آیتالله سیستانی خواستار Barr نام ویژه دادستان به پروب میدان لافایت سرکوب

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت و مشاوران او از جمله دادستان کل ویلیام بر راه رفتن را از طریق می

توسط MINERALNEWS در 24 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت و مشاوران او از جمله دادستان کل ویلیام بر راه رفتن را از طریق میدان لافایت در تاریخ 1 ژوئن پس از آن بود که پاک شد. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس برای عکس های مطرح نگه داشتن یک کتاب مقدس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاتریک Semansky/AP

آزادی های مدنی طرفداران آنها اصرار دادستان کل ویلیام Barr به نام یک دادستان ویژه برای بررسی نقض احتمالی معترضان حقوق در ژوئن 1 سرکوب در میدان لافایت در واشنگتن, دی سی, NPR یاد کرده است.

فدرال افسران مستقر گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, اسپری فلفل و کپسول های دود پراکنده عمدتا مسالمت آمیز گروهی از معترضان پاکسازی راه را برای رئیس جمهور تهمت به ژست برای عکس در مقابل تاریخی سنت جان کلیسای اسقفی.

جمعیت شده بود زانو, دعا و مناجات "من نمی توانم نفس بکشم" برخی از آخرین کلمات جورج فلوید مرد کشته شده توسط پلیس بعد از دستگیری او در مینیاپولیس. فلوید مرگ در مارس 25 برانگیخته ملی جنبش اعتراضی در مورد درمان توسط سیاه پوستان اجرای قانون است.

در یک نامه جدید اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا استدلال می کند بر یک تضاد منافع در نظارت بر هر گونه تحقیق و توجه به نقش خود در صدور دستور اجرای قانون فدرال برای پاک کردن مربع و پراکنده کردن جمعیت.

Barr است پس گفت: مصاحبه او را با استفاده از زور. دادستان همچنین گفت که او در نظر نمی جمهور تهمت تصمیم به راه رفتن در سراسر میدان "سیاسی عمل می کنند."

Barr و تهمت به دنبال قاب تلاش های مقامات به عنوان یک مهار خشونت توسط آنارشیست ها; تهمت دستور داد تعدادی از داخلی سازمان های امنیتی برای محافظت از مجسمه ها و بناهای تاریخی به دلیل آنچه که رئیس جمهور به نام خطر آنها از رادیکال.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec تکرار این پیام دوشنبه با آنچه که او به نام یکی دیگر از هشدار به معترضان که ممکن است محو کردن یا پاره کردن مجسمه در میان تظاهرات در مورد خشونت پلیس.

پاسخ به دنبال از مستقل افسر

ACLU استدلال می کند شخص دیگری در کنار Barr باید برای رسیدن به ریاست کامل و مستقل رسیدگی به پاکسازی لافایت مربع است.

"با توجه به تضاد منافع در حال حاضر انتصاب یک دادستان است که نیاز به اطمینان از بی طرفی از هر گونه بررسی و در صورت موجه از هر گونه پیگرد قانونی از هر گونه اعمال مجرمانه مرتکب شده توسط اعضای قوه مجریه" نوشته کیت Ruane ارشد قانونی وکیل در ACLU.

آیتالله سیستانی گفت: فدرال اقدام در میدان نقض معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق برای جمع آوری و متمم چهارم حقوق به رایگان از غیر منطقی جستجو و تشنج.

آزادی های مدنی گروه گفت: دیگر اساسنامه می تواند به بازی می آیند و از جمله قانون فدرال است که بارها توطئه برای آسیب و یا ارعاب مردم اعمال حقوق قانونی خود و دیگری قانون ممنوع است که تداخل با مردم درگیر در حلال گفتار و یا تجمع مسالمت آمیز.

دادستان ویژه نادر اما نه بی سابقه

هر وزارت دادگستری تصمیم به انتصاب یک مشاور ویژه خواهد بود غیر معمول اما نه بی سابقه است.

در سال های اخیر سابق FBI مدیر رابرت مولر بررسی روسیه حمله در سال 2016 انتخابات. قبلا در دولت اوباما از آیتالله سیستانی خواستار سپس-دادستان کل اریک هولدر نام یک مشاور ویژه به بررسی بدرفتاری و شکنجه مظنون به تروریسم.

حقوقی ماشه برای سفارش این بررسی شامل یک پایه و اساس برای یک فرد; حضور یک تضاد منافع موجود دادستان و پاک کردن منافع عمومی.

آیتالله سیستانی نامه با اشاره به این که وزارت دادگستری راه اندازی کرده است پرونده های جنایی علیه معترضان در سراسر کشور برای از بین بردن مؤتلفه مجسمه و آتش زا پرتاب دستگاه های نقاشی معترضان به عنوان "محرکین" که سزاوار به صرف چند دهه در زندان است.

"مسئولیت حوادث خشونت بار از ژوئن 1 ممکن است گسترش به بالاترین سطوح دولت فدرال از جمله به دادستان کل ایالات متحده" آیتالله سیستانی گفت. "در این کشور سزاوار برجسته این سوال خطاب و کسانی که مسئول حمله به ما حقوق مدنی و آزادی است که رخ داده است در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 باید پاسخگو باشند."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب