هنگ کنگ رهبر انتقاد "استانداردهای دوگانه" در طول تظاهرات

هنگ کنگ رهبر روز سه شنبه با انتقاد از "استانداردهای دوگانه" از دولت های خارجی بیش از امنیت ملی با اشاره به زما

توسط MINERALNEWS در 13 خرداد 1399

هنگ کنگ رهبر روز سه شنبه با انتقاد از "استانداردهای دوگانه" از دولت های خارجی بیش از امنیت ملی با اشاره به زمان ناآرامی در ایالات متحده به عنوان یک مثال از نحوه نگرش متفاوت بین مسائل در خانه و خارج از کشور.

"ما به تازگی دیده می شود این نوع از استانداردهای دوگانه به وضوح با شورش در ایالات متحده" رئیس اجرایی کری لام گفت. "ما می توانید ببینید که چگونه مقامات محلی واکنش نشان داد. اما پس از آن در سال گذشته هنگامی که ما تا به حال شبیه شورش در هنگ کنگ چه بود موقعیت خود را؟"

او با اشاره به انتقادات بین المللی بیش از قریب الوقوع امنیت ملی قانون است که بسیاری از سیاستمداران خارجی را به عنوان انتقاد پکن فرسایش آزادی وعده داده شده به هنگ کنگ.

"آنها را به کشور خود امنیت ملی بسیار جدی است اما برای امنیت کشور ما به ویژه وضعیت در هنگ کنگ, آنها در حال نگاه کردن به آن از طریق شیشه رنگی," او گفت:.

چین تشریفاتی مقننه در هفته گذشته تایید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ با هدف مهار خرابکارانه و secessionist فعالیت پس از یک monthslong دموکراسی در سال گذشته در زمان منجر به درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس.

در پاسخ به قانون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه متعهد به "اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک است."

لام گفت: اگر هر کشور تحمیل تحریم و یا ساخته شده حرکت می کند به تاثیر روابط بازرگانی آنها را "لطمه زدن به منافع خود است." او در ادامه به برجسته ایالات متحده مازاد تجاری با هنگ کنگ.

"دولت های خارجی پاسخ داده شده است با مشخصات بالا به شیوه ای برخی را تهدید به اقدامات خاصی و من فقط می توانید می گویند که آنها در حال اتخاذ استانداردهای دوگانه" لام گفت.

لام همچنین ابراز نگرانی آخرین شیوع کروناویروس در شهر جدید پس از یک خوشه از نه نفر در همان مسکن عمومی ساختمان آزمایش مثبت برای این ویروس طی چند روز گذشته به پایان خط نزدیک به دو هفته بدون محلی منتقل موارد است.

او گفت که دولت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گسترش اجتماعی-فاصله اقدامات که هنوز در محل در شهرستان تا 4 ژوئن. در حال حاضر وجود دارد ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از هشت نفر است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب