Houston Astros عذر خواهی برای ثبت نام سرقت اما ارائه سوخت برای منتقدان

بزرگنمایی این تصویر

Houston Astros بازیکنان الکس Bregman و جثه Altuve نگاه به عنوان صاحب جیم جرثقیل خطاب به خبرنگاران در یک کنفرانس خبری پنج شنبه در غرب پالم بیچ فلوریدا. مایکل نفره/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مایکل نفره/گتی ایماژ

Houston Astros بازیکنان و مربیان ارائه شده عذرخواهی پنج شنبه در پی یک نشانه-سرقت رسوایی است که با ارسال امواج شوک در طول لیگ اصلی بیس بال. اما این عذرخواهی به نظر می رسید بیشتر شعله ور منتقدان لیگ و تیم را در واکنش به تقلب گسترده طرح در طول سال 2017 و 2018 فصل است.

“تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که اینجا نشسته و می گویند ما داستان ما در حال رفتن به حرکت رو به جلو در راه مثبت” صاحب جیم کرین گفت: در یک کنفرانس خبری در این تیم بهار مرکز آموزش در فلوریدا.

دو بازیکن الکس Bregman و جثه Altuve ارائه شده کلمات مختصری از پشیمانی. “ما به خصوص احساس پشیمانی برای تاثیر بر ما طرفداران و بازی بیس بال و تیم ما این است که مصمم به حرکت رو به جلو به بازی با شدت و به یک قهرمانی به هوستون” Altuve گفت.

عذرخواهی به نظر می رسد تلاش برای روشن کردن صفحه برای بحرانزده تیم در میان گسترده انتقاد که مجازات پرداخت توسط این لیگ بیش از حد نور با توجه به مقیاس و طول عمر طرح است.

ماه گذشته پس از یک گزارش از لیگ اصلی بیس بال کمیسر رابرت مانفرد جرثقیل اخراج Astros مدیر کل جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch. کمیساریای نیز جریمه این تیم 5 میلیون حداکثر مجاز توسط لیگ, قوانین و جریمه پیش نویس خود را برای سال 2020 و 2021.

لیگ و تیم کاهش یافته است به مجازات هر بازیکن بیش از این طرح که شرح داده شد در کمیساریای گزارش به عنوان “بازیکن محور است.” جرثقیل گفت: تیم رهبری می تواند متوقف فریب داد اما موفق به انجام این کار.

کمیساریای نیز نه در پی به تیم خود 2017 جهان سری برنده بیش از لس آنجلس داجرز. “گوش دادن کمیساریای روشن ساخته است که ما نمی خواهید برای رفتن به عقب مسابقات قهرمانی دست نخورده باقی بماند و من باهاش موافقم” جرثقیل گفت.

اما او در دیدار با برخی از شک و تردید زمانی که او گفت: طرح “نمی تاثیر بازی.”

“ما یک تیم خوب,” او گفت:. “ما برنده سری جهانی و ما آن را در ترک آن است.”

زمانی که فشار بعد از آن در کنفرانس خبری در مورد اینکه آیا او به فکر ثبت نام-سرقت که گفته batters که زمین بود و انداخته ارائه یک مزیت جرثقیل گفت: “این احتمالا می تواند انجام دهد که آن را احتمالا نه.”

مفسران مانند ورزش نشان داده شده است جیمی Traina بودند را تحت تاثیر قرار عذرخواهی. “جرثقیل توهین به همه گفت: تیم خود را فریب خورده اما آن را کمک نمی کند و Altuve و Bregman خواندن اظهارات آماده مانند روبات برای حدود 30 ثانیه است.” ESPN جون لی گفت: “امروز همه چیز به طور قابل توجهی بدتر برای هوستون و افزود: حتی سوخت بیشتر به آتش.”

بهار آموزش نشانه اولین بار این تیم جمع شده بودند پس از رسوایی عمومی شد. آستروس تا به حال یک جلسه در شب چهارشنبه برای بحث در مورد این موضوع. Outfielder جورج اسپرینگر گفت که “میزان ندامت و پشیمانی بسیار بسیار واضح به ما در این اتاق است.”

“من احساس وحشتناک برای ورزش ما بازی ما شما می دانید ما طرفداران شهرستان ما سازمان ما — فقط طرفداران به طور کلی” اسپرینگر گفت: به عنوان NPR تام گلدمن گزارش شده است. “من حسرت همه چیز است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>