بانک مرکزی اروپا لاگارد: “آماده به عمل هدفمند در اقتصاد

فرانکفورت – رئیس بانک مرکزی اروپا روز دوشنبه گفت که اروپا قدرت پولی آماده را “مناسب و هدفمند اقدامات” اگر لازم است برای حمایت از اقتصاد در برابر headwinds از جدید کروناویروس.

کریستین لاگارد در بیانیه ای گفت که ویروس “توسعه سریع وضعیت است که باعث ایجاد خطر برای چشم انداز اقتصادی.” او گفت: این بانک خواهد از نزدیک نظارت بر تحولات و عمل “به عنوان لازم و متناسب با زمینه خطرات.”

لاگارد را در این خبرنامه آمده است که بازارهای سهام افزایش یافته است در آمریکا گمانه زنی ها بر سر اینکه بانک مرکزی ممکن است گام با اقدام به حمایت از اقتصاد جهانی در برابر اختلال ناشی از گسترش ویروس. این مورد حتی اگر برخی از اقتصاددانان فکر می کنم بانک مرکزی عمل ممکن است تنها ارزش نمادین از نرخ بهره پایین تر نمی تواند دوباره باز کردن کسب و کار است که بسته شده اند و برای جلوگیری از گسترش ویروس. نرخ پایین تر می تواند افزایش سهام در حال, و ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از آشفتگی در بازارهای سهام از ریختن بیش به اقتصاد گسترده تر.

بانک مرکزی اروپا کمتر به قطع از ایالات متحده فدرال رزرو. فرانکفورت, آلمان مبتنی بر بانک مرکزی برای 19 کشور که با استفاده از یورو در حال حاضر قطع یک کلید معیار آن نرخ سپرده به قلمرو منفی. آن می ایستد در منفی 0.5 درصد است. بانک مرکزی اروپا نیز خرید اوراق قرضه با پول تازه چاپ شده در تلاش برای حمایت از ولرم رشد و افزایش نرخ تورم نسبت به بیشتر از سطح نرمال ارشد بانک دستور. در حالی که لاگارد گفت: این بانک آماده برای عمل او نیز hedged گفت که هر گونه اقدام خواهد بود “متناسب با زمینه خطرات.”

ایالات متحده داو جونز شاخص شروع به پریدن کرد 1,300 امتیاز و یا حدود 5 درصد است. دستاوردهای بزرگ چیتی برخی از زمین از دست رفته خود در فروش است که به سهام خود را به بدترین هفته پس از بحران مالی سال 2008 است.

این بانک دارای بعدی آن رای-تنظیم ملاقات در مارس 12.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de