پژوهشگران دانشگاه هاروارد 'نابرابری در بالای نابرابری در COVID-19 مرگ و میر

بزرگنمایی این تصویر مردم در صف انتظار برای دریافت مواد غذایی توزیع شده توسط گارد ملی در چلسی, Mass.,

توسط MINERALNEWS در 3 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم در صف انتظار برای دریافت مواد غذایی توزیع شده توسط گارد ملی در چلسی, Mass., در مارس 16. محققان دانشگاه هاروارد دریافتند مناطق بیشتر و فقر مردم رنگ و شلوغ مسکن تا به حال میزان مرگ و میر بالاتر برای coronavirus. یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیار است که هنوز هم ناشناخته در مورد کوروناویروس از جمله یک تصویر کامل از شاید مهمترین تاثیر: چه کسی در آن کشته شده است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که "اطلاعات فعلی نشان می دهد نامتناسب بار بیماری و مرگ در میان نژادی و اقلیت های قومی." مرگ و میر نیز ناقص, چرا که نه هر کس که می میرد از COVID-19 شمارش زیر که علت مرگ در میان دلایل دیگر.

نژادی و قومی و اجتماعی و اقتصادی اطلاعات در مورد افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 هستند و همه به راحتی در دسترس است یا نه. بنابراین محققان در دانشگاه هاروارد به جای نگاه شهرها و کد پستی از افرادی که فوت کرده اند از همه باعث می شود. آنها در مقایسه با تعداد افرادی که فوت کرده اند در برابر آنچه که انتظار می رود در یک سال نرمال و یا "بیش از حد مرگ."

چیزی که آنها پیدا است که "نابرابری در بالای نابرابری می گوید:" جارویس چن اجتماعی و اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

این تیم از محققان نگاه به طور خاص در ماساچوست است. مناطق با "گسترده اقتصادی تفکیک و غلظت های سنگین از فقر مردم رنگ و شلوغ مسکن" تا به حال میزان مرگ و میر بالاتر در مقایسه با هر جای دیگر از ابتدای سال تا آوریل 15, آنها یافت می شود.

"این جوامع است که در آن مردم ممکن است کار 'ضروری مشاغل,' جایی که آنها قادر به تمرین فیزیکی, فاصله," چن می گوید NPR, Mary Louise کلی.

"این جوامع که در آن مردم زندگی در شرایط شلوغ به طوری که اگر یک فرد در یک خانواده آلوده می شود آن را بسیار دشوار است برای آنها را به منزوی کردن و محافظت از افراد دیگر در خانواده خود را," او توضیح می دهد. "این نیز جوامعی است که مردم ممکن است دسترسی به آزمایش و یا برای مراقبت از. و به طوری که افزایش خطر مرگ خود را اگر آنها را دریافت کنید."

چن و همکارانش می گویند این یافته ها به کمک دولت و حمایت از گروه های هدف خود را تلاش برای جلوگیری از ویروس را گسترش بیش از سال آینده.

"احتمالا ما در حال رفتن به دیدن امواج بیشتر به عنوان ما را از طریق این سال آینده. و بنابراین دانستن آنچه که ما و آنچه که ما اشتباه بود اولین بار در اطراف به ما کمک خواهد کرد درک بهتر نحوه هدایت منابع" چن می گوید.

"بنابراین برای مثال ایجاد منابع برای مردم در جوامع قادر به جدا. بنابراین مسکن یا مسکن موقت برای کسانی که تست مثبت به طوری که آنها می تواند در حفاظت از خانواده خود را واقعا مهم است," او می گوید. "دانستن که در آن به طور مستقیم PPE به عنوان آن می شود بیشتر در دسترس به طوری که نه فقط کارگران ضروری در بیمارستان بلکه ضروری کارگران در چیزهایی مانند حمل و نقل عمومی و یا فروشگاه مواد غذایی کارگران و کسانی که جمعیت را می توانید PPE که آنها نیاز دارند. و همچنین کارگردانی تست به جوامع که به آن نیاز دارید بیشتر. کسانی که همه چیز می تواند واقعا مهم است."

گوش دادن به مصاحبه کامل در لینک صوتی بالا.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب