آلمان برای افزایش حضور پلیس پس از نژادپرستانه تیراندازی

برلین – آلمان برترين مقام امنیتی روز جمعه گفت که مقامات گام تا حضور پلیس در سراسر کشور و نگه داشتن نزدیک دیده بان در مساجد و سایت های دیگر پس از نواخته انگیزه تیراندازی که منجر به کشته شدن نه نفر.

یک مرد 43 ساله مرد آلمانی به ضرب گلوله قربانیان پیشینه مهاجرت در فرانکفورت شهر هاناو چهارشنبه شب قبل از قتل مادر خود را و خود را. مرد شناخته شده به عنوان Tobias Rathjen سمت چپ تعدادی از درهم و برهم متون و فیلم ها حمایت نژادپرستانه انداز و ادعا شده تحت نظارت پس از تولد.

وزیر کشور Horst Seehofer گفت: وزارت امور خارجه-امنیت در سطح مقامات و سازمان های امنیتی او مشورت دوشنبه توافق کردند که به افزایش اجرای قانون حضور در سراسر کشور است. Seehofer گفت: وجود خواهد داشت بیشتر نظارت در “حساس سایت” از جمله مساجد و حضور پلیس در ایستگاه های راه آهن و فرودگاه ها و مرزها.

حمله آمد در میان نصب نگرانی در مورد راست افراط گرایی در انعکاس زودتر حملات و ظهور ضد مهاجر حزب آلترناتیو برای آلمان یا AfD.

هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در شهرستانها در سراسر آلمان پنجشنبه شب برای برگزاری vigils برای قربانیان تیراندازی به عنوان تماس های رشد برای مقامات برای سرکوب راست افراط گرایی است.

یک مقام ارشد در مرکز-چپ حزب سوسیال دموکرات یک شریک جدید در آنگلا مرکل ائتلاف حاکم متهم AfD ارائه ایدئولوژیک علوفه به مردم مانند هاناو تیرانداز.

“یک نفر انجام تیراندازی در هاناو که آنچه در آن مانند به نظر می رسد اما بسیاری وجود دارد که او را با عرضه مهمات و AfD قطعا متعلق به آنها” لارس Klingbeil گفت: عمومی آلمان ARD پخش در روز جمعه.

قطعات جایگزین برای آلمان در حال حاضر تحت بررسی دقیق از آلمان داخلی سازمان. این حزب را رد کرده است تمام مسئولیت برای راست حملات از جمله ضد یهودی در حمله به یک کنیسه و کشتار در منطقه سیاستمدار سال گذشته است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>