از مراسم عروسی به مراسم تشییع جنازه سفر coronavirus upends بهترین-برنامه گذاشته

دو سال پیش Xin Li, 31, عروسی دیوید لیو, 29 در یک مراسم مدنی در بورلی هیلز دادگاه بود که تصویری-جریان بیش از 60

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

دو سال پیش Xin Li, 31, عروسی دیوید لیو, 29 در یک مراسم مدنی در بورلی هیلز دادگاه بود که تصویری-جریان بیش از 6000 مایل دور به پدر و مادر خود را' زادگاه حرفه چین است.

Li شادی بود خو حس سودا که پدر و مادر او وجود ندارد.

"آنها فقط در یک تلفن تصویری-چت ما و آنها را در این مراسم" او گفت:. "نبود همان است."

بنابراین دره سان Gabriel زن و شوهر تصمیم به میزبان دوم عروسی Feb. 15 برای پدر و مادر خود را خانواده و دوستان است.

تبلیغات

اما در اواخر ماه ژانویه دولت چین شروع به مبارزه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که سرچشمه در ووهان — شهر واقع در استان همسایه یکی Li پدر و مادر به نام خانه. دوستان در چین شروع به هشدار دادن لی که پدر و مادر او ممکن است قادر به منحرف شدن از خانه خود را, اجازه دهید به تنهایی سفر به آمریکا Li پدر و مادر در نهایت به او گفت که برای رفتن پیش با عروسی بدون آنها. زن و شوهر تصمیم برای به تعویق انداختن آن به جای.

"من احساس می کنم مثل پدرم همیشه به جلو نگاه به آن لحظه ای که او می تواند راه رفتن من پایین راهرو" لی گفت.

توجه جهان را به خود معطوف داشته خام اعداد پشت ترسناک, بیماری جدید: بیش از 3,100 نفر فوت کرده اند که از روز شنبه با بیش از 93,000 مورد از این بیماری گزارش شده در سراسر جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 120 مورد تایید در آمریکا هزاران پرواز لغو شده است و بازار سهام ایالات متحده گرفته است آمار تحریک ترس از رکود اقتصادی جهانی است. در تمام شهرستانها در چین را اصل شده قفل شده است.

اما حتی در مراحل اولیه آن coronavirus شده است یک بازی اجتماعی-تعویض پایان بخشیدن به بهترین برنامه گذاشته از مردم در سراسر جهان است. از مراسم عروسی به همایش برای تعطیلات به مجالس ترحیم برای دوستان عزیز بیماری است مختل زندگی فراتر از تلفات فیزیکی است که به آن تحمیل.

تبلیغات

"من احساس می کنم یک مقدار زیادی از اضطراب در مورد پدر و مادر, اما آنها به نظر می رسد مقابله خوب" لی گفت. "من از خودم" است که این در حال حاضر در بدترین حالت و یا آن را به نوبه خود بدتر؟' ما فقط در انتظار است."

هالیوود-بر اساس هیپ-هاپ و پاپ هنرمند Andre Xcellence معتقد است همه چیز بدتر خواهد شد. او خریداری کرده است ماسک محافظ دست عفونی و چیزهای دیگر به دفع کردن بیماری است. و او لغو Feb. 8 سفر به واشنگتن دی سی برای تشییع جنازه یک دوست نزدیک.

"ما تا به حال شده است برای 15 سال و از آن صدمه دیده است," او گفت:. "برخی از مردم احتمالا فکر کردند که من دیوانه. اما پس از آن من فکر می کنم آنها را دیده ام من تصمیم درست. به این معنا نیست آن را به یک انتخاب آسان."

او همچنین لغو جشن تولد و سفر به استرالیا و یکی به برزیل, فقط به عنوان آن کشور شد, تایید اولین مورد از coronavirus.

هنوز این بیماری الهام بخش او برای نوشتن یک آهنگ در مورد آن با عنوان "وو آنفولانزای همه گیر." Xcellence که تنها می گویند او در اوایل 30s گفت: او منتشر شده تنها برای افزایش آگاهی بیشتر در مورد کوروناویروس.

"من می بینم دوستان من در خارج وجود دارد در رسانه های اجتماعی فقط خوش غافل از آنچه که در جهان است," او گفت:.

روز جمعه جان تایلر مکلين 32 ساله ایست هالیوود ساکن بود و آماده شدن برای پرواز به بوستون برای خانواده ریونیون. سفر کرده بود با این نسخهها کار برای یک دهه و McClain گفت که او تا به حال دیده می شود برخی از بستگان او در سال است.

اما با تنها چند ساعت قبل از هواپیما خود را برنامه ریزی شده بود به او مردد در مورد اینکه آیا برای رفتن.

تبلیغات

McClain گفت: پس از آن بود که او نگران بیمار شدن. او فقط نمی خواهید به پایه 3,000 مایل دور اگر شیوع رخ داده در بوستون.

"من نگران نباشید در مورد ابتلا به کروناویروس," نوشتن دستیار گفت. "من فقط نگران گیر بودن در سواحل شرق اگر آنها لغو پرواز. و یا قادر به بازگشت به خانه."

در پایان McClain تصمیم به ماندن در خانه.

جین Shay ولد یک شریک بازنشسته از یک شهر شرکت حقوقی هیجان زده بود در مورد حضور 142 سالانه بین المللی علامت تجاری Assn. نشست اواخر ماه آوریل در سنگاپور است. برای سال آن شده است یکی از رویدادهای مورد علاقه برای حضور در, چرا که او می شود به دیدن دوستان و همسالان از سراسر جهان است.

سپس در فوریه. 14 انجمن فرستاده مهمانان. این رویداد خواهد بود نقل مکان کرد و از سنگاپور به یک هنوز-به-می شود-تعیین شهر آمریکا در ماه مه یا ژوئن ایمیل گفت.

"این تصمیم به دنبال تحولات در حال تحول مداوم و عدم اطمینان و نگرانی های جهانی در مورد کوروناویروس و همچنین به عنوان راهنمایی از سنگاپور وزارت بهداشت" پیام به عنوان خوانده شده.

ولد گفت: پس از تغییر او شنیده می شود از بسیاری از افرادی که گفت: آنها را از سفر به آمریکا

"اغلب این تنها زمانی است که من را ببینید بسیاری از این افرادی که من را پرورش دوستی که میرسد سال," او گفت:. "ما از صحبت کردن در مورد بیش از فقط کار می کنند اما در مورد خانواده های ما و زندگی ما. و در حال حاضر که قصد ندارم به اتفاق می افتد."

تبلیغات

برای لی و لیو که تولید کنندگان کوچک, فیلم لغو عروسی که از آنها انتظار می رود در نهایت دیدن پدرش پیاده روی پایین راهرو و متحد کردن خانواده خود را یک گزینه نیست. زن و شوهر تصمیم برای به تعویق انداختن مراسم تا مرداد.

کاخ سفید اعلام صادر Jan. 31 ممنوع سفر برای افرادی مانند Li پدر و مادر. این زن و شوهر تا به حال به اشتباه معتقد بودند که پدر و مادر او خواهد بود اعطا "خانواده" معافیت.

اما لی و لیو به زودی کشف یک مانع در چاپ خوب: پدر و مادر او را واجد شرایط برای معافیت تنها تا به حال Li شده کمتر از 21 و مجرد.

"هنگامی که ما به عنوان خوانده شده چاپ خوب ما بودند مانند" وجود دارد می رود هر گونه امکان آنها را به آینده,'" لیو گفت.

در فوریه. 4 زن و شوهر با ارسال یک ایمیل به مهمانان عروسی اعلام به تعویق افتادن. اما Li اضطراب بیش از پدر و مادر خود را نمی سهولت. آنها اساسا در گیر حرفه.

"من خواندن بسیاری از چیزهایی که هر روز و من واقعا نگران من سلامتی پدر و مادر و همچنین وضعیت ذهنی" او گفت:. "شما می دانید که آنها در حال محدود تقریبا مانند تحت بازداشت خانگی است."

بار نویسنده کارکنان Soumya Karlamangla کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب