آمار و ارقام نشان می دهد صدها نفر از COVID-19 مرگ و میر در انگلستان مراقبت از خانه

لندن – صدها نفر بیشتر مردم با COVID-19 نفر در بریتانیا نسبت به ثبت رسیده در دولت روزانه شمارش رسمی آمار و ارقام نشان داد سه شنبه — از جمله جزر و مد از مرگ و میر در خانه های سالمندان که کارکنان می گویند در حال نادیده گرفته شده است.

دفتر آمار ملی گفت: 5,979 مرگ و میر رخ داده است که در انگلستان تا آوریل 3 درگیر COVID-19 و 15 درصد بیشتر از 5,186 مرگ و میر اعلام شده توسط خدمات بهداشت ملی برای همان دوره است.

همانطور که از شنبه, دولت گزارش شده بود 11,329 مرگ و میر در انگلستان از مردم با کروناویروس جدید.

که در مجموع روزانه به روز شده تنها شامل افرادی که درگذشت در بیمارستان. بالاتر شکل هفتگی منتشر شده توسط دفتر آمار شامل مرگ و میر در تمام تنظیمات از جمله خانه های پرستاری و مواردی که coronavirus مشکوک شد اما آزمایش نشده است.

آمار دفتر گفت که تا آوریل 3 فقط کمتر از 10 درصد از مرگ و میر مربوط به COVID-19 رخ داده در خارج از بیمارستان.

خانه مراقبت اپراتورها و کارکنان می گویند این رقم به احتمال زیاد زیر برآورد واقعی تلفات در امکانات است که برخی از خانه های این کشور قدیمی ترین و آسیب پذیر ترین مردم است.

رئیس یکی از بریتانیا بزرگترین خانه سالمندان اپراتور گفت: تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر در میان سالمندان ساکن است بسیار بالاتر از این بوده است رسما گزارش شده است.

دولت می گوید شیوع COVID-19 گزارش شده در یک در هشت انگلستان مراقبت از خانه.

اما دیوید Behan رئیس خانه اپراتور HC-یکی گفت: موارد جدید کروناویروس گزارش شده بود در 232 شرکت خانه — دو سوم از کل. او گفت: 311 ساکنان و یکی از کارکنان فوت کرده اند با تایید و یا مشکوک COVID-19.

“COVID-19 مرگ و میر نماینده درباره… فقط در حدود یک سوم از تمام مرگ و میر است که ما تا به حال بیش از سه هفته گذشته” او به بی بی سی گفت.

مراقبت از خانه ها در سراسر کشور می گویند که آنها تلاش کرده اند برای دریافت کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان و شاهد کمبود کارکنان به عنوان بسیاری از کارگران بیمار شدن و یا به خود منزوی.

Ros Altmann سابق وزیر دولت که مبارزات برای افراد مسن گفت: ضعیف افراد مسن بودند که نادیده گرفته, در این بیماری همه گیر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“ما باید که فراموش نکنید که این علامت از یک جامعه متمدن باید منعکس کننده چگونه آن را رفتار خود را آسیب پذیر ترین و قدیمی ترین شهروندان” او گفت:.

“ما نباید فراموش کنیم که اکثر سالمندان در جامعه ما — متوسط سن افراد در مراقبت از ما خانه های 85 — زندگی خود را نیز ارزشمند است و آنها نیاز به درمان و تجهیزات و مراقبت است که ما انتظار می رود برای هر کس دیگری در جامعه به عنوان به خوبی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de