برخی از مستند نشده داخلی کارگران لغزش را از طریق سوراخ در Coronavirus خالص ایمنی

حتی قبل از coronavirus همه گیر شروع شد و میلیون ها نفر از زنان از رنگ عمدتا مهاجر و اغلب فاقد مدارک داخلی کارگ

توسط MINERALNEWS در 15 فروردین 1399

حتی قبل از coronavirus همه گیر شروع شد و میلیون ها نفر از زنان از رنگ عمدتا مهاجر و اغلب فاقد مدارک داخلی کارگران در ایالات متحده تا به حال کمی امنیت شغلی است. اما در حال حاضر زمان بحران بهداشتی دارای این نیروی کار وضعیتی وخیم.

مجلس سنای آمریکا به اتفاق آرا رای دادند در یک سوم اقتصادی بسته امداد در هفته گذشته. همه با هم فدرال امداد صندوق حدود 6 هزار میلیارد. خانواده ها را دریافت مستقیم پول, پرداخت, اما این بسته بهره مند خواهد شد taxpaying مهاجران مانند nannies که مراقبت از کودکان, خانه داری که برای مراقبت از سالمندان و بیشتر زنانی که به تمیز کردن خانه.

"این شرم آور است که دولت فدرال ارائه شده است و امداد رسانی است که ما از مطالعه حذف می گوید:" اینگرید واکا یک مستند نشده تمیز کردن خانه کارگر در او مادری اسپانیایی. "ما تبدیل شدن به نامرئی حتی اگر ما کمک زیادی برای این کشور است."

Vaca آمد از بولیوی, یک مادر دو و می گوید او به طور معمول پاک بین 12 و 13 خانه در ماه است. همه از کارفرمایان خواسته اند او را به ماندن در خانه و تنها یک در ادامه به پرداخت هزینه او می گوید:.

او فردی مالیات شماره شناسایی یا ITIN که اجازه می دهد تا مهاجران مانند او به پرداخت مالیات.

"ما سزاوار به درمان با عزت و احترام" واکا می گوید گریه. "این آخرین سه هفته شده اند یک کابوس است."

Ai-jen پو مدیر اجرایی ملی داخلی کارگران داد. اتحاد کنار هم قرار دادن یک اورژانس امداد صندوق "Coronavirus مراقبت صندوق" برای کمک به کسانی که نیاز دارند. هدف این است که برای جمع آوری در مجموع 4 میلیون دلار است. اما پو می گوید دولت فدرال نباید رها افرادی مانند Vaca که "مواجه هستند با یک سری از انتخاب غیر ممکن است که هیچ انسانی باید صورت و بی سابقه تهدیدات خود را به ایمنی و سلامت است."

در عین حال یکی دیگر از نگرانی برای کارگران ثبت نشده است بهداشت و درمان. مانند بسیاری از Rosana Araujo یک مادر تنها یکی از اروگوئه نیست بیمه شده است. سالم ماندن او می گوید: یک اولویت است.

"این بیماری همه گیر مؤثر است من احساسی" Araujo می گوید. "من بسیار ترس از بیمار شدن."

Haeyoung Yoon, مدیر ارشد, از سیاست های مهاجرتی در داد می گوید فدرال امداد بسته شامل یک ماده است که ارائه می دهد رایگان coronavirus آزمایش و درمان برای بیمه از طریق پزشکی. اما بیمه مهاجران مستند نشده مانند Vaca و Araujo هستند محروم از پوشش مدیکید.

طرفداران می گویند که تا زمانی که سیاست های مهاجرتی تغییرات این مستند نشده داخلی کارگران خواهد بود سمت چپ محافظت نشده در زمان بحران ملی مانند امروز coronavirus همه گیر اجتماعی که در آن فاصله و اقامت در خانه سفارشات داشتن تاثیر عمیقی بر کسانی که برای آنها ماندن در منزل یک گزینه نیست.

دست در دست یک سازمان ایجاد شده توسط کارفرمایان داخلی در سال 2010. تمرکز اصلی خود را به آموزش کارفرمایان در قوانین کار و بهترین شیوه و به کمک آنها تشخیص دهند که خود را "خانه است و کسی را در محل کار می گوید:" استیسی Kono سازمان, مدیر اجرایی.

به عنوان بیشتر و بیشتر ماندن-صفحه اصلی سفارشات اتفاق افتاده در سراسر کشور Kono می گوید او متوجه شد که بسیاری از کارفرمایان داخلی می تواند به طور ناگهانی لغو کار خود را دایه و تمیز کردن کارکنان.

آنها راه اندازی داخلی کارفرما تعهد می گوید: Kono برای تشویق کسانی که می توانید در ادامه به پرداخت کارگران خود را به ماندن در خانه. یک خط ساده در این تعهد آمده است: "من می تواند و خواهد پرداخت داخلی کارگر I در طول این بحران است."

به Kono تعجب بیش از 300 کارفرمایان را امضا تعهد از تاریخ 26 مارس زمانی که آن را راه اندازی. و حتی اگر آن را کوچک شماره — وجود حدود 4.7 میلیون کارفرمایان داخلی در کالیفرنیا و نیویورک به تنهایی — Kono می گوید این فقط آغاز است.

"برخی از [کارفرمایان] را محدود به درآمد اما آنها را انتخاب کرده اند به نگه دارید پرداخت خود را کارگر" Kono می گوید. "اما هر کسی نمی تواند انجام این کار است."

برای بسیاری از کارفرمایان می گوید: Kono آن را نه تنها در مورد کمک به مردم آنها را استخدام آن را در مورد نگه داشتن یک رابطه سالم با پرستار بچه یا خدمتکار در خانه.

یکی از لنت نقره ای از زمان می گوید: Kono "است برای دیدن سخاوت از این بیماری همه گیر. برای دیدن کارفرمایان داخلی نشان به این بیانیه عمومی. آن را الهام بخش چیزی. این نشان می دهد که ما با هم می آیند در این کشور است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im