بیمارستان قطع خدمات به عنوان نگران هنگ کنگ 1st مرگ

پکن – هنگ کنگ بیمارستان قطع خدمات سهشنبه به عنوان پزشکی کارگران قابل توجه برای دومین روز به تقاضای مرزهای خود با سرزمین اصلی چین بود بسته به طور کامل برای دفع یک ویروس است که باعث آن مرگ اول در نیمه خودمختار سرزمین است.

اما دو تا از هنگ کنگ زمین و دریا گذرگاه با سرزمین اصلی بسته شد در نیمه شب پس از بیش از 2000 بيمارستان کارگران در ادامه اعتصاب روز شنبه. به عنوان بسیاری از 9,000 پزشکی کارگران می تواند پیوستن به یک بزرگتر اعتصاب یکشنبه به تقاضای بسته شدن مرز سراسر که ده ها هزار نفر از مردم همچنان به سفر روزانه است.

هنگ کنگ بیمارستان اقتدار گفت: آن قطع خدمات به دلیل “تعداد زیادی از غایب از وظیفه” و “خدمات اورژانس در بیمارستان های دولتی تحت تاثیر قرار شده است.”

هنگ کنگ ضربه سخت بود سارس و یا سندرم حاد تنفسی در 2002-03, یک بیماری از یک خانواده از ویروس ها به عنوان شیوع فعلی که بسیاری معتقدند تشدید شد رسمی چینی پنهان کاری و مبهم و تاریک کردن.

سرزمین اصلی آخرین آمار و ارقام از 425 مرگ و میر و 20,438 تایید عفونت کروناویروس جدید بودند تا از 361 مرگ و میر و 17,205 موارد قبلی در روز است. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 180 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر در هنگ کنگ و فیلیپین.

بیمار که در هنگ کنگ بود که 39 ساله که تا به حال سفر به ووهان سرزمین اصلی شهر است که کانون شیوع قبل از اینکه در بیمارستان بستری است. بیمارستان اقتدار گفت: او شرایط بهداشتی موجود اما نه به جزئیات.

اکثر موارد بیماری خفیف بوده اند اما بیشتر که فوت شده اند افراد مسن با بیماری های دیگر مانند دیابت یا بیماری قلبی است.

در اواخر روز دوشنبه رئیس جمهور چین شی جین پینگ ریاست یک نشست ویژه از حزب کمونیست بدن برای دومین بار پس از بحران آغاز شده است گفت: “ما باید راه اندازی یک جنگ مردم را در پیشگیری از این بیماری همه گیر.” او گفت: کمیته دائمی دفتر سیاسی این کشور باید در برابر زمان برای جلوگیری از گسترش ویروس و کسانی که غفلت از وظایف خود مجازات خواهد شد, دولت, پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

کشورهای دیگر در حال ادامه تخلیه و محدود کردن ورود چینی یا افرادی که به تازگی به سفر در کشور است. هواپیمای حامل مالزیایی از ووهان وارد کوالالامپور و 133 نفر در هیئت مدیره بود به غربالگری و قرنطینه برای 14 روز حداکثر دوره کمون ویروس.

تایوان روز دوشنبه پرواز خانه 247 از شهروندان خود را از ووهان و فرستاده بود سه مسافر برای درمان پس از آنها یافت می شود به تب یا گلو درد. دیگر مسافران هستند که در قرنطینه امکانات پزشکی برای دو هفته آینده.

آلمان لوفت هانزا شد آخرین هواپیمایی بین المللی به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و چندین کشور در حال محرومیت چینی مسافران یا افرادی که از طریق چین به تازگی.

تیم پزشکی از افراد ارتش آزادی بخش بودند پس از رسیدن در ووهان برای از بین بردن ضعف سلامت کارگران و کارکنان جدید 1,000-تخت بیمارستان. آن ساخته شده بود فقط در 10 روز خود پیش ساخته بخش مجهز با دولت از هنر تجهیزات پزشکی و سیستم های تهویه. 1500 تخت بیمارستان نیز به ویژه ساخته شده برای بیماران مبتلا به این ویروس جدید است که با توجه به باز کردن در روز.

با هیچ پایان دادن به شیوع این بیماری در نزد مقامات در هوبئی و در جای دیگر تمدید سال جدید قمری تعطیلات با توجه به پایان این هفته نیز به مارس به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه و کاهش گسترش ویروس. همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن شروع ترم جدید تا اطلاع ثانوی.

دانشمندان چینی گفت: آنها باید بیشتر شواهد ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان در ماه دسامبر به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها. در یک مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت شیعه ژن-Li و همکارانش در ووهان موسسه ویروس شناسی گزارش داد که ژنوم توالی از هفت نفر 96% یکسان به یک بت coronavirus.

سارس نیز بر این باور بودند که منشأ در خفاش ها اگر چه آن شروع به پریدن کرد به گربه گربه ها قبل از آلوده کردن مردم است. دانشمندان گمان می کنند آخرین شیوع شروع در یک بازار غذاهای دریایی در ووهان که در آن حیوانات وحشی بودند در فروش و در تماس با مردم است.

سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته اعلام کرد این ویروس جهانی بهداشت در اورژانس و ابراز نگرانی در مورد چگونه آن را گسترش در کشورهای دیگر فراتر از آن بودند که چینی یا که سفر کرده بود در هوبئی به تازگی.

در روز سه شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 42-کره جنوبی زن آزمایش مثبت برای این ویروس روز پس از بازگشت از سفر به تایلند با لرز و علائم دیگر.

آن است که کره جنوبی را 16 مورد است. تایلند تایید کرده است 19 موارد بیشتر گردشگران چینی نیز یک راننده تاکسی است.

یک مسافر در یک عمل کشتی کروز آزمایش مثبت پس از خروج از رگ در حالی که آن را در هنگ کنگ و مقامات با توجه به یک قرنطینه از بیش از 3000 نفر در هیئت مدیره.

الماس شاهزاده بازگشت به یوکوهاما پس از ساخت بندر تماس در ویتنام و تایوان و اوکیناوا. یک تیم از قرنطینه مقامات و کارکنان پزشکی سوار کشتی دوشنبه و شروع به چک پزشکی از هر کس در هیئت مدیره یک وزارت بهداشت گفت: صحبت خواست نامش فاش نشود در همراهی با بخش قوانین.

کاپیتان کشتی گفت: هنگ کنگ مقامات بهداشتی اعلام کشتی در مورد مسافر عفونت در روز شنبه با توجه به ضبط اعلام توییتی توسط یک مسافر. بیمار دوره نقاهت و رفت و آمد اصحاب تا کنون نشده است آلوده کاپیتان اعلام گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“من آرزو می کنم ما مطلع شدند به عنوان به زودی به عنوان آنها پیدا کردن و سپس من می تواند فرسوده یک ماسک و یا شسته دست بیشتر دقت” مسافر گفت. “من در هنگ کنگ نه روز پیش و به نظر می رسد خیلی دیر در حال حاضر.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا چنگ در لندن و ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر