وزیر دفاع Esper می گوید نظامی دارای “ظرفیت محدود” به ارائه تخت بیمارستان

بزرگنمایی این تصویر

وزیر دفاع علامت Esper گوش به عنوان رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک خبر مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار در کاخ سفید در هفته گذشته است. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اوان Vucci/AP

با وجود فوری درخواست از فرمانداران و شهرداران سراسر کشور, وزیر دفاع علامت Esper روز چهارشنبه هشدار داد که ارتش ایالات متحده است و نه قرار است برای استقرار نزدیک به اندازه کافی منابع پزشکی به آدرس مقیاس از شیوع کروناویروس. و هشدار داد که این بیماری همه گیر خواهد شد “به ناچار” تغییر استراتژیک جهانی تعادل او گفت: این ویروس نمی تواند اجازه پیشی امنیت ملی به عنوان سومین اولویت است.

Esper سخنان آمده در حال رشد در میان خواستار کمک نظامی از دولت و مقامات محلی برای همه چیز از تخت اضافی به شدت مورد نیاز هواکش. با تعداد موارد تایید شده در 65,000 و افزایش آن را به یک بحران است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به عنوان یک “جنگ” با “نامرئی دشمن.”

اما در مصاحبه با NPR, وزیر دفاع گفت که در حالی که ارتش ممکن است “بسیاری از قابلیت [این است که] نه به اندازه من فکر می کنم به عنوان بسیاری از مردم فکر می کنم وقتی که می آید به پزشکی ظرفیت.”

“آنچه که ما باید ظرفیت بزرگ برای برنامه ریزی و تدارکات و چیزهایی مانند آن است که آن را به حمایت از غیر نظامی مقامات” Esper گفت. “اما از نظر بیمارستان ما یک ظرفیت محدود, شاید چند هزار تخت … در اکثر.”

تخمین می زنند که به نظر می رسد به سقوط به مراتب کمتر از نزدیک به 90,000 تخت بیمارستان است که می تواند مورد نیاز در نیویورک به تنهایی با توجه به پیش بینی از دولت فرماندار اندرو کومو. “رئیس جمهور می گوید: این یک جنگ” کومو گفت: در روز سه شنبه. “خوب عمل مانند آن است که یک جنگ است.”

از نظر نظامی ایران در پاسخ Esper به دنبال خلق و خوی انتظارات. پرداختن به خبرنگاران در روز دوشنبه Esper گفت او صحبت کرده است با “هفت, هشت, نه, 10 فرمانداران” و این که هر کدام از این درخواست زمینه نظامی و بیمارستان ها. “ما به وضوح نمی تواند پاسخگویی نیازهای همه با آنچه که ما در موجودی ما” Esper گفت.

او در مصاحبه با NPR, Esper گفت: ارتش می خواهد “برای قرار دادن همه چیز روی میز ما می توانیم برای حمایت از مردم آمریکا و کمک به فراتر از این است.” تا کنون وجود داشته اند چند راه حل ساده.

برای کمک به دیدار با تقاضا برای تخت ارتش گفت: در این هفته آن را آماده شدن برای استقرار بیمارستان به نیویورک و واشنگتن است. هر بیمارستان می تواند جای اضافی 248 تخت, اما به عنوان Esper اشاره کرد این بیمارستان ها “در راستای درمان بیماران دچار ترومای … نه از نظر حمایت از افراد مبتلا به بیماری های عفونی.”

این خبر به دنبال طرح توسط نیروی دریایی به ارسال دو بیمارستان کشتی ، USNS راحتی و USNS Mercy به نیویورک و لس آنجلس بود. هر کشتی می تواند جای اضافی 1000 تخت با توجه به نیروی دریایی است. نه کشتی را درمان COVID-19 بيمار با توجه به U. s. دفاع رسمی بود که مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع. آنها به شما کمک کند هر شهرستان در رسیدگی به بیماران به طور جدی بیمار دیگر از کسانی که با این بیماری است.

حمایت از ارتش ماموریت هستند نزدیک به 10 ، 000 نفر از اعضای گارد ملی مستقر به تمام 50 ایالت و چهار از مناطق ایالات متحده و منطقه کلمبیا با توجه به Esper. نظامی اتحاد پزشکان و پرستاران آن را نیز می تواند استقرار او گفت: اما بسیاری از آنها ذخیره که در حال حاضر ممکن است در پاسخ به این بحران در جوامع محلی.

“ما بسیار آگاه که ما استقرار هر دو دارایی ها و مردم است که ما در حال گرفتن نیست کسی از یک غیر نظامی در بیمارستان کار با COVID-19 بیماران در یک بخش از کشور به بخش دیگری از کشور برای مقابله با مشکل مشابه گفت:” Esper. “ما نمی خواهیم به سرقت پیتر به پرداخت Paul.”

“استراتژیک محیط زیست”

در پاسخ به بحران به معنای ایجاد توازن میان نیازهای شهرها و ایالات متحده با چه Esper توصیف خود را به عنوان دو اولویت: حفاظت از اعضای خدمات و حفاظت نظامی ماموریت قابلیت های. Esper گفت: اگر او می تواند انجام دهد که او می تواند انجام آنچه او به نام اولویت شماره سه: “ارائه پشتیبانی کامل برای کل دولت است.”

“ما باید به مراقبت از ما خدمات اعضا. که ما مهم ترین منابع ما با ارزش ترین دارایی ما مردم” گفت: Esper. “و من به مراقبت از آنها. اما انجام آن را قادر می سازد آنها را از انجماد آنها را به انجام آن ماموریت سوم است و حمایت از مردم آمریکا در اینجا در خانه به عنوان ما در برخورد با با کوروناویروس.”

Esper گفت: ارتش ثبت 227 مورد از coronavirus در درون صفوف خود را تا کنون. به کمک کنترل است که شماره ای را امضا کردند که به منظور روز چهارشنبه انجماد حرکات تمام نیروهای ایالات متحده در خارج از کشور برای 60 روز.

Esper گفت: حفاظت از اعضای سرویس و نگهداری پنتاگون تمرکز بر امنیت ملی است که به ویژه مهم در این لحظه با توجه به این که این بیماری همه گیر است اما برخی برای تغییر امنیت جهانی چشم انداز است.

“من فکر می کنم همه چیز تغییر خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر” Esper گفت. “کشور رفتار خواهد شد و عمل و آماده سازی متفاوت است. شما می توانید ببینید تغییرات در جوامع اقتصاد در حکومت یک کشور که به ناچار اتفاق می افتد. بنابراین مهم است که برای همه ما به درک آنچه که ممکن است نگاه مانند و و چگونه آن را ممکن است تغییر استراتژیک محیط زیست است.”

اظهارات خود را تکرار دیدگاه توسط ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش که در روز سه شنبه به طور مشابه هشدار داد در مورد آنچه coronavirus می تواند برای امنیت بین المللی.

“این است که مؤثر در کشورهای مختلف متفاوت است و این بستگی به سطح از دقت و استحکام تجهیزات پزشکی, ظرفیت در داخل هر کشور” گفت: Milley. “این می تواند در برخی موارد منجر به اجتماعی خرابی. آن می تواند منجر به هرج و مرج سیاسی در برخی کشورها. ما باید هماهنگ با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de