عزادار و خداحافظی در زمان coronavirus

شیکاگو – جمع در وابسته به وفات برای چارلز Recka شد اعلام کرد که یک توده اش را جشن 87 سال زندگی “برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.”

چنین اعلامیه های در حال افزایش در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک بی حد و حصر تعداد تدفین در سراسر جهان از رفتن به جلو با چیزی بیش از یک کشیش a funeral home کارمند و یک تک عزیزان.

در حالی که در بعضی از نقاط بدن از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 انباشته در بیمارستان ها و مردم به خاک سپرده شد و به سرعت در لباس آنها در درگذشت Recka مرگ از یک نامربوط بیماری طولانی می گوید یک داستان متفاوت: یکی از خانواده هایی که غم و اندوه فقط اتفاق می رسند میان یک بیماری همه گیر است که آنها را وحشت زده و حتی به اشتراک گذاری یک کلیسا پیو با عزیزان اجازه دهید به تنهایی در آغوش گرفتن آنها.

Recka دختر سحر Bouska می بیند هیچ چاره ای اما برای جلوگیری از دو قلوی 11 ساله و پسر 14 ساله خواهر از گرفتن هر گونه نزدیک به مادر بزرگ خود را از سمت دیگر پنجره در زندگی ارشد مرکز که در آن او زندگی می کند.

“من نمی دانم اگر این بچه ها حامل (اما) من نمی توانم خطر از دست دادن مادرم گفت:” Bouska, 52, از Naperville, Illinois. “در زمان او نیاز به بغل کردن این بچه ها بیش از همیشه آن را نا امن برای انجام این کار است.”

Recka تجربه بخشی از طبیعی جدید وقتی که می آید به مجالس ترحیم. دختران بازنشسته افسر پلیس جرات نمی توانید در یک هواپیما برای پرواز به شیکاگو برای تشییع جنازه او از ترس آنها می تواند جدا شده از کودکان خود را برای هفته اگر آنها در زیر قرار داده شده شده است. برخی از جانبازان گورستان در آمریکا را متوقف کرده اند و برگزاری یادبود خدمات در دسترس نباشد پس از اول گفتن همسر جانبازان به دور ماندن.

زمانی که خدمات برگزار می شود خانواده ها از چپ به تصمیم می گیرید که چند بستگان باید مجاز به شرکت در. در بخش هایی از ایتالیا سخت ترین ضربه توسط ویروس مجالس ترحیم شاهد نسبی یا دو پنج دقیقه گذشته و به پایان رسید بدون هیچ گونه پذیرای فقط چند نفر بودند که با وجود عجله بازگشت به ماشین خود را.

برخی از گورستان نیست اجازه می دهد هر graveside خدمات در همه.

“ما فقط متوفی به قبر و دفن آنها گفت:” تری هارمون صاحب چپمن کفن در کالیفرنیا که در آن نزدیکی یک قبرستان به تازگی گفت: تدفین خواهد بود و حضور یکی از بستگان و روحانیت.

برای دیوید Cerqua به این معنی است که فرزندان و نوه برادرش دنیس که فوت 14 مارس پس از یک کشمکش طولانی با سرطان نمی بینم تشییع جنازه. برنامه ای بود به نام به ظاهر افتخار سپاه پاسداران از ادارات پلیس که در آن او یک بار و گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا کمکی جایی که او یک بار به عنوان یک فرمانده ناوگان.

“برای آنها را به ببینید که چگونه این سازمان افتخار پدر خود دشوار است” گفت: Cerqua که سوار از تگزاس به ایلینوی بود با برادرش بیوه است. “آن دلخراش است.”

اما او می داند.

“او دختر بزرگش در ایالت آریزونا یک دختر با نیازهای ویژه و پیراپزشک” چه کسی باید در خانه بمانند و او گفت:. “او نمی تواند دختر خود را چرا که او نگرانی خود را اگر او می شود و آزار او می تواند اجرا پزشکی او نیاز (و) اگر او رفته و شوهر او می شود به نام آنها نمی توانند خود را ترک دختر توسط خودش است.”

برگرد. مارشال, تخم, یک وزیر در شیکاگو تصمیم به توقف ریاست مجالس ترحیم پس از یک سرویس در کلیسای خود جذب 400 نفر است. در روز متعاقب آن به عنوان دولت نگه داشته و کاهش تعداد افراد مجاز در رویدادهای عمومی او نمی تواند تکان حافظه از تمام کسانی که عزاداران بغل کردن هر یک از دیگر.

“من فکر کردم چه ما فقط انجام دهید؟'” هچ گفت: یک روز قبل از مقامات در گرجستان گفت: آنها تا به حال شواهد نامشخص تعداد عفونت های مربوط به مجالس ترحیم.

برخی از مجالس ترحیم هستند که با تاخیر در دسترس نباشد. خواننده کشور Reba مک انتیر به تازگی به تعویق افتاد یکی برای مادرش ارسال در رسانه های اجتماعی است که “ما همچنان به نظارت بر وضعیت و به شما اجازه می دانم که به زودی به عنوان ممکن است در مورد برنامه های آینده برای جشن زندگی است.”

زمانی که خواننده Kenny Rogers درگذشت, جمعه, خود, خانواده, نوشته شده در یک بیانیه گفت: این برنامه ریزی خصوصی خدمات عمومی یادبود برگزار می شود در تاریخ بعد.

دیگران باید آمد تا با راه حل های مختلف.

در لایحه سیمپسون جونیور کفن در شریدن, میشیگان, عزاداران می توانید ثبت نام آنلاین کتاب مهمان و تماشای خدماتی که livestreamed.

یک کفن در جکسون تنسی کشیده بسیاری از صندلی ها برای تشویق اجتماعی فاصله. توجه داشته باشید تشویق عزاداران به استفاده از خود را قلم به نشانه مهمان کتاب.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در سن آنتونیو عزاداران می توانید درایو توسط ماموریت پارک تشییع جنازه کلیساهای کوچک و گورستان نگاه در داخل برای دیدن اعضای خانواده و تابوت و یا گلدان ادای احترام خود را از اتومبیل های خود را.

“انگار هیچ راهکار برای این” سیمپسون گفت.

جیل شراب-بانک یک نویسنده از شیکاگو گفت که او و گروهی از دوستان تا به حال یک وعده غذایی با تحویل به یک کالج, دوست, دوست که شوهرش درگذشت و پس از او کوچک خانواده-تنها تشییع جنازه.

“این وحشتناک است که شما نیاز به یک جامعه است که شما نمی توانید یک جامعه” او گفت:. “من صحبت کردن به دوست من در هر روز است. که همان چیزی که به عنوان دادن او را در آغوش بگیرید.”

برای سحر Bouska که امیدوار است از بودن با او 85 ساله و مادر برای نماز از بین رفت با یک توجه کنید که تمام ساکنان را در زندگی ارشد تسهیلات باید اقامت در اتاق خود را و می تواند از مهمانان وجود دارد و تنها نگرانی برای مادر و کمی حرکات مانند خرید تاس بنابراین مادر می تواند بازی Yahtzee با خانواده از طریق FaceTime.

“این نگران کننده است, تغییر برای خانواده من در حال حاضر به عنوان مادر من واقعا به تنهایی خواهد بود,” او نوشت: در یک ایمیل.

Bouska مادر, پاتریشیا Recka گفت: او را نا امید کرد که این سرویس به تعویق افتاد اما می داند.

“آنها هنوز هم خواهد شد و ما قادر خواهد بود به انجام چهره زمان در تلفن” توضیح داد که خانواده او قادر خواهد بود به صحبت کردن با او و او را از طریق پنجره.

“ما هنوز هم باید هر یک از دیگر” Recka گفت. “خدا می داند آنچه که او انجام می دهند.”

___

Taxin گزارش از اورنج کانتی, کالیفرنیا.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر