مردی که فیلم برداری Arbery ویدئو, تیراندازی متهم در قتل

ساوانا, Ga. - گرجستان مردی که تلفن همراه تصویری از Ahmaud Arbery است تیراندازی مرگبار کمک کرد تا دوباره این پر

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399

ساوانا, Ga. - گرجستان مردی که تلفن همراه تصویری از Ahmaud Arbery است تیراندازی مرگبار کمک کرد تا دوباره این پرونده با اتهام قتل پنج شنبه, او سوم شخص بازداشت بیش از دو ماه پس از قتل.

گرجستان دفتر تحقیقات گفت: 50 سال پیر ویلیام "Roddie" برایان جونیور دستگیر شد به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست. هیچ جزئیات دیگری داده شد. این GBI در بیانیه ای گفت که این امر با برگزاری کنفرانس خبری صبح روز جمعه.

Arbery کشته شد Feb. 23 هنگامی که یک پدر و پسر مسلح خود و به دنبال او پس از لکه 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود. بیش از دو ماه قبل از تصویب مقامات گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34, اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک Arbery شد یک سارق و Arbery حمله پسر خود را قبل از ضربه بودن.

Bryan زندگی در همان زیربخش فقط در خارج از شهرستان بندر نیوبرانزویک و تصویری او از کابین وسیله نقلیه خود کمک کرده و هم بزنید یک اعتراض ملی هنگامی که آن را به بیرون درز آنلاین ممکن است 5.

این ویدئو به سرعت به خود جلب کرد یک واکنش قوی از گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه که نام آن را "کاملا وحشتناک." گرجستان دفتر تحقیقات به زودی در زمان بیش از مورد از پلیس محلی و دستگیری از McMichaels به دنبال در مارس 7.

تحت گرجستان قانون یک فرد می تواند به اتهام قتل جنایت برای ارتکاب هر جنایت که باعث مرگ شخص دیگری. آن نیازی نیست که به قصد کشتن و حمل اتوماتیک جمله زندگی است.

در Glynn پلیس شهرستان حادثه گزارش در تیراندازی گرگوری McMichael گفته یک افسر است که در یک نقطه Arbery "آغاز شد در حال اجرا به عقب جهت که از آن او آمد و "رادی' تلاش برای جلوگیری از او که ناموفق بود." این تنها اشاره در گزارش پلیس از هر گونه پتانسیل مشارکت توسط Bryan.

برایان وکیل, Kevin گاف را بلافاصله بازگشت یک پیام تلفن پنج شنبه. او قبلا اصرار داشت Bryan هیچ نقشی در Arbery مرگ است.

"Roddie Bryan است نه در حال حاضر و هرگز بیش از یک شاهد تیراندازی" گاف در بیانیه ای گفت در مورد دوشنبه. "او است نه یک vigilante. Roddie نیست شرکت در کشتار وحشتناک این مرد جوان. آقای Bryan مرتکب هیچ جرم و جنایت و خرس هیچ مسئولیت کیفری در مرگ Ahmaud Arbery."

در همین حال وکلای مدافع برای Arbery پدر و مادر تشویق اخبار Bryan بازداشت.

"ما به نام برای دستگیری او از همان ابتدا از این فرایند" وکلای S. Lee مریت بنیامین Crump و L. کریس استوارت در بیانیه ای گفت. "دخالت خود را در قتل آقای Arbery واضح و آشکار به ما به بسیاری از سراسر کشور و پس از تحقیق کامل روشن بود به GBI به عنوان به خوبی."

برایان تصویری از تیراندازی گرفته شد از صندلی راننده یک خودرو پس Arbery به عنوان او اجرا می شود در یک مجتمع مسکونی در خیابان. یک کامیون وانت پارک شده در جاده ها جلوتر از Arbery با یک کامیون تخت و دیگری ایستاده در کنار باز کردن درب سمت راننده.

این ویدئو نشان می دهد Arbery اجرا در اطراف کامیون به سمت راست قبل از او کاهش در مقابل آن. سپس یک گلوله شنیده می شود و به دنبال آن یک شات دوم. Arbery دیده می شود مشت زدن یک مرد برگزاری آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ ساچمهای که پس از آن آتش سوزی یک سوم شات نقطه خالی. Arbery staggers می افتد و رو به پایین در خیابان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

گرگوری McMichael بازنشسته سال گذشته پس از بیش از دو دهه به عنوان یک محقق برای دفتر دادستان محلی. به دلیل آن روابط Brunswick قضایی مدار دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش از این مورد است. دو خارج دادستان اختصاص داده شده مورد نیز پا به کنار.

این McMichaels باقی می ماند صالحی: در Glynn شهرستان در انتظار اولیه دادگاه و قاضی تصمیم می گیرید که آیا به رایگان آنها را در اوراق قرضه در انتظار محاکمه است. وکلای مدافع برای پدر و مادر باید خواست مردم را به عجله برای قضاوت در این مورد است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب