ماموران فدرال خواهد بود 'به صورت واضح به' در Kansas City, Mo. آمریکا وکیل می گوید

بزرگنمایی این تصویر معترضان پیاده روی پایین خیابان جمعه در شهر کانزاس. آنها خواستار شدند پلیس اصلاحا

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

معترضان پیاده روی پایین خیابان جمعه در شهر کانزاس. آنها خواستار شدند پلیس اصلاحات و پایان دادن به عملیات افسانه است که استقرار 200-plus اجرای قانون فدرال عوامل در این شهرستان است. چارلی ریدل/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
چارلی ریدل/AP

به روز شده در 10:37 p. m. ET

ماموران فدرال عامل در Kansas City, Mo. به عنوان بخشی از یک فشار جدید علیه جرم و جنایت خشونت آمیز خواهد بود شناسایی و نخواهد بود غربت خیابان به دستگیری محلی ایالات متحده وکیل گفت: در پاسخ به پرسش برانگیخته با بحث استفاده از ماموران فدرال در شهرستانها ایالات متحده است.

"این عوامل نمی تواند گشت زنی در خیابان" آمریکا وکیل تیموتی پادگان در بیانیه ای گفت به NPR. "هنگامی که آنها در حال ساخت دستگیری و یا اجرای حکم این ماموران فدرال خواهد بود به وضوح مشخص شده توسط خود سازمان قابل مشاهده مدالها یا نشان."

حضور فدرال اجرای قانون عوامل تبدیل به یک جدید flashpoint ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. پویا شایع ترین است در پرتلند سنگ., که در آن محلی و مقامات دولتی گفت: نیروهای فدرال اساسا اشغال شهر – و بدتر به جای د-افزایش درگیری با معترضان.

در کانزاس سیتی پادگان گفت: "مردم تنها ماموران فدرال خواهد بود از بین بردن از خیابان هستند کسانی که آنها را بازداشت در این دوره از تحقیقات خود را از جرایم خشونت آمیز."

فدرال دادستان اظهارات اکو آنچه که او گفت: هفته گذشته هنگامی که او گفت: افزایش فدرال حضور "است نه در مورد سرکوب تظاهرات."

معاون دادستان پاسخ داد: سوال در مورد فدرال عملیات در میسوری کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس در دوشنبه پیوست شهرداران از 14 سایر شهرستانها ایالات متحده آمریکا از جمله سیاتل و پورتلند, آتلانتا و شیکاگو و واشنگتن در دعوت از دادستان کل ویلیام بار به عقب نشینی نیروهای فدرال بلافاصله و "توافق به هیچ بیشتر یک طرفه استقرار در شهرستانها ما."

"یک جانبه استقرار این شبه نظامی از نوع نیروها به شهرهای ما کاملا مغایر با سیستم ما از دموکراسی و ما یکی از اساسی ترین ارزش" شهرداران نوشت: در نامه ای به بر و چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی.

در یک صدای جیر جیر در مورد نامه لوکاس اضافه شده است که او به ویژه نگران "دخالت ناشناس میهن نیروهای امنیتی." نظرات خود را اکو بسیاری از نگرانی ها و انتقادات از عملیات فدرال در پورتلند که در آن عوامل حاضر به شناسایی خود را به عنوان حرکت آنها علیه معترضان در خیابان ها.

وزارت دادگستری اعلام کرد ارسال بیش از 200 نمایندگی به شهر کانزاس تشکیل آنچه بر است به نام "خروش" در نیروی مبارزه با "افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز." افسران هستند که از اف بی آی ایالات متحده مارشال خدمات و سازمان های دیگر.

اما این عملیات موجب خشم در کانزاس سیتی که در آن معترضان با تجمع در مقابل ساختمان مقر پلیس به بیان سرخوردگی خود را بیش از آخر هفته.

"ما در حال مرگ هستند چرا که پلیس به خاطر کشتن ما" یکی از معترضان می گوید در یک سخنرانی شب جمعه با توجه به NPR عضو ایستگاه KCUR. او افزود: "توقف سرزنش ما برای خود ما ظلم و ستم. جلوگیری از ترویج یک مفهوم نادرست است که پلیس در پاسخ به ظلم و ستم."

در یک کنفرانس خبری مشترک در هفته گذشته هر دو لوکاس و پادگان تا به حال به دنبال تطهیر مشکلات بالقوه با توجه به استقرار نیروهای فدرال در شهر کانزاس.

"این عملیات است نه تانک در خیابان های" لوکاس گفت: در آن زمان. "این عملیات است نه یک جایگزین گشت نیروی." هدف او و پادگان هر دو سهم شهردار گفت: برای رسیدن به عدالت برای قربانیان خشونت اسلحه و ایجاد جوامع امن تر است.

روز دوشنبه وزارت دادگستری گزارش اولین دستگیری از عملیات در کانزاس سیتی است که از یک مرد که چهره اتهام غیر قانونی در اختیار داشتن سلاح گرم است. او دستگیر شد و پس از اینکه خال خال رانندگی یک وسیله نقلیه که تا به حال گزارش شده است به سرقت رفته است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب