شهادت: تیرانداز استفاده می شود نژادپرستانه لکه دار کردن به عنوان Arbery lay dying

نیوبرانزویک. - دولت محقق اتهام پنج شنبه که یک مرد سفید شنیده شد گفت: یک نژادپرست لکه دار به عنوان او ایستاده ب

توسط MINERALNEWS در 15 خرداد 1399

نیوبرانزویک. - دولت محقق اتهام پنج شنبه که یک مرد سفید شنیده شد گفت: یک نژادپرست لکه دار به عنوان او ایستاده بود بیش از Ahmaud Arbery بدن, لحظات پس از قتل او با سه عکس از یک pump-action shotgun.

سرب گرجستان دفتر تحقیقات در مورد شهادت که تراویس و گرگ McMichael و یک سوم در یکی دیگر از وانت ویلیام "Roddie" Bryan استفاده از کامیون خود را به تعقیب و جعبه در Arbery که بارها و بارها معکوس جهت و فرار به یک خندق در حالی که در تلاش برای فرار.

تراویس McMichael سپس از کامیون خود و مواجه Arbery بعد گفتن پلیس او را به ضرب گلوله در دفاع از خود پس از Arbery حاضر خود را برای دریافت بر روی زمین نماینده ویژه ریچارد شماره گیری گفت. یک بررسی تصویری از تیراندازی نشان می دهد ضربه اول شد و به Arbery قفسه سینه دوم شد و به دست خود سوم شد و به سینه اش دوباره او قبل از سقوط در جاده شماره گیری گفت.

برایان که ثبت شده است که تصویری, گفت که او شنیده تراویس McMichael می گویند یک نژادپرست لقب به عنوان او ایستاده بود بیش از Arbery بدن قبل از اینکه پلیس وارد, شماره گیری گفت. شماره گیری گفت: Bryan به محققان اطلاعات یک هفته پس از McMichaels دستگیر شد و هیچ نشانه ای وجود دارد, او گفت: آن را به Glynn شهرستان محققان قبل از آن.

لی مریت یک وکیل برای Arbery خانواده به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه است که دادستان هشدار داده بود در خانواده قبل از جلسه آینده در مورد شهادت این لکه دار کردن.

"آن را هنوز هم بسیار دشوار است برای شنیدن در این زمینه از یک تعقیب و گریز طولانی مدت است که پس از او به قتل Ahmaud Arbery ایستاده بود و بیش از بدن خود او استفاده می شود که نژادی, لقب," مریت گفت.

ویژه دادستان جسی ایوانز گفت: Arbery "بود و تعقیب شکار کردن و در نهایت اعدام شد."

تحت بازجویی توسط Jason شفیلد یک وکیل برای تراویس McMichael شماره گیری گفت: Travis پلیس گفت که او مطرح تفنگ ساچمهای خود را در Arbery از تقریبا 90 فوت (27 متر) دور و به او گفت که برای جلوگیری و دریافت بر روی زمین است.

این زمانی است که Arbery زد در اطراف مسافر کنار تراویس' کامیون و دو مرد ملاقات کرد در مقابل کامیون.

شماره گیری گفت: تراویس گفت: پلیس Arbery "مربع" مثل او که قرار بود برای حمله به.

"وجود دارد یک بیانیه که او ممکن است دست خود را بر روی پیراهن خود" شماره گیری گفت. "تراویس McMichael گفت: آدرنالین بود پمپاژ و همه آن را به سرعت اتفاق افتاده است."

او گفت: Travis سپس شلیک اولین گلوله به Arbery قفسه سینه.

شفیلد فشرده شماره گیری در مورد اینکه آیا او در نظر گرفته که آیا تراویس اخراج در دفاع از خود.

"من فکر نمی کنم آن را دفاع از خود توسط آقای McMichael," شماره گیری پاسخ داد. "من اعتقاد دارم که آن را دفاع از خود توسط آقای Arbery. ...من معتقدم که آقای Arbery تصمیم به سعی کنید به دور و متوجه شد که او نمی تواند فرار کنند."

شواهد ارائه شده پنج شنبه به حمایت از یک متهم نیز پرسش در مورد این ایده که McMichaels و برایان بودند مشروع انجام یک شهروندان بازداشت یک مظنون به سارق است.

شماره شهادت دادند که گرگ McMichaels پلیس گفت که "او نمی دانم اگر آقای Arbery به سرقت رفته بود هر چیزی یا نه اما او تا به حال یک احساس دل و روده" که Arbery متعهد شده بود تا قبل نمیتوانیم در این محله است.

شهادت نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

شماره شهادت دادند که پلیس مخفی از صحنه تیراندازی و نشان داد مؤتلفه flag sticker در یک جعبه ابزار در Travis' کامیون و حداقل دو نژادی تهمت در پیام بر روی تلفن خود را. وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: در مارس 11 که در آن "بررسی تمام شواهد و مدارک را برای تعیین اینکه آیا فدرال جرم و جنایت نفرت هزینه مناسب هستند." گرجستان یکی از معدود کشورهای است که لازم نیست یک جنایت نفرت قانون است.

تراویس McMichael, 34, پدرش, گرگ McMichael, 64 و Bryan, 50 شد به اتهام قتل بیش از دو ماه پس از Arbery کشته شد و پس از یک سری از recusals توسط جنوب شرقی گرجستان دادستان و ظهور برایان تصویری از نهایی برخورد منجر به یک دولت تصاحب.

وکلای متهمان و دولت اذعان فوق العاده ای زمینه برای شنوایی پس از یک هفته از عصبانی در سراسر کشور تظاهرات بیش از اجرای قانون تعصبات در برابر سیاه قربانیان. ترین عینک ماسک زمانی که آنها صحبت آگاهانه نیاز برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در حالی که اکثر دادگاه ها بسته به علت این بیماری همه گیر.

Glynn شهرستان دادرس قاضی والاس E. Harrell باید تعیین کند که آیا شواهد شایستگی رفتن به دادگاه.

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از پدر و پسر مسلح خود و به تعقیب هنگامی که آنها کشف 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. برایان گفت: او را دیدم آنها را رانندگی پیوست و تعقیب شماره گیری گفت.

آن نیست تا زمانی که ممکن است 7 — دو روز پس از Bryan تلفن همراه تصویری به بیرون درز آنلاین و هم زده یک اعتراض ملی — که McMichaels بودند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. برایان بعدها به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

گرجستان قانون تعریف جرم قتل به عنوان قتل ناشی از کمیسیون زمینه ای جنایت. آن نیازی نیست که به قصد کشتن. حداقل مجازات حبس ابد با احتمال آزادی مشروط.

دفاع وکیل را برای هر دو McMichaels باید گفت بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد آنچه که منجر به تیراندازی و هشدار داده اند در برابر عجله برای قضاوت. یک وکیل برای بریان کرده است گفت که او صرفا یک شاهد Arbery مرگ است.

تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی و Arbery منجر به شیوع خشونت در بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله آتلانتا.

جمعیت کوچکی با تجمع در مقابل ساختمان دادگاه در نیوبرانزویک که در آن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ وعده داده شده "قوی دولت در اجرای قانون حضور" در طول و پس از این جلسه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب