خاطرات کوهن او را به عنوان 'شاهد ستاره' علیه ترامپ بازیگران

نیویورک - خاطرات مایکل کوهن این پرونده را می سازد که رئیس جمهور دونالد ترامپ «گناهکار همان جنایات» است که دلال

توسط MINERALNEWS در 16 شهریور 1399

نیویورک - خاطرات مایکل کوهن این پرونده را می سازد که رئیس جمهور دونالد ترامپ «گناهکار همان جنایات» است که دلال سابق خود را در زندان فدرال فرود آورد و گزارشی ضربه به ضربه از نقش ادعایی ترامپ در رسوایی پول hush ارائه داد که زمانی ریاست جمهوری او را تحت الشعاع قرار داد.

کوهن از بین تمام بحران هایی که کوهن با کار برای ترامپ روبه رو شد، هیچ کدام به اندازه بازیگر پورنو استوری دانیلز و ادعاهایش مبنی بر رابطه خارج از ازدواج با ترامپ ثابت نکردند، کوهن در "بی اعتمادی: داستان واقعی وکیل شخصی سابق رئیس جمهور دونالد جی ترامپ" می نویسد.

ترامپ با وجود اعتراضات بعدی اش، پرداخت ۱۳۰٬۰۰۰ دلاری را برای ساکت کردن دانیلز پیش از انتخابات سال ۲۰۱۶ روشن کرد و استدلال کرد که اگر این ماجرای تا به حال شناخته شود باید مبلغی به مراتب بیشتر به همسرش بپردازد و اضافه کرد که رئیس جمهور بعدها او را با «هزینه های قانونی جعلی» بازپرداخت کرد.

به گزارش کوهن، ترامپ گفت: «هرگز برای حل و فصل این چیزها پول نمی دهد، اما بسیاری، بسیاری از دوستان به من توصیه کرده اند که پول بدهم.» او می گوید: «اگر بیرون بیاید، مطمئن نیستم که چگونه با هوادارانم بازی کند. اما شرط می بندم که فکر می کنند باحال است که من با یک ستاره پورن خوابیدم.»

کاخ سفید خاطرات کوهن را «فن تخیلی» نامید.

برایان مورگنسترن سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد: «او به آسانی اعتراف می کند که به طور معمول اعتراف می کند اما انتظار دارد مردم اکنون او را باور کنند تا بتواند از فروش کتاب پول در آورد.» "جای تاسف است که رسانه ها از این مرد غمگین و ناامید برای حمله به رئیس جمهور ترامپ بهره برداری می کنند."

آسوشیتدپرس نسخه اولیه ای از این کتاب را به دست آورد که قرار است روز سه شنبه منتشر شود.

کوهن که به جرم کمپین نقض مالی و جرایم دیگر از جمله دروغگویی به کنگره اعتراف کرد، خود را «شاهد ستاره» توطئه ای با پول های hush می نامد که پس از ترک مقام خود هنوز هم می تواند به اتهاماتی برای ترامپ به اوج خود برسد. او کتاب جدید خود را «تکه ای اساسی از شواهد» گناه رئیس جمهور توصیف کرد.

ادعاهای کوهن - مفصل ترین او تا به امروز - بخشی از یک قرار دادن ناخوشایند و عمیقاً شخصی ترامپ است. کوهن ترامپ را به عنوان یک «دان جرم سازمان یافته» و «دستکاری استاد» مورد حمله قرار می دهد، اما اجازه می دهد که بخش عمده ای از خود را در مردی که زمانی چهره پدر می دید، دیده باشد.

کوهن می نویسد: «من حتی تا به امروز به دونالد ترامپ اهمیت می دهم.» و من محبت زیادی به او داشتم و هنوز هم داشتم.

کوهن همچنان در باخت باقی می ماند تا وفاداری بی رویه اش را به یک بازرگان کاتتروت توضیح دهد که او را در آسیب پذیرترین نقطه زندگی اش رها کرده است. او شاهکار خود را به ترامپ به یک بیماری روانی شبیه می کند و می گوید که خود را مانند یک مصرف کننده مواد مخدر که نیاز به مداخله دارد، عمل می کند.

کوهن می نویسد: «به نظر می رسید (خانواده ام) به حرف کسی گوش نمی دادم، حتی افرادی که بیشتر مرا دوست داشتند، چرا که به تدریج کنترل ذهنم را به ترامپ دست می دادم.»

کوهن می افزاید: «اعتراف می کنم که هرگز واقعاً نفهمیدم که چرا خشنود کردن ترامپ برای من اینقدر معنی دارد.» "تا امروز جواب کامل رو ندارم"

کوهن می گوید با وجود کار کثیف و شخصیت فرار، مدت ها به ترامپ وفادار ماند، زیرا می خواست به افراد مشهور و قدرتش نزدیک بماند.

کوهن می نویسد: «من canary در معدن زغال سنگ برای میلیون ها آمریکایی بودم که هنوز با قدرت ترامپ ممرز می شوند.»

خاطرات ارائه می دهد درون نگر -- و در زمان نفرت از خود -- عذرخواهی برای نقش کوهن در صعود سیاسی ترامپ بازی کرد. او سال ها از ترامپ خواست که نامزد ریاست جمهوری شود اما اکنون گریه می کند که انتخاب او «ملت و شاید حتی جهان را تا مرز فاجعه هدایت کرد.»

او می نویسد: «من فکر می کردم ترامپ رویایی با نگرشی بدون مزخرف و کاریزما برای جذب انواع رای دهندگان است.» اما دلیل واقعی که او ترامپ را در کاخ سفید می خواست، کوهن قبول می کند، "این بود که من قدرتی را می خواستم که او برای من به ارمغان بیاورد."

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de