15 نفر زخمی در تیراندازی که هدف یک مراسم تشییع جنازه در شیکاگو

بزرگنمایی این تصویر پلیس شیکاگو افسران ایستادن در مقابل رودز خدمات مراسم تشییع جنازه به عنوان آنها ب

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

پلیس شیکاگو افسران ایستادن در مقابل رودز خدمات مراسم تشییع جنازه به عنوان آنها بررسی صحنه تیراندازی سه شنبه شب. خشونت اسلحه در خارج از تشییع جنازه چپ حداقل 15 نفر زخمی شدند. کمیل Krzaczynski/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کمیل Krzaczynski/خبرگزاری گتی ایماژ

پلیس شیکاگو در حال بررسی یک جرم تیراندازی که در سمت چپ حداقل 15 نفر زخمی در یک مراسم تشییع جنازه در شهر ضلع جنوبی سه شنبه شب. یکی از قربانیان همچنان "بسیار وخیم" است و دیگری این است که در شرایط بحرانی, پلیس می گویند.

خشونت منفجر شد در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در آبرن گرشام محله که در آن عزاداران جمع شده بودند برای تشییع جنازه. محققان حدود 60 پوسته پوسته در صحنه است.

حدود 6:30 p. m. به وقت محلی یک شورلت مالیبو سرعت پایین غرب 79 سنت, اسپری گلوله در مردم جمع آوری شده در این بلوک که در آن رودز خدمات مراسم تشییع جنازه واقع شده است پلیس می گویند.

"در آن زمان شرکت کنندگان در مراسم تشییع رد و بدل تیراندازی با سیاه خودرو" معاون اول سرپرست Eric Carter شیکاگو اداره پلیس گفت:.

پس از رانندگی در گذشته کفن خودرو ساخته شده و یک راست به نوبه خود بر روی نجار سنت – رفتن راه اشتباه در محدود خیابان یک طرفه است. مردم در این خودرو ادامه داد: به آتش در مراسم تشییع جنازه شرکت کنندگان کارتر گفت: قبل از توفنده نیمه پایین بلوک.

"سرنشینان خودرو پس از آن خارج شد در جهات مختلف و فرار" کارتر گفت.

کارتر افزود که "فرد مورد علاقه" بود که در مصاحبه با کارآگاهان در مورد تیراندازی. از صبح روز چهارشنبه که فرد در وضعیت بدون تغییر بود.

تشییع جنازه برگزار می شد برای یک مرد که بوده است به ضرب گلوله کشته و در یک درایو توسط تیراندازی در انگلوود محله پلیس گفت: در یک به روز رسانی شنبه صبح.

"جاری است باند جنگ مشکل" رئیس کارآگاه برندان Deenihan روز چهارشنبه گفت:. ماشین است که مورد استفاده قرار گرفت در این حمله گزارش شده بود به سرقت رفته است.

شیکاگو سان تایمز صحبت می کرد به یکی از بلوک که گفت او بیرون رفت و پس از شنیدن صدای تیراندازی.

"ما بیرون رفت و در کوچه و خیابان و همه ما شاهد بود بدن فقط تخمگذار در همه جا. آنها به ضرب گلوله در همه جا" Arnita Geder گفت: با توجه به روزنامه. "ما فکر کردیم که این یک جنگ از اینجا."

یک ماشین پلیس اختصاص داده شده بود به تشییع جنازه به عنوان یک احتیاط کارتر گفت. صبح روز چهارشنبه پلیس سرپرست دیوید براون گفت: پلیس تا به حال در واقع با ارسال دو تیم ماشین به تشییع جنازه همراه با یک تیم تاکتیکی است که در نزدیکی بود.

توصیف دامنه شیکاگو باند خشونت مشکل براون گفت: "بیش از وجود دارد 117,000 اعضای باند در شهر شیکاگو است." تکرار این شکل به او گفته بودند "شکسته 55 عمده باندهای" همراه با 747 جناح و 2500 زیرمجموعه.

هر روز قهوه ای گفت: چند صد درگیری شکستن بین اعضای باند در شیکاگو است.

هنگامی که کارتر بود که در سه شنبه شب چه بیشتر انجام شده می تواند به جلوگیری از خشونت او پاسخ داد: "که در حال نگاه کرد."

پلیس می خواهیم هر کسی که با فیلم های ضبط شده و یا اطلاعات در مورد حمله به تماس با محققان.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot محکوم آنچه او به نام "وحشتناک تیراندازی توده" و تکرار درخواست برای کمک از جامعه محلی است.

"هنگامی که یک فرد میدارد تفنگ ما رنج می برند به عنوان یک شهر" Lightfoot گفت. "این نمی شود که ما که هستیم."

شیکاگو یکی از چندین شهرستانها ایالات متحده که شهرداران در حال قفل شده است و در اختلاف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش استقرار فدرال اجرای قانون عوامل است. وزارت دادگستری می گوید: این طرح به منظور کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز. اما منتقدان برچسب آن را به عنوان یک سیاسی تدبیر توسط یک رئیس جمهور که می خواهد برای تقویت خود "نظم و قانون" اعتبار پیش از انتخابات ماه نوامبر.

روز دوشنبه Lightfoot با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمت درخواست او را به عوامل ارسال به شهرستان — "به جای درخواست او برای کمک به شهرستان آدرس جرم و جنایت خشونت آمیز با سرکوب گسترش غیر قانونی اسلحه" را به عنوان عضو ایستگاه WBEZ گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب