سنا نظارت لایحه جدید حمایت از, اما سیاسی سرنوشت نامشخص

بزرگنمایی این تصویر وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz شهادت در سنای آمریکا با اتهام FISA موار

توسط MINERALNEWS در 26 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz شهادت در سنای آمریکا با اتهام FISA موارد نقض حقوق بشر در ماه دسامبر. Jacquelyn مارتین/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Jacquelyn مارتین/AP

به روز شده در 6:07 p. m. ET

سنا به دنبال تقویت حمایت برای کسانی که هدفمند و با نظارت دولت در روز پنج شنبه با عبور از یک اصلاح لایحه که در حال حاضر نامشخص مواجه چشم انداز.

سناتور رای دادند 80-16 به reauthorize منقضی مقررات در حال حاضر بدنام-نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و همچنین تجدید نظر در برخی از جنبه های چگونه می توان آن را توسط وزارت دادگستری و اف بی آی است.

در انجام این کار, اما آنها گذشت یک نسخه از قانون متفاوت از یکی از آنها دریافت شده از خانه نیاز به اعضای آن به موافقت با رای و پس از آن برای نتیجه برای رفتن به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این لایحه در مجلس سنا در خانه. کاربران می تواند از آن عبور کند و یا اصلاح آن بیشتر و بازگشت آن به مجلس سنا. همچنین مشخص نیست که چه پذیرش آن ممکن است در انتهای دیگر خیابان پنسیلوانیا, اگر آن را یک روز می رسد وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است دیرینه منتقد FISA به دلیل آنچه که او خواستار راه آن مورد آزار قرار گرفته بود در روسیه بررسی اگر چه جنبه های قانون در موضوع در این با عبور نمود نبودند متصل به آن پرس و جو.

وزارت دادگستری را روشن ساخته شده است در روز پنج شنبه که آن را مخالف سنا قانون.

امنیت ملی سخنگوی مارک Raimondi این بیانیه صادر شده:

"ما درک سنا با عبور نمود از سه منقضی امنیت ملی مقامات. به عنوان اصلاح این [لایحه] می نامیم تنزل توانایی ما برای انجام نظارت از تروریست ها و جاسوسان و ملی دیگر تهدیدات امنیتی."

انقضای ابزارهای احیا

اعضای کنگره نوشت: تاریخ انقضا به نظارت قوانین به طوری که عمل مورد نیاز خواهد بود برای حفظ آنها در طول زمان.

زمانی که ساعت زد در ماه مارس در یک قسمت از FISA بنابراین آیا مقامات توانایی استفاده از عناصر از جمله به اصطلاح "کسب و کار, سوابق" "گرگ تنها" و "غربت استراق سمع" مقررات در مبارزه با تروریسم یا جاسوسی تحقیقات.

این لایحه تصویب شده توسط سنا در روز پنج شنبه خواهد بازگرداندن آن قدرت و البته با محدودیت های جدید با حمایت یک ائتلاف مدنی آزادیخواه خواهان و دموکرات ها.

سناتورها همچنین اضافه اصلاحات با الهام از آیات در مورد مشکلات کشف شده با استفاده از FISA در روسیه بررسی است. یکی افزایش مجازات است که فدرال رسمی می تواند رنج می برند برای ارائه اطلاعات نادرست به راز دادگاه که نظارت نظارت است.

Amicus curae

یکی دیگر از تشویق قضات در این دادگاه را برای تعیین شخص ثالث وکلا برای شرکت در رسیدگی به مستقل دیدگاه جدای از آن دولت است.

امروز زمانی که اف بی آی و وزارت دادگستری بپرسید راز دادگاه برای جمع آوری یک هدف ارتباطی وجود دارد هیچ حامی برای هدف قرار دادن در دادگاه. این کار دادگاه بسیار راز است.

زبان اسپانسر شده از طرف یوتا جمهوریخواه ایالت مایک لی و ورمونت دموکرات ایالت Patrick Leahy خواهد کاهش آستانه برای دادگاه به تعیین یک مشاور خارج — یک "amicus curae" در زبان قانون در موارد مربوط به یک "حساس تحقیقی مهم است."

"اگر مردان بودند فرشتگان هیچ دولت خواهد بود لازم" لی گفت. "اما مردان نه فرشتگان بنابراین دولت ما همیشه نیاز به نظارت و پاسخگویی به مطمئن شوید که آن را نمی کند سوء استفاده از قدرت آن است."

این دادگاه FISA در حال حاضر می تواند تعیین amici اما این کار را نسبتا به ندرت — حدود 16 بار در طول پنج سال گذشته Leahy گفت.

لی گفت:: "این متمم همچنین توانمند سازی amicus به منظور بالا بردن هر موضوع با دادگاه در هر زمان و به هر دو amicus و دادگاه FISA دسترسی به همه اسناد و مدارک و اطلاعات مربوط به نرم افزار نظارت."

Leahy ذکر یک وزارت دادگستری بررسی است که مشکلات با تعدادی از FBI درخواست به راز دادگاه FISA به طور خاص مربوط به شواهد و یا اسناد و مدارک در مورد اتهام فعالیت ها از اهداف بالقوه.

"از مزایای این قانون قابل توجه خواهد بود," او گفت:. "در پاسخ به آخرین گزارش بازرس کل ... ما نیاز خواهد بود که دولت به نوبه خود بیش از همه مواد exculpatory اطلاعات به دادگاه و آن را در دسترس به amici, بیش از حد, اگر یکی منصوب شده است. که توسط یک پایه به دلیل روند حفاظت در دسترس در هر مکان دادگاه در امریکا است. این دادگاه FISA باید قاعده مستثنی نیست."

Leahy استناد تیره میراث نقض حقوق بشر توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون و گفت: زمان آن فرا رسیده بود دوباره به کنگره برای مقابله با دولت نظارت قدرت.

"امروز به مجلس سنا فرصت برای اصلاحات ما ناقص نظارت مقامات," او گفت:. "چنین فرصت نمی آیند و اغلب ما نباید هدر دادن آن است."bitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن