برای دهه مبادله و تهاتر به معنای زرق و برق هالیوود. در حال حاضر آخرین آن خز در فروش

لیلی کاستاریکا ء راهرو مبادله و تهاتر از بورلی هیلز بلند, فرانسوی, آکریلیک, نوازش pelts.او پسر Zhivago بود مشغ

توسط MINERALNEWS در 16 بهمن 1398

لیلی کاستاریکا ء راهرو مبادله و تهاتر از بورلی هیلز بلند, فرانسوی, آکریلیک, نوازش pelts.

او پسر Zhivago بود مشغول اند. خانواده را سیمان نامزدی خود با پوست برای عروس. سمور یا راسو در فروش, اما, داماد, پدر, پسرم, کاستاریکا, هنوز دیده می شود در قیمت می باشد. لیلی به نام مادر دختر در FaceTime امید او می تواند تصمیم بگیرد.

"Šukar, šukar," مادر عروس گفت: در Romani به عنوان یک طبقه با طول کت خز پس از دیگری نشان داده شد. زیبا. او می خواست یکی بیش از حد. لیلی در حال حاضر برداشت یک کت برای خودش اما اگر آنها به سمت چپ بدون چیزی برای دختران خود "شما بود که به ما تشییع جنازه" سانی هشدار داد مالک.

"چرا آنچه از شما خدمت?" صاحب لری بکر گفت. فروشگاه بسته شده بود به مدت یک ساعت و تا به حال فقط به نام بپرسید هنگامی که او می خواهم به خانه برای صرف شام.

تبلیغات

برای 75 سال تهاتر و مبادله بورلی هیلز مدل دهید خود را به عنوان راس زرق و برق هالیوود. آن روباه و سمور شد مسائل نشان می دهد بازی grand جوایز ظریف lures "بیایید یک معامله" "هالیوود مربع" و "ملکه برای یک روز."

برای بسیاری از آمریکایی ها خز شده پس از از دست درخشش خود را. اما Angelenos همواره یک کلاس از هم جدا. در میان کسانی که از طریق تهاتر را درب در یک هفته اخیر بودند 19-فارسی یهودی و فرانسوی ارمنستان هشتاد ساله یک زن 51 ساله سیاه سبک از دیترویت و ميانسال Romani زن و شوهر از پاسادنا که پدر فریاد زد "من دوست دارم آن را!" زمانی که یک طول کامل سفید کت سمور یا راسو با حجیم فاکس-خز بدون آستین مدل شد برای او.

برخی مانند کوستاس بودند کشیده شده توسط صفحه نمایش پنجره. دیگران مانند ایمان Gomberg و Dwen کاری آمده بود برای ادای احترام خود را. در ماه سپتامبر به کالیفرنیا شد اولین دولت به ممنوعیت فروش جدید خز پوشاک. اگر قانون نمی خواهد به اثر تا 2023, تهاتر و مبادله خواهد درهای خود را برای همیشه پایان ماه.

"بسیاری از مردم می پرسند چرا نزدیک در حال حاضر ؟ شما رو دو سال" نسل چهارم furrier گفت. "اما من صرف 42 سال انجام این کار -- من نمی خواهم به غمگین آن" بکر افزود: گرد کردن دست خود را. "من می خواهم به ترک توجه داشته باشید در مثبت."

در ماه دسامبر او اجازه دیرین مشتریان می دانم که او مصادره شد. پاسخ بسیار زیاد بود. چند که عشق از آن می تواند مقاومت در برابر سمور یا راسو در فروش.

تبلیغات

"آه عجب است که یک معامله بزرگ!" گفت: 19 ساله براندون Nisani نخستزاده از میان سه قلو به عنوان او gawked در 4000 دلار برچسب قیمت آویزان است که از آستین خود را. "من نگاه شگفت انگیز در حال حاضر."

Nisani و دوست دختر خود را به حال سرگردان در خیابان, امید فروش ممکن است منحرف کردن اذهان از غم و اندوه خود را بیش از مرگ Kobe Bryant. او بی تفاوت بود اما او مجذوب کردن همه چیز اما بازگشت و بیش از بیش به یاقوت کبود سمور یا راسو.

"این لوکس" بکر گفت: به Nisani.

"این است که," Nisani گفت: تبدیل از آینه به عنوان اینکه زده فکر می کردم. "من احساس می کنم مانند یک رئیس من دروغ نمی خوای."

او را تحسین بازتاب خود را در طول خوراکی selfies در حالی که خود دوست داشتند حرف زدند در گوشی و خواست او را در زبان فارسی به لطفا عجله کنید. دوستان خود را خواهد طمع به چیزی داشتن آن است. برادران خود می میرند. "من واقعا آن را می خواهم — آن را واقعا یک معامله خوب است."

"متقاعد کردن مادر خود را به آن را دریافت" دوست دختر خود را گفت. "سپس شما می توانید آن را سرقت و از او."

حامیان قانون جدید استدلال می کنند خز است کهنه یک مجلل ظلم و ستم در صورت پیشرفته تر الیاف. اما برای بسیاری از تاریخ بشر خز شد تنها راه برای گرم بماند. حتی امروز تنها دست بشر می توانید برش و دوختن آن. خز لباس دوخته را از طریق با سابقه دلبستگی به آنها را هر دو زیبایی و اجدادی. یک کت است یک عمر سرمایه گذاری — مانند طوطی بیشتر عمر خود را صاحبان.

Virginia Higgins-Bland and Larry Becker

ویرجینیا Higgins-شیرین و مطلوب دیرین مشتری از مبادله و تهاتر از بورلی هیلز تلاش می کند در یک سمور یا راسو شنل با کمک از صاحب فروشگاه لری بکر.

(Myung J. Chun/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"شوهر من به من تگزاس سمور یا راسو پرسه زن" — یک کت که می افتد در نزدیکی زانو — "و من تا به حال آن را بازسازی و به یک ژاکت چون من پوشیدن من خز گفت:" بیوه ویرجینیا Higgins-شیرین و مطلوب 81. "من یک چرم در خارج shearling در داخل. آن رفت به اوباما در مراسم تحلیف در من و من در توست."

تهاتر و مبادله را در خانه صنعتگر, Monika Herbig متخصص در این کار بازیافت مورخ سبک و ارزشمند ترکه به بزرگتر و کوچکتر و یا به سادگی چیزی دیگری است. اما مهم نیست که چگونه اغلب آن را نامید, یک pelt را حفظ درخشش خود را تنها در صورتی از آن را در سردخانه نگهداری — کسب و کار در L. A. در گردش-و-شما-از دست رفته-این فصل زمستان است.

"شما نمی توانید آن را نگه دارید در صفحه اصلی — آن را خوب است برای خز" گفت: 83 ساله بارت Sadock یک دیرین مشتری که تا به حال به تغییر موجودی بین غرب هالیوود خانه و مبادله و تهاتر را سرد سازی. "شما باید برای درمان پوست راه شما خواهد شد مراقبت از یک حیوان."

بکر گفت: شرکت خواهد پیدا کردن یک مرکز ذخیره سازی. اما بسیاری از آنها پریشان.

"آنچه من انجام دهید ؟" گفت: کاری به سبک swanning به نمایشگاه در زمرد ساتن پیراهن گوچی کفش ورزشی و یک chinchilla به سرقت برده و فقط به عنوان Nisani بود که دور کشیده. "جایی که من هستم رفتن به نگه داشتن من خز در حال حاضر ؟ من نمی خواهم بچه ها من در خیابان."

کاری حدس زده او تا به حال حدود 10 قطعه در انبار خود را, اما بسیاری دیگر متعلق به خانواده است.

"این است که از مادر بزرگم," او گفت: بلند کردن یک به سرقت برده و از آن کیسه در دندانه دار کردن ذخیره سازی. قطعه ای از ساخته شده بود و نیمی از کل سمور یا راسو با چشم شیشه ای و واقعی پنجه های دوخته شده توسط پوزه. "او این را زمانی که او در حال رفتن به کلیسا در هر نقطه و یا هر چیز مهم او همیشه به حال او سمور یا راسو ، من استفاده می شود به ترس از آنها — به مرگ می ترسم چون عموهای من استفاده می شود به طعنه زدن من با آنها است."

در حال حاضر او فکر می کرد داشتن آنها اضافه شده برای یقه یک ژاکت جین — برای حفظ حافظه خود را در نزدیکی.

تبلیغات

مانند دیگران کاری رشد دقیق فکر کردن در مورد فروشگاه "خانواده کوچک" خلق و خوی در اطراف او تغییر بین کلاس یک مراسم و یک ایرلندی از خواب بیدار شوید. سال پیش این کشش از جنوب رابرتسون شده بود L. A. را furrier ردیف. هنگامی که مبادله و تهاتر بسته تنها یک خواهد شد در سمت چپ.

Larry Becker

"من صرف 42 سال انجام این کار -- من نمی خواهم به غمگین آن" بکر گفت. "من می خواهم به ترک توجه داشته باشید در مثبت."

(لیز Moughon/لس آنجلس تایمز)

"این بسیار غم انگیز است برای من. آن را به یک محل خاص در اینجا" گفت: Gomberg دیگر دیرین مشتری به عنوان Becker ریخت و او یک دوم لیوان شامپاین. "از لحظه ای که من راه می رفت در آن mishpacha" — یک خانواده است.

دوستان قدیمی در نظر گرفته شده هر دو مبهم چشم. آن دقیقه به پایان, پایان یک دوران است. آنها ممکن است هرگز ملاقات در اینجا دوباره.

این زمانی است که کوستاس راه می رفت.

"این بسیار نادر ما را به راه رفتن furrier و راه رفتن بدون هر چیزی" جدید مشتری مطمئن مالک به عنوان ساعت رخنه گذشته 5 p. m. "اما شما رو به آن را دوست دارم اگر شما در حال رفتن به آن را خرید."

کل فروشگاه پر شد با دوست داشتنی کت. اما به عنوان بکر اشاره کرد قبلا "محبوب موارد محبوب ترین قیمت می باشد." پس از آن با زن و شوهر. آنها عاشق این سمور یا راسو آنها را ستایش. اما آنها خواهد پرداخت تنها بسیار است.

بکر فروشنده چپ در 5:30. Gomberg ماند سرگردان راهرو با او شامپاین در یک دست و تا کنون بیشتر عجیب و غریب, خز, در, دیگر: در مرتع پرورش احشام سمور یا راسو و سمور رکس خرگوش با chinchilla خز تر و تمیز.

یک خبرنگار بود اجباری به مدل شکل او تلقی نزدیک به 18 سال ، داماد احضار شد در FaceTime و سپس خواهر خود را پس از آن مادر عروس استفانی وین.

"من به شما بگویم اگر آن را برای عروس من انجام یک هزار" بکر گفت: مالش چشم خود را.

"Šukar — آن را کامل" مادر عروس گفت. "کت او آن را می پوشند همیشه."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب