آنها به اشتراک گذاشتن یک لحظه با هم.

خانواده. دوستان شما. طرفداران.

یک هفته پس از کوبه برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس هزاران نفر بار دیگر swarmed خیابان های اطراف مرکز استیپلز در روز یکشنبه برای ادای احترام خود را به افسانه ای Laker.

آنها ناخوانا پیام از عشق بر روی صفحه نمایش بزرگ پانل های پیاده رو ها و آگهی ها. دسته گل و شمع نذر تزئین پلازا در مقابل این عرصه است. کسی راه اندازی یک boombox و بازی “To Live and Die in L. A.”

تبلیغات

سهشنبه مشخص شده یک هفته پس از برایانت درگذشت. همچنین در آخرین روز برای مردم به ترک پشت کشباف, گل ها و آثار هنری در یکی از چندین موقت یادبود که بر خاست تا در اطراف عرصه های ورزشی که در آن برایانت ورزشی تاریخ با کمک لیکرز پیروزی پنج NBA است.

مقامات گفتند که شروع به از بین بردن این نمایش پس از چند روز سوپر باول. شهر برنامه ریزی رسمی یادبود رویداد در تاریخ بعد. برایانت همسر ونسا, داده خواهد شد و برخی از آیتم های سمت چپ توسط طرفداران در حالی که شدنی خواهد بود کمپوست و گسترش در اطراف این مرکز استیپلز پیچیده است.

“ساخته شده است که ما می خواهیم به می آیند و حتی بیشتر گفت:” لیندا Mazariegos, 33, که ساخته شده در ساعت-و-یک-نیمه بازحمت حرکت کردن از ویکتور ویل با مادر و چپ در پشت یک کولاژ از عکس های.

فضای یکشنبه برابر با بخشی یادبود جشنواره و مبادله دیدار خواهد کرد. فروشندگان شلوغ پیاده رو, فروش تی شرت, بالن, elote, churros و سگ داغ است که یکی از مشاغل فروشنده تبلیغ به عنوان “کوبه سگ.”

تبلیغات

مترو و اتوبوس beeped آنها به عنوان سوار خود را به نمایش LED چشمک زن “تبدیل کوبه.” خارج از عرصه یک خط از طرفداران منتظر به عکس خود را در مقابل مجموعه ای از لیکرز عروسک های تودرتو که جری مونترو خریداری شده در یک مبادله دیدار خواهد کرد.

“من به ارمغان آورد و این را در اینجا برای همه به عشق” گفت: Montero, 53, از Lakewood.

مونترو را به مقصد مرکز استیپلز یکشنبه گذشته به عنوان به زودی به عنوان او شنیده اخبار برایانت مرگ است. او می خواست برای گرفتن یک نگاه اجمالی از خاطرات قبل از آنها برداشته شد.

مانند بسیاری از کسانی که در حضور او را دیدم برایانت به عنوان الهام بخش است.

“او ما را تشویق به خودمان باور بیش از حد” مونترو گفت. “این چیزی است که من او را دوست دارم خیلی.”

Giovanna کاسترو 30 گفت که زمانی که او در بیمارستان بستری شد با لوپوس و برادر او را به طور مستمر از او بپرسید چه چیزی می تواند او را به او را خوشحال.

“من می خواهم, ‘Bring me کوبه برایانت'” کاسترو گفت. “و او فقط به من نگاه کن و همه ما را به خنده.”

تماشای برایانت با لیکرز بود فقط در مورد تنها چیزی که می تواند ذهن خود را خاموش بیماری او, او گفت:.

تبلیغات

“این بود که همیشه شادی من” او گفت:. “من می تواند احساس واقعا بیمار و تماشای یک بازی و دیدن کوبه و همه چیز او فقط از آن بود — آن را به من خوشحال است. و در آن زمان من واقعا بیمار است و من نیاز او را سمت راست وجود دارد که من واقعا بد بود.”

این روزها او را احساس بهتر است اما او هنوز هم تساوی در برایانت به عنوان مثال در دادگاه به عنوان یک منبع قدرت است.

“آن شخص که این اتفاق افتاد و همه چیز اما کلمات او هنوز هم آن را دارد و آنچه که او را به ما بگویید و همه چیز” کاسترو گفت. “مانند هر آنچه شما می خواهید, شما رو به آن را دریافت. و هر روز از خواب بیدار شدم و گفتم: اجازه دهید این را همان کوبه.”

بسیاری از طرفداران خود به ارمغان آورد کودکان هل دادن آنها را در کالسکه یا تقویت آنها را بر روی شانه های خود را برای دریافت یک نگاه اجمالی در غلیان احساسات تسلیت.

آنها وجود دارد به پرداخت ادای احترام به برایانت ستاره بسکتبال اما به برایانت پدر.

“در اسپانیایی فرهنگ, مرگ و میر, من فکر می کنم آن را یک دیدگاه متفاوت از آنجا که این یک موضوع خانوادگی” گفت: Andrea ارللنا فرناندز, 57, اورنج کانتی. “فرهنگ … شما آن را بیشتر شخصی است. شما آنها را بخشی از شما.”

Delfino Delrio, 51, داونی در زمان پسرش را به لیکرز بازی حذفی در فصل قهرمانی خود را در اوایل 2000s. او در یادبود با نوه یعقوب 6 و جاناتان 8.

“من می خواستم برای بیان آنها به آنچه که من به معنای به اشتراک گذاری لحظه ای که با پدر خود,” او گفت:. “در حال حاضر من به اشتراک گذاری این لحظه با آنها. آن را نسل به نسل منتقل شده است.”

تبلیغات

Delrio گفت که او احساس به عنوان اینکه او را تماشا برایانت رشد تبدیل از یک جوان ادم بی پروا به یک مدل نقش است.

“من او را دیده ام آمده است یک راه طولانی,” او گفت:. “من او را دیده ام یک حرکت تند و سریع. من او را دیده بود قهرمان تبه کار. و سپس من او را دیده بود مهربان و با محبت پدر است.”

که به عنوان مثال او می خواست برای تصویب به نوه او.

“این چیزی است که من می خواهم آنها بدانند” او گفت:. “شما لازم نیست که به یک حرکت تند و سریع.”

روبن Montemayor 45 از کووینا و سه تن از فرزندان او — Raylene, 3, Rayden, 6, و روی, 8 — آویزان یک کاغذ بزرگ, بنر, که خواندن “RIP کوبه & جی جی. … خدا فرشتگان است.”

Montemayor گفت که زمانی که پدرش بازنشسته شد به عنوان یک کارمند با شهر لس آنجلس برایانت شخصا ارائه شده او را با یک یادبود نیوجرسی. پدرش در گذشت در سال 2014 و چپ نیوجرسی به او.

“ما فقط پرداخت ما جهات” Montemayor گفت. او گفت که او معتقد است که برایانت خانواده را آرامش در تعداد مطلق از افرادی که آمده اند به انجام این کار.

“به نظر می رسد مانند آن را اینجا شلوغ تر از به طور منظم بازی بسکتبال,” او گفت:.

نمایش عزاداری بودند در بار با صدای بلند و عمومی است.

هر از گاهی زمزمه “کوبه کوبه” welled از جمعیت و گسترش تا زمانی که کل پلازا خارج از مرکز استیپلز بود ذکر نام خود را.

رایان برنج 37 بود که منجر به سلامتی. او سفر کرد از استاکتون با دختر خود Adalynn, 5, و مادرش جنیفر Villegas, 38.

“ما در حال مبارزان هم درست مثل مارهای زهردار مناطق گرمسیر بود” برنج گفت.

در لبه یادبود او قرار داده شده یک جفت نایک کفش امضا شده با اعضای خانواده خود را نام و محاط با برایانت شماره 8 و 24 و همچنین Gianna را #2 و “برای همیشه در قلب ما.”

بین های در آغوش گرفتن و دست دادن با دیگر طرفداران برنج اشاره به جمعیت پشت سر او.

“در این نگاه,” او گفت:. “آن را آورده و کل شهر را به هم. ما در حال راه نزدیک تر است. و همه ما در حال فریاد است “کوبه’ در حال حاضر.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im