Coronavirus: Kansas می شود 1st دولت به پایان سال تحصیلی — اما ممکن است آخرین

بزرگنمایی این تصویر کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی آدرس یک کنفرانس خبری روز سه شنبه در Topeka, کن.,

توسط MINERALNEWS در 28 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی آدرس یک کنفرانس خبری روز سه شنبه در Topeka, کن., پس از اعلام بسته شدن مدارس K-12 در سراسر کشور برای بقیه سال تحصیلی. جان هانا/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان هانا/AP

سال تحصیلی آمده است به یک پایان ناگهانی برای دانش آموزان در سراسر کانزاس است.

رژیم صهیونیستی. لورا کلی اعلام کرد که او دستور داده است تا کلاس K-12 به بسته باقی مانده از 2019-2020 سال تحصیلی با استناد به نگرانی در مورد گسترش بیماری کروناویروس COVID-19 و "بی سابقه ای در اورژانس" آن را ارائه کنند.

"این آسان نیست تصمیم را" کلی گفت: در بیانیه صادر شده سه شنبه.

"آن آمد و پس از نزدیک به مشورت با متخصصان آموزش و پرورش که به نمایندگی از مدرسه محلی تخته مدیران مدارس و معلمان محلی," او توضیح داد. "این بی سابقه شرایطی تهدیدی برای امنیت ما دانش آموزان و حرفه ای که کار با آنها را هر روز و ما باید پاسخ درآمده است."

کلی منظور اجرایی باعث می شود کانزاس اولین دولت خود را تعطیل, مدارس دولتی باقی مانده از سال تحصیلی — فوق العاده گام است که کشورهای دیگر تا کنون شده اند و تمایلی به رغم یک قایق موقت کلاس تعطیل در سراسر ایالات متحده

تمام گفته سه چهارم از همه K-12 دانش آموزان در ایالات متحده — از جمله کسانی که در میشیگان ماساچوست و کنتاکی — خود را دیده اند مدارس توقیف برای طول چند هفته هر چند مقامات وجود دارد امیدواریم که دانش آموزان هنوز هم قادر خواهد بود به بازگشت به قبل از تابستان در مجموعه. شایان ذکر است که سال تحصیلی در کانزاس آغاز می شود و به پایان می رسد چند هفته قبل از آن در بسیاری از کشورهای دیگر.

فرمانداران در اوهایو و در کالیفرنیا این پیشنهاد که ممکن است آن را تنها یک ماده از زمان قبل از کشورهای خود را دنبال کانزاس " منجر شود. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را متوقف کرده است و ساخت آن را رسمی اما در یک کنفرانس خبری سه شنبه به خبرنگاران گفت: که "بعید است که بسیاری از این مدارس — چند اگر هر گونه — باز خواهد شد قبل از تابستان ،

"این است که بسیار جدی چیزی برای گفتن" Newsom اضافه شده است. "من نمی خواهم به شما را گمراه."

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام بسته شدن موقت از آمریکا و کانادا مرز

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که مرز بین آمریکا و کانادا بسته خواهد شد در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. رئیس جمهور اعلام کرد بسته شدن در صدای جیر جیر ارسال شده در چهارشنبه.

"ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که "تجارت خواهد شد نمی شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ جزئیات بیشتر در مورد بسته شدن مرز. وی تنها چند ساعت پس از ایالات متحده دومین COVID-19 عبور جدی آستانه شکوه از 100 مرگ و میر.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو هنوز به طور مستقل تایید تهمت بیانیه او انتظار می رود به ارائه یک بیانیه از خود انزوا بعد شنبه. کانادا دیده می شود بسیار کوچکتر — هر چند نیز افزایش — تعداد موارد تایید شده از آمریکا

این حرکت فقط آخرین سری از مرز خاموش شدن ناگهانی اعلام کرد به تازگی در سراسر جهان به عنوان کشور به دنبال tamp را در سفر در تلاش برای کند کردن گسترش جهانی بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد برای ده ها میلیارد در بودجه اضطراری

درخواست کنگره است که می پرسد برای اضافی $45.8 میلیارد دلار در نظر گرفته شده است برای حمایت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آمریکا بهداشت عمومی پاسخ و منابع تحقیق در موسسه ملی بهداشت. این است که در علاوه بر این به یک خانه-تصویب بسته امداد است که انتظار می رود قبل از سنا در روز چهارشنبه.

"هدف از این درخواست این است که برای حفظ این ظرفیت و اطمینان حاصل شود که منابع نیازهای ایجاد شده توسط pandemic پاسخ ملاقات کرد," اهل Vought اقدام مدیر دفتر مدیریت و بودجه گفت: در نامه ای به معاون رئیس جمهور پنس

Vought اشاره کرد که دفتر او "در حال حاضر در فعال گفت و گو" با قانونگذاران در مورد اضافی پیشنهاد است که جدا از یک بسته محرک اقتصادی که انتظار می رود عبارتند از: پرداخت به افراد خانواده ها و کسب و کار تحت تاثیر شیوع.

"آن در نظر گرفته شده است به عنوان گسترده ای مبتنی بر راه حل های عمده اقتصادی دررفتگی ساخته شده توسط ویروس و نه آن است که ابزار اصلی که دولت فدرال قصد دارد برای رسیدگی به مشکلات خانواده های افراد و جوامع شده اند که این بیماری را لمس."

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت آگهی دیدار با, سفر و گردشگری, صنعت مدیران در کاخ سفید در روز سه شنبه برای بحث در مورد فدرال اقتصادی در واکنش به شیوع کروناویروس. درو Angerer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
درو Angerer/گتی ایماژ

پورتوریکو می پرسد FAA برای توقف پروازها به جزیره

پورتوریکو رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez نشان داد که او خواسته است که اداره هوانوردی فدرال به تعلیق پروازهای داخلی و بین المللی به خاک ایالات متحده به عنوان مقامات محلی به دنبال حاوی ویروس است.

Vázquez گفت: درخواست ممنوعیت معاف خدمات اورژانس. پورتوریکو در حال حاضر اعمال برخی از دقیقترین محدودیت در ایالات متحده از جمله مقررات منع رفت و آمد و دو هفته از بسته شدن اکثر کسب و کار در سراسر جزیره است.

"تا چند روز پیش ما تا به حال هیچ مورد از COVID-19 coronavirus و در حال حاضر با توجه به ورود گردشگران با قایق و هواپیما ما پنج مورد مثبت" او در بیانیه ای گفت شنبه.

"ما نمی خواهیم بیشتر موارد در پورتوریکو و تنها راه برای جلوگیری از بیشتر افراد آلوده به این ویروس از ورود است که با مصرف بیشتر کنترل با توجه به ورود مسافران است. ما نیاز به کمک از دولت فدرال به ما اجازه می دهد برای کنترل سفر هوایی."

چه کروناویروس که باعث COVID-19?

نام آن از crownlike خوشه ویروس بر روی سطح آن — "کرونا" است که در لاتین به صورت "تاج." مشترک انسان coronaviruses علت خفيف علائم تنفسی فوقانی از جمله سرماخوردگی در حالی که انواع شدیدتر می تواند ذات الریه و مرگ است.

این ویروس خاص رسما شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 فقط سوم فشار از coronavirus شناخته شده برای اغلب باعث شدید علائم در انسان است. دو نفر دیگر در حال میانه سندرم تنفسی و سندرم حاد تنفسی.

نشانه چیست ؟

علائم اولیه COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. برخی از افراد نیز تجربه خستگی, سردرد, و, کمتر, اسهال. موارد می تواند طیف وسیعی از خفیف تا متوسط تا شدید. حدود 80 درصد از موارد تا کنون به نظر می رسد خفیف, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

برای جلوگیری از coronavirus از گسترش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه به شستن دستها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست اگر غرق در دسترس نیست. چه کسی می گوید مردم باید پوشیدن ماسک صورت تنها اگر آنها بیمار یا مراقبت از کسی که.

باید چه کار کنم اگر من فکر می کنم من بیمار است ؟

اگر شما فکر می کنم شما شده است در معرض COVID-19 و توسعه علائم با پزشک خود تماس بگیرید. بسیاری از دولت های محلی و ادارات بهداشت را راه اندازی خطوط تماس ویژه ای برای پاسخ به سوالات به طوری که دیگر جای خوب برای شروع است. این مهم است که شما نمی افشای دیگران است. با پزشک خود تماس بگیرید قبل از رفتن به درمانگاه خود را به طوری که آنها می توانید احتیاطی لازم است.

چگونه می توانم محافظت از خانه من ؟

شستن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان شما راه رفتن را از طریق درب. جلوگیری از به اشتراک گذاری وسایل شخصی از جمله ظروف و فنجان و ظروف. تمیز کردن و ضد عفونی کردن "بالا لمسی" سطوح مانند دستگیره درب ها و تلفن های همراه هر روز.

چگونه coronavirus گسترش یابد ؟

این ویروس به فکر گسترش عمدتا بین افرادی که در مجاورت نزدیک به یکدیگر: در حدود 6 فوت است. آن را در درجه اول از طریق قطرات تنفسی است که در حال گسترش زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. کسانی که قطرات زمین می تواند در دهان و یا بینی کسی در این نزدیکی هست و احتمالا آنها را آلوده.

آیا coronavirus گسترش از طریق تماس با سطوح?

با توجه به CDC, ممکن است ممکن است برای یک فرد برای تبدیل شدن به آلوده با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشم خود را. اما کارشناسان معتقدند گسترش ویروس عمدتا از طریق تماس با افراد دیگر.

من چگونه می توانم خود قرنطینه? و به چه معنی است ؟

CDC یک راهنمای برای مراقبت از خودتان در خانه اگر شما مشکوک یا تایید مورد COVID-19.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن