L. A. نفت نجیب زاده محکوم آلاینده سوخت های زیستی مالیاتی طرح

لو اصلان Dermen تا به حال مورد ضرب و شتم بزرگ موارد قبل است. یک سال 1993 فدرال اتهام تقلب مالیاتی به پایان رسی

توسط MINERALNEWS در 27 اسفند 1398

لو اصلان Dermen تا به حال مورد ضرب و شتم بزرگ موارد قبل است. یک سال 1993 فدرال اتهام تقلب مالیاتی به پایان رسید در تبرئه. متهم در سال 2003 با حمله یک گلندیل پلیس داوران به بن بست رسیده در اولین محاکمه و تبرئه در دوم.

در بعد از ظهر دوشنبه در دادگاه فدرال در سالت لیک سیتی نفت نجیب زاده گوش به حکم در هفت هفته آزمایشی برای کلاهبرداری و پول شویی و آن را یک کلمه او هرگز شنیده ادا قبل توسط هیات داوران: به جرم 10 بار.

حکم گناه در 10 فقره جنایت — فقط یک دادگاه شکست برای Dermen یکی است که به احتمال زیاد در نتیجه قابل توجهی حکم زندان. آن را به پایان آورد این تصور به دست آورده و پس از یک رشته از تبرئه و fizzled تحقیقات که Dermen شد untouchable. تا روز دوشنبه او هرگز از جنایت به اعدام محکوم.

خود را وکیل علامت Geragos به نام حکم "یک تقلید مسخره امیز" و با انتقاد از تصمیم دادگاه اجازه می دهد تا داوران به ادامه تعمق در وجود coronavirus بیماری همه گیر. Geragos با اشاره به 12 منصفه بازگشت و حکم آنها فقط چند دقیقه پس از رئیس جمهور تهمت هشدار داد این کشور در برابر نشست در گروه 10 نفر یا بیشتر.

تبلیغات

"با احترام و دفاع معتقد است این کامل مضحکه می خواند و یک پریما یک فرآیند دادرسی و قانون اساسی نقض" Geragos گفت. شلوغ در "یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی و محیط زیست" داوران در نظر گرفته شده مورد پیچیده کمتر از هشت ساعت قبل از رسیدن به یک حکم که "نمی شد به طور کامل بررسی و نسبتا" او گفت:.

Geragos خواسته آمریکا در منطقه قاضی جیل N. محله اعلام mistrial نوشتن در یک حرکت است که Dermen سزاوار به گناه یا بی گناهی تعیین شده توسط "هیئت منصفه رایگان از نگرانی های زندگی و بیماری و مرگ."

در طول هفت هفته محاکمه دادستان آورده شواهد از بی پروایی نشان دادن طرح به غارت نیم میلیارد دلار یارانه از وزارت خزانه داری ایالات متحده. Dermen آنها ادعا با توطئه یعقوب کینگستون, رهبر, مرد چند زنه, فرقه در ایالت یوتا و اجرایی Washakie, انرژی تجدید پذیر, یک شرکت است که برای تبدیل روغن پخت و پز و مواد مشابه به سوخت زیستی است اما در واقعیت ساخته شده به سختی هر گونه انرژی های تجدید پذیر در همه.

کینگستون که التماس گناه به چند ده جنایات و شهادت در برابر Dermen اذعان کرده بازی بازی پوسته با دولت فدرال رفت دسته از سوخت بین شرکت ها و جعل مدارک به ادعای $1 در هر گالن یارانه اختصاص داده شده برای تولید سوخت های زیستی. او التماس کرد گناه در ازای یک جمله به بیش از 30 سال در زندان است.

تبلیغات

یک بار کینگستون ملاقات Dermen در سال 2012 دادستان گفت: تقلب شتاب.

Dermen متولد Levon Termendzhyan چپ ارمنستان در 14 برای لس آنجلس و ساخته شده است یک امپراتوری از ایستگاه های گاز کامیون متوقف می شود و شرکت های انرژی در جنوب کالیفرنیا. او زندگی در غرب L. A. عمارت سوار بوگاتی احاطه شده خود را با محافظان و مورد ضرب و شتم پس از مورد آغاز و در سال 1993 فدرال به اتهام شرکت در یک دیزل طرح مالیاتی به پایان رسید که در تبرئه.

در سال 2003 Dermen بود به اتهام آزار یک گلندیل پلیسی که باطله پسر عموی خود را. او پس از تبرئه دو محاکمه.

در سال 2017, Los Angeles Police Department کارآگاهان و ماموران فدرال حمله خود را در خانه و کسب و کار به دنبال شواهدی از پول شویی فرار از پرداخت مالیات و grand theft میان دیگر مظنون به جنایات یک کپی از حکم جستجو. آنها بريدن دور Dermen کسب و کار, سوابق, اتومبیل های لوکس, ساعت, کیسه هرمس و میلیون ها دلار پول نقد را که پس از بازگشت دادستان شهرستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات عنوان شده علیه.

Dermen به نظر می رسید سیستم ایمنی بدن به اجرای قانون دادستان گفت و او cashed در این تصور با ارائه کینگستون حفاظت از یک "چتر" — قرار است شبکه ای از مقامات مجری قانون که اجازه می دهد Dermen و توطئه گران را به کار با مصونیت از مجازات. با Dermen اطمینان او محافظت کینگستون شهادت او شروع به پر کردن ادعا می کند برای همیشه مبالغ بزرگتر از یارانه ها.

دادستان نیست ادعا می کنند که Dermen را "چتر" در واقع وجود داشته است — که تنها کینگستون و خانواده اش معتقد بودند آن و انتقال به Dermen ده ها میلیون دلار به آن پرداخت.

Dermen بود اما اطراف خود را با اجرای قانون و ارقام. در میان همکاران خود بودند فلیکس کیسنرس سابق عامل با امنیت تحقیقات و جان سارو Balian سابق مبارزه با مواد مخدر کارآگاه با گلندیل اداره پلیس.

کیسنرس محکوم شد در سال 2018 کمک به Dermen را شریک کسب و کار سانتیاگو گارسیا گوتیرز, سفر غیر قانونی بین ایالات متحده و مکزیک که در آن او در حال مذاکره با ایران Dermen طرف با پمکس مکزیک شرکت دولتی نفت. کیسنرس خدمت کرده از یک سال در زندان فدرال.

تبلیغات

Dermen و Balian شد همکاران نزدیک به یک دهه قبل از سقوط در سال 2016. یک مافیای مکزیکی دانشیار گفت: یک کارآگاه پلیس لس آنجلس که Balian ارائه شده او و یکی دیگر از اعضای باند $100,000 به "ترساندن" کسی که منجر به یک درایو توسط تیراندازی که سرند SUV حمل Dermen را با گلوله.

Balian نمی شد متهم در این حادثه و رد دخالت در این حمله. او التماس کرد گناه در سال 2018 به سه جنایات هیچ یک از آنها مربوط به ارتباط خود را با Dermen و خدمت 21 ماه در زندان فدرال. او در ماه نوامبر منتشر شد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن