اولین coronavirus تست منفی بود. در حال حاضر این 39 ساله شهرستان رهبر در حمایت از زندگی

Coronavirus به طوری بی رحمانه مورد حمله خراردو هرناندز ریه است که او در حال حاضر نیاز به یک ونتیلاتور تنفس برای او. یک لوله ارائه غذا به معده است. خود را از کلیه ها دیگر عملکرد خود را.

39-در سال گذشته را صرف سه هفته دروغ ناخودآگاه در تخت بیمارستان به سختی چسبیده به زندگی است.

اما زمانی که هرناندز بود اولین آزمایش برای coronavirus زمانی که او نشان داد تا در اتاق اورژانس برای نفس نفس نفس زدن او کردم منفی کاذب و تا به حال برسد. در عین حال او شروع به سرعت رو به وخامت و منتقل شد به بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

هرناندز که شهردار pro tem از آدلانتو یک شهر کوچک در صحرای موهاوی در میان موج اول از بیماران در سراسر کشور به شدت تحت تاثیر COVID-19 یک وضعیت به ارمغان آورده است که چالش های فراتر از این بیماری است. خانواده اش و دیگران مانند آنها در حال مقابله با یک پیچ و خم از مسائل اطراف آزمایش و درمان به عنوان ایالات متحده در تلاش برای گرفتن با این ویروس است که ویرانگر شهرستانها در سراسر آمریکا و در عین حال درک ضعیف پزشکان و دانشمندان است.

تبلیغات

همسرش, تریسی و سه دختر نمی تونم تست شده برای این ویروس به دلیل آنها نمی باید علائم شدید. او 19 ساله خواهر زاده که او نیز در زندگی با آنها آزمایش شده است دو بار برای COVID-19 به دلیل دو اخیر بازديد ER برای سرفه و تنگی نفس اما نتایج منفی شده است. او ذات الریه که همچنان بدتر می شود.

“آن را قریب به اتفاق گفت:” تریسی, 38. ویروس جدی به نظر می رسید که او و خراردو آن را در اخبار دیدید اما این احساس مانند آنها مشابه در تهدید از طریق یک پنجره که در آن اتفاق می افتد در فاصله. “و پس از آن به او رسید.”

::

در اواخر ماه فوریه هرناندز شروع به سرفه و عطسه شکایت از خارش چشم و خارش گلو. او نوشت: آن به عنوان آلرژی یا آسم که او از دوران کودکی خود گفت.

دو ازدواج در سال 2013 زندگی می کنند و در آدلانتو با خراردو را به عنوان به خوبی به عنوان دختران خود و خواهر زاده. هرناندز انتخاب شد به شورای شهر در سال 2018 است.

تبلیغات

به عنوان مارس عینک خود علائم بدتر شده است. او مشخصی تب و شروع به شکایت که او به طور مداوم خسته تریسی گفت. در مارس 18, آمبولانس شتافت و او را به بیمارستان, چرا که او پس نفس او نمی تواند صحبت کنید. لب های او شد آمیخته با رنگ آبی.

پزشکان در سنت مری مرکز پزشکی در دره اپل تشخیص داده و او را با پنومونی اما او آزمایش منفی برای آنفولانزا و دیگر بیماری های شایع.

یک تنگنا در پردازش تست های آزمایشگاهی با تاخیر خود را COVID-19 نتایج آزمون پس از آنها دریافت کرده تا هشت روز پس از پذیرش یک تجربه خسته کننده برای تریسی است که به شدت می خواستم به می دانم که اگر او تا به حال ویروس. پس از آزمون برگشتم منفی به دنبال یک سواب که برگشتم مثبت است.

تاخیر و منفی کاذب باعث سردرگمی و مانع از پزشکان در حال حرکت به سرعت شروع به او را در تجربی داروهای که ممکن است کمک کرده اند وضعیت خود تریسی گفت.

چند پزشکان نگرانی که بیمارانی که مسلما باید COVID-19 از جمله مشخصه پنومونی قابل مشاهده در یک CT اسکن در حال آزمایش منفی برای ویروس. یک کاغذ از چین که منتشر شد و قبل از آن کارشناسی یافت که به عنوان بسیاری از 27 درصد از بیماران مبتلا به COVID-19 آزمایش منفی برای ویروس ها با استفاده از یک سواب بینی تست.

“قدیمی نکته است که ما تدریس در دانشکده پزشکی است که سوء ظن بالینی غالب است. من فکر نمی کنم که رفتن به شکست ما تا کنون,” دکتر گفت: Neha Nanda USC متخصص بیماری های عفونی. “حساسیت [آزمون] است فقط کمی در هوا.”

تکرار آزمایش گاهی اوقات بازده مثبت شاید به این دلیل وجود دارد که بیشتر ویروس در بدن بیمار به عنوان تبدیل شدن آنها به مریض تر کارشناسان می گویند. اما برای بیماران مانند هرناندز که به شدت بیمار و پزشکان به طور معمول ادامه به درمان بیماران به عنوان اگر آنها COVID-19 حتی اگر نتایج منفی هستند. وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است داروهای به کار ثابت برای COVID-19 بنابراین پزشکان عمدتا پرداختن به علائم به هر حال.

تبلیغات

منفی کاذب می تواند به مراتب خطرناک تر برای موارد خفیف زمانی که مردم به خانه فرستاد نه فکر آنها را به خود نیاز به قرنطینه مانند بهداشت و درمان کارگران و یا که آنها لازم نیست که ویروس ها و بهبود خود به خود کارشناسان می گویند.

تریسی معتقد است که اتفاق افتاده است به او خواهرزاده Christina. پس از خراردو بستری شد بیمارستان را 72 ساله, مادر, Salome نیز کاهش یافته است بیمار است و در حال حاضر نیز در بیمارستان بستری برای COVID-19. کریستینا دانشجوی سال دوم در دانشگاه ریورساید شده بود مراقبت از مادر بزرگ خود را به عنوان او بیمار شد. او ذات الریه, اما تست منفی برای این ویروس دو بار.

کارشناسان می گویند که زمانی که بیماران در حال آزمایش این ویروس سواب را نمی توان هل به اندازه کافی دور در بینی به دریافت کافی نمونه. دانشمندان همچنین می گویند این حفره بینی در مقایسه با گفتن ریه ها ممکن است به همان اندازه ویروس که سواب می توانید ضبط.

“هفتاد درصد از, تست, خطا, که آیا آن یک غلط منفی و مثبت کاذب در واقع با توجه به چیزهایی که قبل از نمونه آزمایش شده است” گفت: نم Tran, مدیر ارشد, آسیب شناسی بالینی در دانشگاه UC Davis. راه آزمون طراحی شده است که باعث می شود آن را بسیار کمتر احتمال دارد به عملکرد مثبت کاذب کارشناسان می گویند.

در 21 مارس هرناندز ریه ها پر بسیار مایع است که پزشکان تا به حال برای قرار دادن او را در یک ونتیلاتور. او رفت و به سپتیک شوک و نارسایی ارگان های متعدد. آنها سعی کردند برخی از داروهای تجربی از جمله مالاریا دارو هیدروکسی کلروکین اما به نظر نمی رسد برای کمک به آنها مخروطی او تریسی گفت.

روز یکشنبه و پزشکان گفته تریسی آنها باور نمی کند او می تواند آن را از طریق شب.

“او یکی از مهم ترین بیماران آنها را در بخش خود را در حال حاضر” تریسی گفت. “او در حمایت از زندگی … که ترسناکترین چیزی که. من می دانستم که هرگز در تمام زندگی من من می خواهم که به می گویند که در مورد شوهر من است و به معنای واقعی کلمه مبارزه برای زندگی خود را در حال حاضر.”

تبلیغات

Nanda از USC کک گفت: داده ها از چین و ایتالیا نشان داد که آن را تقریبا به طور انحصاری از افراد مسن که جان خود را از ویروس; اما آمریکا آمار شده اند متفاوت با افراد بیمار شدن نیز هست. به نظر می رسد که آسم و چاقی به طور معمول در نظر گرفته ترین شرایط پر خطر می تواند مردم را بیشتر در معرض بیماری های جدی اما پزشکان در درک تکامل می یابد روزانه, او گفت:.

“آنچه من می گویم در صبح اغلب تغییرات 4 p. m.” گفت: Nanda, یک بیماری عفونی پزشک است. “ما قطعا باید مقدار زیادی برای یادگیری از نظر عوامل خطرساز برای بیماران که تسلیم شدن به این ویروس … این بار تلاش.”

تریسی نگه می دارد و یادداشت ها در یک مجله در مورد شوهرش وضعیت خود فشار خون خود دارو رژیم هر کاری پرستاران به او بگویید. او قصد دارد برای نشان دادن خراردو همه چیز را هنگامی که او از خواب بیدار.

“من می توانم بگویم نگاه ‘این سفر شما از طریق’,” او گفت:.

دو تن از آنان در همان کلاس فارغ التحصیل در سن Gorgonio دبیرستان در سن برناردینو دهه پیش. تریسی به یاد نمی آورد اما خراردو به او گفت سال بعد که او گفت: سلام به او در طی گذراندن دوره و او خندید و او را. آنها دوباره در سال 2012 ازدواج کردند یک سال بعد.

در هفتمین سالگرد عروسی بود در 19 مارس روز خراردو بستری شد بیمارستان. که آخرین بار تریسی او را دیدم در فرد است.

IMG_2672.JPG

خراردو مادر سالومه و سه دختر جشن خراردو تولد بدون او در خانه در مارس 26.

(تریسی هرناندز)

خراردو در ادامه به متن او را از بیمارستان تا زمانی که انتوبه و با توجه به یک آرام بخش برای خواب. در آخرین متن, او گفت که او احساس وحشتناک و خواهد او را زمانی که او بیدار شد. سپس او با ارسال یک رشته از بوسه emojis و تبدیل تلفن خود را خاموش.

تریسی که اغلب نشسته و به تنهایی در اتاق خواب او به طور معمول سهام با او هنوز متون او به طور منظم هر چند او می داند که او نمی خواندن پیام.

در مارس 26, او می خواست او تولدت مبارک همراه با یک عکس از دختران خود را جشن می گیرد با یک کیک توت فرنگی.

در یکی از متن های او را به رویای مزرعه آنها را به طرح خود در تگزاس با هم زمانی که آنها بازنشسته شوند. او messaged او را به می گویند که چگونه او احساس. و فیلم از دختران است.

او می گوید که او را در خواندن آنها را زمانی که او از خواب بیدار.

بار کارکنان نویسندگان هریت رایان و امیلی Baumgaertner کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im