کروناویروس و سه شنبه رای گیری: آن حساس

بزرگنمایی این تصویر حامیان پوشیدن ماسک های پزشکی به عنوان ترس از coronavirus افزایش در کالیفرنیا طی

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

حامیان پوشیدن ماسک های پزشکی به عنوان ترس از coronavirus افزایش در کالیفرنیا طی یک تجمع مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری نامزد بهداشت ، برنی ساندرز در لس آنجلس در تاریخ 1 مارس سال 2020 است. دیوید McNew/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دیوید McNew/گتی ایماژ

انتخابات می تواند بسیار لامسه. صفحه نمایش لمسی رای گیری ماشین آلات کاغذ آراء جمعیت زیادی.

با نگرانی رو به رشد در مورد گسترش coronavirus مقامات در تعدادی از شنبه متحده در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از رای دهندگان که آن را امن برای رفتن به پای صندوق های رای. میلیون ها نفر از مردم در حال انتظار برای بازیگران آراء فردا در چهارده متحده از جمله برخی که در آن مورد از این بیماری در حال حاضر پدید آمده است.

جان گاردنر دستیار ثبت نام از رای دهندگان در Solano County, کالیفرنیا. — که در آن دو مراقبت های بهداشتی کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 — می گوید آنها اضافه شده اضافی منظقه محل که در آن مردم می تواند رها کردن خود را به اتمام برگه های رای "پس از رای دهندگان مجبور به خارج شدن از اتومبیل خود را اگر آنها نمی خواهند به."

گاردنر می گوید آنها همچنین ارسال تجهیزات اضافی از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست و دستکش برای هر رای گیری سایت در شهرستان است. هنوز هم او را دیده اند هیچ نشانه ای که این ویروس دلسرد یا رای دهندگان و یا pollworkers.

"ما نمی و دریافت تماس های بسیاری از رای دهندگان و یا کلمه از pollworkers کاهش را نشان می دهد," او می گوید. "که نشانه خوبی است."

کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا گفت: در بیانیه ای که دفتر او زیر بهداشت عمومی هشدار اما که "در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه اختلال در کالیفرنیا مارس 3 سال 2020 ریاست جمهوری اولیه است." پدیللا اشاره کرد که 75 درصد از این دولت رای دهندگان را دریافت رای غیابی است که می تواند بازگشت توسط پست الکترونیکی و یا در رها کردن مکان.

در سراسر کشور, انتخابات, مقامات می گویند که آنها در حال نظارت بر وضعیت از نزدیک و آماده به پاسخگویی در صورت لزوم. اما تا کنون آنها را به نظر می رسد تنها حداقل تنظیمات.

در Falls Church, Va., انتخابات مدیر دیو Bjerke می گوید که آنها همیشه باید ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده موجود در رای گیری سایت اما دفتر خود را دوبار چک کنید تا مطمئن شوید وجود خواهد داشت کافی منابع برای فردا اولیه. او همچنین خاطر نشان کرد انتخابات کارگران به اغلب پاک کردن سطوح است که در حال لمس توسط رای دهندگان خواهد شد که های قلم و غرفه را به علامت خود را در برگه کاغذ.

مانند دیگر انتخابات مقامات Bjerke است که نسبتا با اعتماد به نفس است که مردم در انتخابات خواهد شد نمی شود. او می گوید: هیچ یک از pollworkers گفته اند که آنها نمی خواهد نشان می شود اگر چه او شنیده است که یک شهرستان در دولت تا به حال دیده می شود برخی از pollworkers رها چرا که آنها نگران گسترش میکروب ها.

Bjerke می گوید که کمیسیون های انتخاباتی باید به برنامه ریزی برای انواع شرایط اضطراری اشاره کرد که 9/11 حملات تروریستی و 2011 زلزله در ویرجینیا هر دو رخ داده در روز انتخابات. "ما باید برای همه آن را," او می گوید. "من به رای دهندگان اگر آنها نگرانی در مورد این نوع از چیزهایی همیشه وجود دارد رای گیری غایب."

اما وزارت ویرجینیا انتخابات توصیه محلی انتخابات در روز جمعه برای پیگیری ممکن است اختلالات به پست تحویل با توجه به شیوع بیماری های است که می تواند بر بازگشت غیابی و برای تعیین اگر هر گونه تسهیلات ممکن است مورد نیاز است. این آژانس همچنین گفت که کمیسیون های انتخاباتی به بررسی های اضطراری خود را برنامه. در غیر این صورت دولت می گوید این وضعیت را می بیند و هیچ دلیلی در حال حاضر به تغییر انتخابات آماده سازی.

آلاباما انتخابات مقامات همچنین می گویند آنها هیچ طرح ویژه برای فردا اولیه اشاره کرد که در هیچ مورد از این بیماری گزارش شده تا کنون در دولت است.

نیز وجود دارد به نظر می رسد به برخی از نگرانی در مورد خطر گسترش ویروس در تظاهرات سیاسی که در آن هزاران نفر از مردم را می توان فشرده را به یک مکان. یک تعداد انگشت شماری از مردم عینک ماسک صورت در یک برنی ساندرز تجمع در سن خوزه بیش از آخر هفته. مبارزات انتخاباتی خود می گوید: از آن به خارج از شهرستان مقامات بهداشت در پیشبرد و توصیه شد به دست شویی ایستگاه های سایت.

وقتی پرسید که آیا آن را امن برای برگزاری تظاهرات سیاسی در طول زمان بحران بهداشت عمومی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن — خواهد شد که شرکت در یک تجمع با هواداران خود را دوشنبه شب در Charlotte, North Carolina — پاسخ داد: "من فکر می کنم آن را بسیار امن است. آره. من فکر می کنم آن را بسیار امن است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب