چگونه برخی از کلیساها در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش Coronavirus در میان عبادت

کلیساها در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در مورد کوروناویروس به عنوان شیوه های مانند عبور از صلح از طریق دست دادن و نوشیدن از شایع جام در صمیمیت و همدلی می تواند به گسترش این بیماری است.

اسکات سایمون میزبان:

به عنوان بیشتر موارد از coronavirus تایید در آمریکا و برخی از روحانیون در حال برداشتن گام برای جلوگیری از گسترش آن در کلیسا. اسقفی اسقف نشین از لس آنجلس در این هفته گفت: خود را مکلف به توقف ارائه ربانی شراب. رهبران مذهبی در شیکاگو و سیاتل هوستون و در جای دیگر مشابه گرفته اند احتیاطی در خانه از عبادت است. از سنت لوئیس عمومی رادیو شهلا فرزان گزارش در مورد جماعت در حال تلاش برای حفظ مذهبی در حالی که همچنین اجتناب از بیماری است.

شهلا فرزان BYLINE: یک گروه کوچک از نمازگزاران جمع آوری به صورت دسته جمعی در کلیسای جامع کلیسای سنت لوئیس فقط به عنوان خورشید peeking بیش از افق.

ناشناس جمعیت: ما در این روز نان روزانه ما…

فرزان: وقتی که می آید زمان برای تبادل نشانه صلح به جای از دست دادن عبادت لبخند و موج به هر یک از دیگر. آن را به یک تغییر ساده این جماعت ساخته شده است که به کاهش احتمال گسترش coronavirus. عابد جودی Meinert می گوید: در کلیسا آنها نگاه کردن به هر یک از دیگر.

جودی MEINERT: و من فکر کردم چه می دانید ؟ من در مورد مراقبت از این افراد بیش از حد. من قطعا نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که می تواند آنها را بیمار.

فرزان: این جماعت در نظر گرفتن coronavirus بسیار جدی می گوید: پدر نیکلاس اسمیت. او می گوید که او تلاش می کند به شیوه های بهداشت خوب برای گله خود را.

نیکلاس اسمیت: بنابراین اگر من تا به حال فراموش کرده به سرفه, شما می دانید, من قصد دارم به آرنج و یا چیزی. که ممکن است یادآوری شود که آنچه که ما باید انجام دهند.

فرزان: قبل از ارائه ویفر صمیمیت و همدلی خود را به عبادت اسمیت شستن دست و squirts یک لکه از ضد عفونی کننده به کف دست خود را. کلیساها می اندیشند انواع شیوه با توجه به کوروناویروس. قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سنت لوئیس توصیه مطابق با اصول بهداشتی فونت غسل تعمید و دیگر معمولا لمس اشیاء بیشتر است. و همچنین درخواست روحانیت را در نظر بگیرید با استفاده از مشترک و همدلی جام. هیلاری Babcock, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن می گوید که این یک ایده خوب است.

هیلاری BABCOCK: من مدافع برای مردم نه های مواد غذایی, ظروف و فنجان. بنابراین به طور کلی من فکر می کنم که خطر بالاتر از اگر یک راه وجود دارد اجازه می دهد تا مردم را به فرد لیوان و یا ظروف فردی که با استفاده از آنها و یا دفع و یا تمیز پس از آن.

فرزان: Babcock می گوید مانند آنفولانزا coronavirus اسپرد را از طریق سرفه یا عطسه و یا اگر دست افراد آلوده و سپس آنها لرزش دست در دست دیگران است. کلیسای انجیلی لوتری در آمریکا پیشنهاد کرده شبان جلوگیری از عمل intinction یا فرو بردن ربانی نان یا نان در شراب. جان Weit کلیسای اجرایی برای عبادت.

جان WEIT: که احتمالا حداقل راه بهداشتی به دلیل دست ما هستند – اغلب کثیف ترین قطعات و یا که بیماری به طوری که نه توصیه که عمل.

فرزان: او می گوید عبادت می توانید انتخاب کنید به شراب در همه اگر آنها احساس ناراحت کننده است. و Weit می گوید بدون توجه به آنچه او نمی خواهید مردم را به توقف پرستش.

WEIT: ما می خواهیم به ادامه به جمع آوری بدن مسیح هر زمان که امکان پذیر است به طوری که با وجود تدابیر و شیوه های است که ما می تواند به عنوان مورد نیاز است, اما هنوز هم نگه دارید و درست به ایمان ما.

فرزان: همه این مسائل به دلیل مشترک وعده های غذایی تعمید مسح با روغن و تماس انسان مرکزی به مسیحیت می گوید: اسقف Wayne Smith از اسقفی اسقف نشین از میسوری.

WAYNE SMITH: این واقعا تلخ و شیرین نمی شود قادر به شرکت در آن چیزهایی که به حد کمال در دسترس ما. اما من فکر می کنم که ما باید انجام دهیم این است که با این وجود.

فرزان: اسمیت اشاره جماعت مجبور به انجام این کار قبل از. در طول سال 1918 همه گیری آنفولانزای شهردار سنت لوئیس بسته همه کلیساها در این شهر حداقل برای چند ماه. آنها امیدوارند آن را نمی خواهد آمد به این که این بار.

برای NPR News, من شهلا فرزان در سنت لوئیس.

کپی رایت © 2020 NPR. تمام حقوق محفوظ است. بازدید از وب سایت ما شرایط استفاده و ویرایش صفحات در www.npr.org برای اطلاعات بیشتر.

NPR متن ایجاد شده در یک عجله مهلت Verb8tm, Inc., یک NPR پیمانکار و تولید شده با استفاده از اختصاصی رونویسی روند توسعه با NPR. این متن ممکن است در شکل نهایی آن است و ممکن است به روز رسانی و یا تجدید نظر در آینده است. دقت و در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد. معتبر رکورد NPR برنامه نویسی های صوتی ضبط.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de