'1st Time برای دیدن آن را مانند این: Petra گردشگری کارگران برای بازدید کنندگان به بازگشت

بزرگنمایی این تصویر راهنمای تور محمد Awwad توسط خزانه پترا در اردن بزرگترین مقصد توریستی. Moises سا

توسط MINERALNEWS در 17 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

راهنمای تور محمد Awwad توسط خزانه پترا در اردن بزرگترین مقصد توریستی. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR

در این شهر باستانی پترا اردن بهترین و شناخته شده ترین مقصد توریستی, پرنده, آهنگ پژواک در برابر رنگارنگ سنگ و استادانه درست شده بناهای تاریخی به جای الدین از گروه های گردشگری و سوغات-فروشندگان.

Coronavirus همه گیر انجام داده است چه جنگ نیست — را این کشور خاورمیانه را حیاتی صنعت گردشگری به دراماتیک توقف و با آن معیشت صدها هزار نفر از کارگران.

"این بسیار عجیب و غریب — این اولین بار است که برای دیدن آن را مانند این می گوید:" راهنمای تور محمد Awwad که گردشگران خارجی به رهبری از طریق پترا حتی با جنگ در کنار درب در عراق در سال 2003 ، در مارس 15, اردن, بسته سایت های باستان شناسی و ممنوع بازدید از ورود به این کشور آمادگی خود را مستند به جلوگیری از گسترش COVID-19.

بزرگنمایی این تصویر

Awadallah سلیمان یک پوند سودان مهاجر کارگر مراقبت از خالی سوغات فروشگاه در جاده ها از امان به پترا. Coronavirus همه گیر آورده اردن حیاتی صنعت گردشگری به دراماتیک توقف و با آن معیشت صدها هزار نفر از کارگران. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR

راه رفتن را از طریق طولانی گذشت باریک بین 300-پا-بالا دره عمیق و باریک با دیوارهای بسیار آرام شما می توانید شنیدن بال بال زدن پرندگان' بال.

در یک کافه رو به خزانه استادانه درست شده colonnaded مقبره حک شده به رنگ سرخ سنگ که در آن گردشگران به طور معمول مطرح شتر گرسنه گربه پرش به بالا بر روی خالی میز و صندلی. شاهین چرخ بالا مخطط سنگ به عنوان خورشید می آید تا پشت کوه. گنجشک هاپ در امتداد مسیرهای شن معمولا گوسفند توسط گردشگران است.

ترین سوغات صاحبان فروشگاه را ترک کرده اند اجناس خود را نشسته در جداول به عنوان اگر آنها به معنای بازگشت هر دقیقه است. گوشواره اویزان از یک پلاستیک ایستاده در کنار لغو ثبت تبلیغات نقره ای و نوشابه. قفسه های باز به عناصر نگه داشتن صدها بطری های پر شده با شن و ماسه رنگی هنرمندانه چیده شده در شکل شتر و کوه ها.

بزرگنمایی این تصویر

یک سالن آمفی تئاتر در زمینه پترا. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR

پترا که 2000 سال پیش بر رونق کاروان مسیر تجارت برای کندر و ادویه جات ترشی جات است که یک میراث جهانی یونسکو. آن را نیز به دست اورد محبوبیت با 1989 دانلود فیلم ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبیبا برخی از صحنه های فیلم برداری در محل.

در سال گذشته با افزایش کشتی های کروز رفتن به اردن به عنوان بسیاری از 8000 نفر بازدید پترا چند روز بود که بیش از حد بسیاری از برای آن به رسیدگی با توجه به سلیمان Farajat رئیس کمیسیون گردشگری و توسعه در البتراء.

"چقدر عجیب است که گردشگری? در یک سال شما شروع به نگرانی در مورد چگونه برای مدیریت بسیاری از گردشگران است. و در عرض چند ماه شما صفر تورهای," او می گوید در جایی که پنجره های بزرگ چشم پوشی آلاینده شهر باستانی.

بزرگنمایی این تصویر

سلیمان Farajat رئیس کمیسیون برای پترا توسعه و گردشگری منطقه خودگردان در اتاق مشرف به تپه نزدیک پترا. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR

بیش از 1 میلیون نفر بازدید پترا در سال گذشته 80 درصد از آنها از کشورهای خارجی است. روستاهای اطراف پر از هتل ها و رستوران ها بستگی دارد تقریبا به طور کامل در گردشگری.

اردن در زمان هیچ شانس با این بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از بیش از یک ماه و نیم از سخت سلول اقدامات با 465 مورد شناخته شده و نه COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کشور ثبت شده است به اندازه کافی روز با هیچ مورد جدید که آن را به بازگشایی مغازه و اجازه رانندگی دوباره. هیچ مورد یافت شد در جنوب اردن پترا که در آن واقع شده است.

بزرگنمایی این تصویر

پسران بازی فوتبال در یک میدان در بادیه نشین کرد Um Sayhoun نزدیکی پترا. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR

"در مرحله خاصی از شما نمی مراقبت در مورد گردشگری شما در مورد مراقبت از سلامت می گوید:" Farajat.

بدوی قبایل در منطقه بر این باورند که آنها در حال فرزندان باستان Nabateans. بسیاری متعلق به Howeitat کنفدراسیون قبایل که مبارزه در کنار بریتانیا لارنس عربستان در طول جنگ جهانی اول

در قرن اول C. E. پترا بود و پر رونق شهرستان 20 ، 000 مردم است. در آن زمان یک زلزله ویرانگر آمار حدود سه قرن بعد مسیرهای تجاری به حال منتقل شده و شهر سقوط کرد و به کاهش است. پترا شده بود را فراموش کرده اید به همه اما بادیه در شهرستان تا یک سوئیس اکسپلورر وارد در سال 1812.

بزرگنمایی این تصویر

بادیه نشین ایجاد کرد سالمند علی Mutlaq سالم نشسته بر روی سقف خود را در روستای ام Sayhoun در حومه پترا. سالم متولد و بزرگ شده در یکی از غارها در البتراء. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR

"ما افرادی که نگه داشته پترا راز برای 500 سال می گوید:" علی Mutlaq سالم 61 که متولد و بزرگ شده در یکی از غارها در البتراء. دولت نقل مکان خود و صدها نفر از خانواده های دیگر به روستای جدید در سال 1980

از پشت بام در روستای Um Sayhoun در خانه او ساخته شده در طول سال با پول خود را از فروشگاه سوغات او اشاره کوه در البتراء که هارون برادر حضرت موسی بوده است و به خاک سپرده شد.

سالم پسر ارشد Rizeq علی دارای مدرک حسابداری, اما به طور معمول باعث می شود یک زندگی مصرف گردشگران در کوه و صحرا سفر. هفت سال پیش زمانی که پس از آن رئیس جمهور اوباما در بازدید پترا علی در خدمت او ناهار.

"هنگامی که او آمد من آماده یک بطری شن و ماسه با نام خود و همسرش را نام میشل و او واقعا بسیار خوب," او می گوید. آنها در زمان یک عکس با هم و علی می گوید: او گفت: رئیس جمهور آمده دفعه بعد بدون امنیت است. "او خنده," او می گوید.

"کسب و کار توریستی است که واقعا بزرگ" علی می گوید اما او می گوید آن را تبدیل به بیش از حد مخاطره آمیز: "مشکل این است که هنگامی که شما هر گونه مشکل در سراسر جهان است. نه در اردن در سراسر جهان است."

بزرگنمایی این تصویر

پرتره از اردن خانواده سلطنتی زینت خالی پست گارد داخل پترا. این سایت در حال حاضر بیش از هواپیماهای بدون سرنشین. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR

علی 31 فکر می کند شاید او سعی خواهیم کرد برای پیدا کردن کار در یک بانک.

چند مایل دورتر در یک زمینه با بز و جوجه, علی دایی زاده سلیمان محمد نشسته با همسر خود در یک بز سیاه و سفید-مو چادر با آب در حال اجرا و بدون برق است. او تقلب باتری ماشین به قدرت نور و شارژ تلفن همراه خود را.

محمد بود و خود اشتغالی ساخت یک زندگی منجر گردشگران از طریق پترا در الاغ. با فروپاشی صنعت گردشگری او دیگر نمی تواند پرداخت 200 دلار در ماه اجاره خانه آنها زندگی می کردند.

"ما اجاره خانه در بادیه نشین ایجاد کرد" او می گوید: به عنوان همسر خود Azziza علی ایجاد یک آتش با چوب به چای. "ماه اول [صاحب] گفت:" من نمی خواهم هر گونه پول از شما است.' "محمد می گوید آن را شرم آور به ماندن در یک ماه دوم بدون پرداخت اجاره به طوری که آنها باقی مانده است.

بزرگنمایی این تصویر

سلیمان محمد و همسر او بود Azziza علی زندگی در یک چادر و پس از آنها قادر به پرداخت اجاره خانه خود را پس از این مستند تحت تاثیر کار خود را در صنعت گردشگری است. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR

او نمی تواند استطاعت خوراک برای او سه الاغ بنابراین او آنها را به چراگاه. تنها درآمد آنها در حال حاضر از فروش تخم مرغ است. برای تغذیه جوجه ها او اتومبیل ذرت با یک دایره سنگ در حال حرکت در اطراف یک فلز میخکوب کردن محکم کردن.

چند شب پیش او می گوید: گرگ آمد و انجام دور یک بز.

Azziza علی نشسته در نزدیکی جوجه بزرگ قهوهای مایل به زرد کلاه سایه پوست رنگ پریده خود را از خورشید است.

"البته زندگی در روستا بهتر بود اما شرایط تغییر" او می گوید. "شما مجبور به پرداخت اجاره وجود دارد, شما باید برای پرداخت هزینه آب و برق و هیچ راهی وجود دارد. انشالله اگر coronavirus رفته است و همه چیز بهتر خواهد شد بازگشت به روستا و اجاره خانه دوباره."

بزرگنمایی این تصویر

علی Mutlaq سالم است نوه Rizeq علی (ع) کودکان در روستای Um Sayhoun در حومه پترا. اکثر روستاییان در اینجا زندگی را از صنعت گردشگری و در حال حاضر از کار با توجه به مستند اقدامات است که باید به طور موثر متوقف گردشگری در اردن و ترین در سراسر جهان است. Moises سامان برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Moises سامان برای NPR


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب