ببر در نیویورک باغ وحش برانکس تست مثبت برای coronavirus

نیویورک - یک ببر در باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در چه اعتقاد بر این است که برای اولی

توسط MINERALNEWS در 18 فروردین 1399

نیویورک - یک ببر در باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت در حیوانات در ایالات متحده و یا یک ببر در هر نقطه مقامات فدرال و باغ وحش گفت:.

4-سال ببر مالایا و شش تن دیگر ببر و شیر آن نیز کاهش یافته است بیمار بر این باور هستند که آلوده شده اند توسط یک باغ وحش کارمند وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت. اولین حیوان شروع به نشان دادن علائم مارس 27 و همه در حال انتظار برای بازیابی گفت: باغ وحش است که به روی عموم بسته شده پس مارس 16.

"ما آزمایش گربه از فراوانی احتیاط" و با هدف "کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان coronavirus," دکتر گفت: پل کلل باغ وحش ارشد دامپزشک.

پیدا کردن افزایش می دهد سوال جدید در مورد انتقال این ویروس در حیوانات. وزارت کشاورزی ایالات متحده می گوید هیچ مورد شناخته شده از این ویروس در ایالات متحده حیوانات خانگی یا دام است.

"این مهم است برای اطمینان از صاحبان حیوانات خانگی و حیوانات صاحبان که در این زمان وجود ندارد هر گونه شواهدی وجود دارد که آنها می تواند گسترش ویروس" گفت: دکتر جین رونی یک دامپزشک و یک وزارتخانه رسمی.

Coronavirus شیوع بیماری در سراسر جهان در حال رانده شده توسط فرد به فرد انتقال کارشناسان می گویند.

شده اند وجود دارد گزارش از تعداد کمی از حیوانات خانگی در خارج از ایالات متحده تبدیل شدن به آلوده پس از تماس نزدیک با مسری مردم را از جمله هنگ کنگ سگ که آزمایش مثبت برای یک سطح پایین از پاتوژن در ماه فوریه و اوایل ماه مارس. هنگ کنگ کشاورزی مقامات به این نتیجه رسیدند که حیوان خانگی سگ و گربه نمی تواند تصویب این ویروس به انسان است اما می تواند تست مثبت اگر در معرض توسط صاحبان آنها.

برخی از محققان تلاش کرده اند به درک حساسیت گونه های مختلف حیوانات به ویروس و تعيين نحوه گسترش آن در میان حیوانات با توجه به پاریس مبتنی بر جهان سازمان بهداشت حیوانات.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و می تواند کشنده باشد.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایک Stobbe کمک کرده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن