فرمانداران تقسیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار بسته Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در روز پنج شنبه. فرمانداران مخلوط شد در پاسخ خود به دولت فدرال برنامه ریزی برای بازگشایی امریکا است. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

به عنوان تلفات از COVID-19 همچنان به افزایش فرمانداران در سراسر آمریکا هستند بدانند چگونه به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که هنوز حصول اطمینان از ایمنی خود شهروندان است.

کاخ سفید منتشر شد در سه فاز برنامه ریزی در روز پنج شنبه که ارائه دستورالعمل برای زمانی که ایالات متحده ممکن است بازگشایی شده است. در تماس با فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت ها باید شروع به شل شدن محدودیت های جدید COVID-19 موارد کاهش یافته است برای حداقل 14 روز. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که آزمایش coronavirus دولت مسئولیت.

شور و شوق برای طرح های متنوع توسط حزب. دموکراتیک فرمانداران به طور کلی گفت که خیلی زود به ارائه یک جدول زمانی برای بازگشایی و به آنها گفت: آنها آرزو تا به حال تست بیشتر پشتیبانی از دولت فدرال است. جمهوری خواهان در حالی که اصرار احتیاط تر بودند صعودی در مورد امکان برای سریع بازگشت به حالت عادی.

“ما درک پیشنهادات خود را و ما را ارزیابی آنها را به طور کامل اما ساده فارغ از واقعیت است ما نمی توانیم با قرار دادن سبد قبل از اسب” گفت: New Mexico رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام یک دموکرات است. “به عنوان CDC FEMA و کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر کشور روشن ساخته اند ما در یک نقطه در حال حاضر که در آن این امر می تواند امن برای بازگشایی و انجام این کار در موعد مقرر خواهد خنثیسازی قهرمانانه کار ما کارگران بهداشت و اولین پاسخ دهندگان به مخاطره می اندازد بسیاری از مردم و اساسا تضمین افزایش انتقال این ویروس منجر به بیماری و مرگ است.”

“ما نمی توانیم این کار را بدون فدرال کمک” گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو مورد به طور کامل بازگشایی اقتصاد دولتی است. گسترده تست نیاز به منابع و ظرفیت بیمارستان که دولت ندارد گفت: متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “عبور از باک و بدون عبور از دیگران.” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر: “فرماندار کومو باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت.’ “

واشنگتن به تازگی تمدید اقامت خود را در خانه سفارش به اوایل ممکن است. لیبریا جی Inslee گفت NPR همه چیز در نظر گرفته شده است که دو شرایط را به وجود قبل از دولت می تواند بازگشایی اقتصاد: “No. 1, ما باید به درایو کردن تعدادی از عفونت ها به طوری که آنها به عنوان نزدیک به صفر را به عنوان ممکن است به طوری که ما بسیار با اعتماد به نفس است که وجود خواهد داشت یک تجدید حیات است که می تواند ما پایمال بیمارستان,” او گفت:. “شرط دوم این است که ما باید به یک برنامه جامع و قوی و تست تماس با ما-سیستم ردیابی.”

Inslee گفت: دولت به دور از اینکه قادر به پاسخگویی به هر کدام از این شرایط است. تماس با سیستم ردیابی وابسته است که قادر به انبوه تست جمعیت به ببینید که چه کسی آلوده شده است. “که قابلیت تست وجود ندارد در هر نقطه در ایالات متحده در حال حاضر” Inslee گفت.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت NPR صبح Edition که دستورالعمل های فدرال شبیه این طرح در دولت به تصویب رسید در روز قبل از. اما پلیس گفت که او خواسته است که مانند کشورهای دیگر, ایالات متحده آمریکا به حال یک ملی استراتژی تست.

“بسیاری از کشورهای دیگر در حال انجام آن را در سراسر کشور” گفت: پلیس یک دموکرات است. “من آرزو می کنم که ما تا به حال بیشتر کمک از دولت فدرال است.” زمانی که هر دولت مسئول تست او گفت که ایالات متحده تا پایان رقابت در برابر کشورهای دیگر برای لوازم — که درایوهای قیمت بالا. “البته این امر می تواند بهتر به ملی, استراتژی تست. هیچ تردیدی در مورد آن. اما ما در حال رفتن به اجازه فقدان یکی از ایستادن در راه کلرادو انجام آنچه حق” پلیس گفت:.

در کارولینای شمالی به لیبریا روی کوپر گفت: او قدردانی کاخ سفید هدایت “اما ما هنوز نیاز دولت فدرال برای کمک به آزمایش و تجهیزات حفاظت فردی.”

اورگان دولتی کیت قهوه ای تکرار دیگر دموکراتیک فرمانداران’ فراخوان برای کمک های فدرال. “ما هنوز هم نیاز مبرم به منابع مهم از دولت فدرال از جمله کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و افزایش تست ظرفیت,” او گفت:. “ما زمان زیادی نشده سفارش و درخواست دولت فدرال برای هر دو PPE و تست مواد; این اجزای حیاتی برای بازگشایی اورگان باقی می ماند و لازم است برای جلوگیری از ظهور مجدد این بیماری است.”

در مقایسه با دموکرات ها پاسخ از فرمانداران جمهوریخواه بود مشتاق تر. “من فکر می کنم رئیس جمهور و تیم خود را رهبری بسیار خوب جهت” گفت: تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی. لی گفت: دولت خود را با استفاده از همان نوع از بازگشایی تدریجی استراتژی است.

آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز گفت: غذای آماده از پنج شنبه دو ساعت تماس بین تهمت و فرمانداران بود که دولت فدرال یک شریک است. “آنها در حال ایستاده در کنار ما” رینولدز گفت. “اگر وجود دارد هر چیزی که ما نیاز به سطح شیب دار و دولت ما اقتصاد در حال حرکت دوباره آنها آماده و حاضر است.” رینولدز گفت که او امیدوار به بازگشایی اقتصاد کشور مدتی است در صورت امکان.

“من از رئیس جمهور تهمت دستورالعمل برای بازگشایی قطعه از اقتصاد که بسته شده اند به طور موقت گفت:” نبراسکا دولتی آیووا. “این مهم است که ما مردم بازگشت به کار با خیال راحت و در ادامه به سرعت گسترش ویروس به کشور باز می شود.”

آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کمی رئيس جمهور گفت: معیار به صورت مرحله به مرحله باز “منطبق با معیارهای ما شده اند با استفاده از در آیداهو.” دستورالعمل نیز تایید می کنند که آیداهو است که با تمرکز بر مناطق مناسب برای بهبود کمی و گفت: گسترش تست دسترسی به, تماس, ردیابی و افزایش مراقبت های بهداشتی در ظرفیت سیستم. “ما تلاش جمعی به سرعت گسترش coronavirus مشغول به کار هستند اما ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود در طولانی مدت روند نزولی به عنوان توصیه شده توسط رئیس جمهور برای توجیه باز کردن همه چیز را در یک بار. تا زمانی که ما انجام می دهیم ما باید همچنان بماند.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه اعلام کرد یک سری از دستور اجرایی که شروع به بازگشایی توقیف کسب و کار. با توجه به تپه است که باعث می شود تگزاس “اولین دولت غیر روحانی کردن یک تعریف عقبگرد از COVID-19 محدودیت.” رسانه های خرده فروشی در این دولت قادر خواهد بود برای باز کردن در سهشنبه, مارس 24 به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند ارائه اقلام را به مشتریان اتومبیل یا خانه به منظور به حداقل رساندن تماس بگیرید. تگزاس نیز شل محدودیت در اعمال جراحی روش اجازه می دهد که “نمی خواهد نایاب بیمارستان ظرفیت یا PPE مورد نیاز برای مقابله با COVID-19.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im