با وجود coronavirus نگرانی های L. A. ماراتن را در مقامات می گویند

به عنوان لس آنجلس ماراتن روش برخی از ورزشکاران و ساکنان شهر نگران هستند که این مسابقه می تواند یک چشمه برای گسترش این رمان coronavirus.

ماراتن برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه یکی از بزرگترین در کشور است. دونده گذشتن از شهر شروع در ورزشگاه طفره زن و پایان دادن به نزدیک اسکله سانتا مونیکا.

در این سال حدود 27,000 ورزشکاران ثبت نام کرده اند از تمام 50 ایالت و بیش از 78 کشور با توجه به ماراتن وب سایت. که کل را شامل نمی شود و هزاران نفر از داوطلبان و دیگران که از حاشیه در هر سال.

بسیاری از سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا این ماراتن ادامه خواهد داد و با توجه به گسترش coronavirus موارد در ایالات متحده است. بیش از 100 مورد از این ویروس تشخیص داده شده است در سراسر کشور 90,000 موارد در سراسر جهان است.

تبلیغات

در کالیفرنیا دولت اول coronavirus مربوط به مرگ شد چهارشنبه اعلام کرد که تعداد موارد همچنان به افزایش است.

L. A. مسئولان شهرستان تایید شنبه که وجود داشته اند و در مجموع هفت مورد از این ویروس در شهرستان, همه مربوط به سفر و اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی به اطمینان حاصل شود که کمک از دولت و سایر استان ها ممکن است به دست آمده در صورت نیاز. آزمون تا کنون را نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش در جامعه, مقامات گفت.

مقامات شهرستان را مورد بحث و بررسی امکان ممنوعیت تماشاگران از حضور در رویدادهای ورزشی در جنوب کالیفرنیا اما تا کنون L. A. ماراتن برنامه ریزی شده است برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

پاریس نیمه ماراتن لغو شد شنبه به عنوان موارد نصب شده در اروپا است. سئول Marathon در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه نیز شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. دیگر ماراتن دهندگان خواسته اند تنها دوندگان نخبه برای شرکت در مسابقات به منظور کاهش جمعیت.

تبلیغات

L. A. شهرستان افسر بهداشت دکتر Muntu, دیویس گفت: مسئولان بحث شده است اقدامات پیشگیرانه با ماراتن سازمان به مطمئن شوید که وجود دارد برای مردم را به شستن دست های خود و برای کارکنان پزشکی برای ارزیابی اینکه آیا افراد بیمار هستند.

“هنگامی که ما در تعداد نسبتا کمی از موارد در ایالات متحده در معرض خطر قرار گرفتن در معرض برای کسانی که اینجا هستند به این ویروس نسبتا کم است,” دیویس گفت: در L. A. شورای شهر در جلسه روز چهارشنبه.

دیویس گفت: مهم ترین توصیه این است که مردم در خانه بمانند اگر آنها بیمار هستند, بنابراین به عنوان به دیگران را آلوده.

Jason ردموند 45 برنامه برای پرواز از سیاتل به L. A. خود را به اجرا ماراتن اول این آخر هفته. او و دوست دوران کودکی توافق برای تنه زدن این دوره با هم.

او گفت که او تا به حال شده است نظارت بر به روز رسانی از L. A. ماراتن برای دیدن اگر او نیاز به لغو سفر خود را. این ویروس خطرناک ترین برای افرادی که مسن هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی کارشناسان می گویند.

“برای کسی مثل من نیست که در معرض خطر گفت:” ردموند یک عکاس آزاد است. “من احساس می کنم در وضعیت من خوب انجام ماراتن اما من نگرانی در مورد افراد دیگر است.”

در L. A. جلسه شورای شهر, عضو شورای مایک Bonin نگرانی در مورد مردم سفر به L. A. برای مسابقه دو ماراتون از دیگر نقاط جهان است. عمده coronavirus شیوع گزارش شده در چین و ایتالیا و کره جنوبی.

دیویس گفت که مسافران خواهد شد به نمایش در فرودگاه. مردم پرواز در از کشورهایی مانند چین و ایتالیا “احتمالا نه بر اساس خود ارزیابی ریسک در فرودگاه قادر به شرکت” او گفت:.

تبلیغات

بزرگ دیگر رویدادها و همایش لغو شده توسط سازمان که نمی خواهید به نگرانی در مورد نیاز به کاهش خطر گسترش ویروس دیویس گفت:. در موارد نادر, سلامت ادارات را تعطیل حوادث به دلیل خطر شناخته شده او گفت:.

“با توجه به آنچه که ما دیده ایم و بر اساس غربالگری که اتفاق می افتد بر اساس اعداد است که ما درک می کنیم بر اساس مناطق از جامعه انتقال در ایالات متحده … خطر به عموم مردم است که هنوز هم تلقی به عنوان کم در ایالات متحده,” دیویس گفت:. “من آرزو می کنم من تا به حال یک توپ کریستال.”

ردموند که استفاده می شود برای زندگی در اکو پارک گفت که هدف او فقط به پایان ماراتن و او به دنبال به جلو به آن است.

“این فقط یکی از آن چیزهایی که من هیجان زده شده است به انجام, اما من هم عصبی,” او گفت:.

بار نویسنده کارکنان کالین Shalby و کوین باکستر کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im