نگران مشغول رفت و آمد? Crowdsourced برنامه به شما زمان واقعی به روز رسانی

ازدحام در تورنتو اتوبوس و تراموا مسیرهای شده است یک مسئله و خطر عفونت از COVID-19 ارسال مسافران به دنبال جایگز

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399

ازدحام در تورنتو اتوبوس و تراموا مسیرهای شده است یک مسئله و خطر عفونت از COVID-19 ارسال مسافران به دنبال جایگزین است.

به عنوان ridership را افزایش می دهد و افراد بیشتری را به کار توسعه دهندگان حمل و نقل پیگیری برنامه Rocketman اضافه شده ویژگی برای پیگیری که چگونه مسیرهای شلوغ تبدیل شده اند, اجازه می دهد تا سواران برای برنامه ریزی سفرهای خود را بر این اساس.

حمل و نقل سواران در حال حاضر نگران ازدحام قبل از ویروس زده گفت: Luc Hartwick کسب و کار منجر شود در Rocketman. چهار ماه به همه گیر ترس اطراف جمعیت تشدید شده اند. "TTC کند که زمان واقعی به صورت خودکار مسافر شمارنده و آنها با استفاده از آن به تعیین که در آن و زمانی که برای اعزام وسایل نقلیه اضافی به مسیرهای شلوغ," او گفت:.

اما Hartwick گفت: اطلاعات جمع آوری شده توسط TTC نمی کند. "ما تا به حال به در تکیه ما بسیار کاربر فعال پایه است."

به جای در دسترس عموم اطلاعات در زمان واقعی توسعه دهندگان تصمیم گرفتند به "تولید می کند که داده ها را از ما مسافران است."

یک سخنگوی TTC گفت: ستاره ای که مسافر تعداد در حال حاضر در حال جمع آوری و به اشتراک گذاشته شده در زمان واقعی توسط یک شخص ثالث سیستم اما گفت: حمل و نقل آژانس در حال کار بر روی "یک راه حل که اجازه می دهد ما را به جریان اطلاعات از طریق این سیستم به دو توسعه دهندگان نرم افزار بر اساس محاکمه و سپس آن را باز کنید تا به دیگران است."

در Rocketman نرم افزار کاربران می توانید انتخاب کنید از سه گزینه — صندلی موجود ایستاده اتاق تنها یا چیدن نیست تا سواران — به اشتراک گذاشتن با دیگر مسافران چقدر شلوغ و یک مسیر خاص تبدیل شده است. داده ها به روز رسانی هر 30 دقیقه به اطمینان حاصل شود آن را نزدیک به زمان واقعی Hartwick گفت.

قادر به انتخاب کنید که برای رفت و آمد به این معنی گزینه های امن تر برای دیگران با برنامه های انعطاف ناپذیر Hartwick گفت. "بسیاری از ما خوش شانس به این انعطاف پذیری را انتخاب کنید هنگامی که به رفت و آمد و ... پس کسانی که که انعطاف پذیری باید در نظر سفر کردن قله نه تنها برای ایمنی خود را, اما همچنین برای ایمنی از کسانی که ممکن است نه لوکس را انتخاب کنید."

مسیرهای مانند 35 جین را تجربه کرده اند مداوم تراکم در طول همه گیر و شواهدی وجود دارد که تورنتو محلات با بالاترین میزان عفونت مرتبط به مناطق که در آن مسیر در حال شلوغ.

"به حداکثر رساندن بهتر و بهبود دقت" بیشتر مردم نیاز به استفاده از نرم افزار قابلیت گزارش, او گفت:. "ما قطعا نیاز به مشارکت بیشتر. بنابراین بخشی از این یک بیت از یک تماس به عمل است."

سازمان های حمل و نقل در حال "انجام یک کار خوب در برخورد با یک وضعیت" Hartwick گفت. "اما شما می دانید, در پایان روز ... من فکر می کنم این ایده کلی این است که ما می خواهیم برای کمک به مسافران برنامه ریزی زمانی که برای رفت و آمد."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر
Jenna Moon
جینا ماه است که اخبار خبرنگار ستاره است و در تورنتو است. او در توییتر دنبال کنید: @_jennamoon


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب