلب توسط اورژانس خدمات خود را "بحرانی توابع."

"به عنوان مثال با از دست دادن قابل توجهی از افسران و کارکنان پلیس به تمرکز بر پاسخ به جرائم جدی و حفظ نظم عمومی" در این سند می گوید.

دولت می گوید استراتژی خود را با هدف محافظت از کسانی که بیشتر در معرض این بیماری: افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

آن را نیز افزایش می دهد چشم انداز اضافی بسیاری از مرگ و میر و می گوید دولت "را ارائه مشاوره به مقامات محلی در برخورد با این چالش است."

طرح اقدام اشاره می کند که در صورت گسترده شیوع "فشار بر خدمات و گسترده تر جامعه ممکن است شروع به تبدیل شدن به قابل توجه و به وضوح قابل توجه است." آن را می گوید اقدامات تنها گرفته شده در مشاوره از دولت کارشناسان پزشکی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

دولت همچنین قصد دارد قانون جدید برای اطمینان از آن است "همه قدرت های لازم" برای پاسخ به شیوع بیماری است. آن را نشان داد و نه جزئیات.

رسانه های بریتانیا گزارش می دهند که این قانون است که به احتمال زیاد به مقامات مرزی قدرت به انکار ورود به هر کسی که مشکوک به حمل ویروس در حالی که دولت نیز ممکن است گرفتن قدرت به بستن مدارس و جلوگیری از جرم کرد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب