خارجی اسکی کارگران رشته توسط ویروس دریافت کمک دست

MARSHFIELD, Vt. – آنها دور از خانه — بزرگسالان جوان از آمریکای لاتین, کار فصلی در ایالات متحده اسکی. سپس coronavirus وارد حتی قبل از بارشها رفتگان.

هر چند برخی از آن ساخته شده است در خانه دیگران گرفتار شده بودند. اما آنها رها شده است.

استراحتگاه پا کرده اند تا برای حمایت از کارگران مانند Antonella Atto از لیما, پرو که بازگشت و برای فصل سوم به کار در جی قله توچال در شمال ورمونت در کالج تابستان ، 22 ساله برنامه ریزی شده بود به پرواز در اواسط ماه مارس, اما زمانی که این بیماری همه گیر بسته پرو مرزهای او گیر کرده بود با ده ها تن دیگر از پرو و آرژانتین.

به عنوان آنها در انتظار کلمه ای در زمانی که آنها ممکن است به خانه جی اوج ارائه آنها غذا و خانه های آنها را در آپارتمان بدون هیچ هزینه. در همان زمان رفت و آمد مکرر در تلاش است تا آنها را بر روی پروازها به فرودگاه ساعت دور. یک رفت و آمد مکرر رسمی چک در با هر دانش آموز روزانه.

این دانش آموزان احساس می کنند باید خانواده در اینجا گفت: Atto.

“من می دانم که آن را سخت برای همه, اما ما احساس می کنیم واقعا امن در اینجا,” او گفت:.

در سراسر کشور بیش از 1500 بزرگسالان جوان از آمریکای لاتین و به اصطلاح ویزای J1 برآورد شده باقی می ماند در ایالات متحده با توجه به رافائل Espinoza, مدیر عامل شرکت جهانی تبادل دانشجو. ایالات متحده در مناطق اسکی مورد استخدام 7,500 جمله دارندگان ویزای هر سال با توجه به U. مناطق اسکی انجمن.

در کلرادو در حدود 80 اکوادور کارگران برای Vail Resorts رشته هستند.

Susy Osorio-Kinsky از دنور بومی اکوادور گفت که او در حال همکاری با مقامات اکوادور به منشور هواپیما به آنها را به خانه. اکوادور مرزهای خود را بسته همان هفته Vail, بسته, تفریحی آن برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

برخی از کارگران ماندن با خانواده یا دوستان در ایالات متحده, اما بسیاری از نمی باید در هر نقطه بروید.

بسیاری از کارگران ماندن اجاره در مسکن کارکنان. Vail Resorts مدیر عامل راب کاتز و همسر خود را اهدا مبلغ 1 میلیون دلار برای ایجاد یک صندوق جدید برای کمک به فعال furloughed و فصلی کارکنان که تمایل به بازگشت به کار هنگامی که بحران را برطرف می کند.

در Waterville Valley در نیوهمشایر باقی مانده چند بازدید کنندگان بین المللی نیز ماندن در مسکن کارکنان اجاره-رایگان. رفت و آمد مکرر شروع به تغذیه آنها با پایه تسلیم سر آشپز آماده سازی یک صبحانه و شام به صورت منظقه انتخاب کنید تا. آن را نیز ارائه حمل و نقل به یک شهر در این نزدیکی هست به طوری که آنها می توانید دریافت مواد غذایی و لوازم دیگر.

در ورمونت جی اوج کارکنان پوشیدن محافظ ماسک و لباس های تحویل مواد غذایی یک بار در هفته به در حال حاضر 23 رشته کارگران به آنها دستکش و ماسک را می پوشند در طول ارز.

دو بار در طول این هفته یک رستوران در نزدیکی این برج ناقوس ارائه شام استیک مرغ picatta یا ماهی قزل آلا با ریزوتو و سبزیجات در روز دوشنبه و paella و یا ریز ریز کردن گوشت خوک در روز پنج شنبه.

ملیسا Sheffer, رفت و آمد مکرر مدیر اتاق و تعامل جامعه شده است مشغول به کار در سراسر ساعت به دانش آموزان در خانه بشردوستانه پرواز ارائه شده توسط پرو.

Sheffer که اسپانیایی صحبت میکند چک در با دانش آموزان هر روز از طریق تلفن و یا FaceTime. او همچنین گاهی اوقات در زمینه تماس از پدر و مادر خود را.

“آن بوده است این خانواده به نوعی جو در حال حاضر,” او گفت:. “آنها شاد و خوشحال به عنوان آنها می توانند.”

____

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

AP خبرنگاران توماس Peipert کمک به این گزارش از دنور و کتی مک کورمک از کنکورد, New Hampshire.

___

در حالی که nonstop اخبار جهانی در مورد اثرات coronavirus تبدیل به امری عادی, بنابراین بیش از حد داستان در مورد محبت افراد غریبه و افرادی که قربانی برای دیگران. “یکی از چیز خوب در” یک AP در ادامه سری منعکس کننده این اعمال محبت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im