سابق عراق رئیس اطلاعات تایید شده به عنوان نخست وزیر جدید

بغداد – عراق رییس سابق بود و سنای این کشور در آینده نخست وزیر توسط نمایندگان مجلس در اوایل روز شنبه پس از هفته ها تنش سیاسی در مذاکرات به عنوان کشور مواجه شدید بحران اقتصادی موجب شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

اکثر 255 قانون گذاران حضور در جلسه تصویب این طرح دولت و اکثریت کابینه وزیران پیشنهاد شده توسط مصطفی Kadhimi رسما افتتاح او به عراق و ششم لیگ برتر از سال 2003 و پایان دادن به پنج ماه از رهبری درجه اعتبار ساقط است.

قانونگذاران گذشت 15 وزیر و رد, پنج, در میان آنها, وزارت تجارت, عدالت, فرهنگ, کشاورزی و مهاجرت. وزارتخانه های نفت و امور خارجه نیز باقی می ماند خالی در انتظار تشدید بحران سیاسی در مذاکرات است.

با توجه به عراق قانون اساسی دولت می تواند تصویب اگر بیش از نیمی از کابینه پیشنهادی تایید شده است.

Al-Kadhimi که به هوش پست زمانی که او نخست وزیر فرض نخست وزیری عراق به عنوان چهره بی سابقه بحران به دلیل کاهش درآمدهای نفتی که به احتمال زیاد سریع منفور سیاست های ریاضتی افزایش روزانه شمارش از coronavirus موارد و در انتظار آمریکا-عراق خبر داد.

“این دولت آمد به عنوان پاسخ به, اجتماعی, اقتصادی و بحران های سیاسی کشور ما با آن مواجه است,” al-Kadhimi گفت: در این جلسه خطاب به نمایندگان مجلس. “این دولت است که ارائه راه حل های نه اضافه کردن به این بحران است.”

اولین هفته در دفتر هستند به احتمال زیاد در انحصار با بحران شدید اقتصادی و تهدید این کشور در پی کاهش قیمت نفت است. قیمت نفت باید ماند بین 20-30 دلار در هر بشکه در حدود نیمی از آنچه پیش بینی شده بود برای تامین مالی بودجه سال 2020 و به سختی به اندازه کافی برای نفت خام وابسته به کشور به پرداخت دستمزد بخش دولتی است. فروش نفت را تا حدود 90% از درآمد دولت است.

در ماه آوریل این کشور ساخته شده فقط $1.43 میلیارد دلار در فروش نفت است و انتظار می رود بیشتر محدود به عنوان تولید اوپک کاهش را نگه دارید. بانک جهانی پیش بینی کرده است که بدون اصلاحات کافی عراق اقتصاد خواهد قرارداد نزدیک به 10 درصد این سال است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>