یک چیز خوب: الهام بخش, پیام های بلوم در میان شیوع

CINCINNATI - الهام مسری است ، Coronavirus همه گیر آورده غلیان احساسات از پیام ها از غریبه ای به غریبه — در وین

توسط MINERALNEWS در 5 اردیبهشت 1399

CINCINNATI - الهام مسری است ،

Coronavirus همه گیر آورده غلیان احساسات از پیام ها از غریبه ای به غریبه — در ویندوز, در, درب, در سراسر دیوار و رنگی بر روی وآمد و پیاده رو.

برخی از پیام های پیشنهاد تشویق: "قوی با هم." "همیشه نگاه در سمت روشن زندگی است."

دیگران معنوی: "ایمان داشته باشد." "عیسی مسیح شما را دوست دارد همیشه."

برخی از ارائه طنز: "United We Stand — 6 فوت از هم جدا است." "ارسال کاغذ توالت!"

و وجود رنگین کمان. بسیاری از رنگین کمان.

در کاوینگتن کنتاکی 16 ساله دوقلو مالوری و کلی Glynn شد بازی در اطراف با گچ های رنگی در جلوی خانه خود در حال انتظار برای یک ایده است.

"من تو را دیدم تمام هنر گچ مردم ایجاد شد و بیش از همه رسانه های اجتماعی و می خواستم به یک شات بدهید اما مطمئن نیستید که چه به رسم" مالوری گفت متن پیام. او چک کردن Instagram و دیدم گچ پیام در صفحه Allie Clifton که بازی بسکتبال در دانشگاه تولدو و تلویزیون و گوینده برنامه ورزشی در لس آنجلس. آن گفت: "آوریل فاصله به ارمغان می آورد ممکن است وجود است."

مالوری به خود جلب کرد یک نقشه از کنتاکی که با پیام زیر را به دنبال هشتگهای: "TeamKy" و "TogetherKY." به زودی مردم بودند توقف ضربه محکم و ناگهانی به همراه عکس هایی از آن را برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود. همسایگان لبخند زد.

"من فکر می کنم آن را روشن روز خود را فقط یک کمی" مالوری گفت.

در Homewood, آلاباما, حرفه ای ثبت نام نقاش شاون Fitzwater می خواستم به استفاده از استعدادهای خود را به روح بلند و صرف 10 دقیقه در پوشش یک ساختمان دیوار با "ما همه در این با هم."

مردم به زودی پارکینگ در سراسر خیابان را از ثبت نام برای گرفتن عکس و ارسال آنها را بر روی رسانه های اجتماعی و پوشاک متعلق به شرکت توسط دوستان قرار داده Fitzwater پیام بر روی یک تی شرت. پیراهن فروخته شد به جمع آوری پول برای BHMcares راه اندازی گروه غیر انتفاعی است که کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی با ارائه آنها را با وعده های غذایی خریداری شده از تلاش رستوران های محلی.

"این نوع از تبدیل به چیزی بزرگتر از من تا به حال انتظار می رود," او گفت:.

شهردار دیتون اوهایو دیدم بی شماری DaytonStrong پیام در طول یک آشفته 2019 در آن شهر را تحمل تنش Ku Klux Klan تجمع گردباد ویرانگر یک جرم تیر اندازی که در آن 10 نفر کشته و تیراندازی منجر به مرگ یک کارآگاه پلیس.

نان Whaley گفت: شعار "دیتون ایران در برابر نفرت" و "DaytonStrong" شد بیشتر برنامه ریزی شده و سازمان یافته از پیام های شخصی او دیده می شود که به نظر می رسد جوانه تقریبا خود به خود مانند "امید را بوجود می آیند" در گچ و یک پنجره رنگین کمان با "خدا در کنترل است."

"این در حال عمیق تر رسیدن برای اتصال" Whaley گفت.

"این چیزی است که به خصوص به تنهایی و پس از آن تقریبا فریاد از نگاه من قرار دادن خودم در اینجا و که باعث می شود من متصل شده و شخص دیگری را تلو تلو خوردن بر آن و از آن خواهد شد به آنها معنی دار.'"

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس نویسندگان جی ریوز در Homewood, آلاباما, Allen G. نژاد در ویک فارست در کارولینای شمالی و آماندا لی مایرز در لس آنجلس کمک کرده است.

___

دنبال دن سیول در https://www.twitter.com/dansewelltinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.ly
آخرین مطالب