لهستان را رئیس جمهور انتصاب سرپرست دادگاه عالی

ورشو, لهستان, لهستانی جمهور آندره Duda در دوشنبه منصوب بازیگری سر از محاصره دیوان عالی کشور پس از بازنشستگی از

توسط MINERALNEWS در 11 اردیبهشت 1399

ورشو, لهستان, لهستانی جمهور آندره Duda در دوشنبه منصوب بازیگری سر از محاصره دیوان عالی کشور پس از بازنشستگی از آن رئیس جمهور که به شدت در دفاع از استقلال آن است.

دادگاه تحت Malgorzata Gersdorf شده است انتقادی از مراحل است که جناح راست دولت است با توجه به قرار لهستان قضائیه تحت کنترل سیاسی. دادگاه نیز مورد سوال قانونی بودن مصوبه جدید دولت است فشار اجازه می دهد تا انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود توسط ایمیل. آن است که قدرت به سوال قانونی بودن انتخابات است.

Gersdorf بازنشسته است و پنج شنبه و جمعیت جمع آوری شده است قبل از دیوان عالی کشور به تشکر از او برای نقش خود را در دفاع از استقلال لهستان قضائیه و پیشنهاد او وداع.

یک دادگاه در مجمع عمومی که باید شارت پنج نامزد برای موفقیت او قرار داده شده است تا اجتماعی فاصله قوانین برابر coronavirus گسترش داد.

رئیس جمهور آندره Duda که اختیار انتصاب رئیس جدید دادگاه منصوب یکی از دادگاه قضات قاضی کمیل Zaradkiewicz در روز پنج شنبه به این اقدام ، Zaradkiewicz قبلا در مورد قدرت برخی از احکام دیگر دادگاه قانون اساسی دادگاه.

منتقدان گفت که با توجه به قانون موقت کار باید داده شده به دادگاه قدیمی ترین قاضی جوزف Iwulski.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب