ضرب و شتم توسط ویروس، قبایل نژاد برای افزایش تعداد سرشماری

لوج گراس، مونت - هنگامی که Lauri سپیده دم مهربانی در حال رشد بود، زادگاه خود را در رزرو کلاغ هند تا به حال سرگ

توسط MINERALNEWS در 18 شهریور 1399

لوج گراس، مونت - هنگامی که Lauri سپیده دم مهربانی در حال رشد بود، زادگاه خود را در رزرو کلاغ هند تا به حال سرگرمی، تئاتر فیلم، پمپ بنزین و کافه خانواده در امتداد خیابان های سایه دار توسط درختان چوب پنبه ای قوی در نزدیکی خم در رودخانه Bighorn کوچک. امروز، فقط یک خواربار کوچک و یک فروشنده پروپان در میان تعداد زیادی متروکه پراکنده از طریق مرکز شهر تسلیم گراس وجود دارد.

مهربانی پس از بیش از ده ها سال در ارتش آمریکا از جمله چهار تور رزمی به اینجا برمی گردد و او می خواهد به مردمش کمک کند. یک گام ضروری، او گفت، شمارش دقیق در سرشماری یک بار در دهه ایالات متحده است، که تعیین خواهد کرد که چقدر پول فدرال برای مسکن، مدارس، مراقبت های بهداشتی و دیگر نیازهای وخیم جریان دارد.

رسیدن به تعداد کامل در اکثر رزرو در حال حاضر تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. کمتر از یک ماه قبل از مهلت 30 سپتامبر، تنها کسری از مردم در زمین کلاغ شمارش شده است، جایی که همه گیر کروناویروس تلفات گرفته است.

دولت ترامپ اداره سرشماری را برای سرعت بخشیدن به جدول زمانی شمارش تحت فشار قرار داده است و سنای تحت کنترل جمهوری خواهان نتوانست تمدیدی را تصویب کند که به آن اجازه می دهد تا سال آینده ادامه یابد. است که نگرانی های گروه های حقوق مدنی و دیگران از جوامع سخت به شمارش از دست رفته تشدید, به خصوص مردم از رنگ مانند بومیان آمریکا.

بنابراین مهربانی، یک فعال برای غیر انتفاعی بومی آمریکا، صرف روز خود را عرق کردن در ماسک و سپر صورت در زیر خورشید تابستان بی رحم، اصرار رانندگان برای پر کردن فرم در درایو از طریق سرشماری ایستگاه های ثبت نام، از جمله در لاج گراس، شناخته شده در میان کلاغ به عنوان Aashbacheeitche، و یا دره رئیس.

او گفت: «اجداد ما به دلیلی جنگیدند - تا ما اینجا باشیم.» "در پایان روز، اگر من خسته و خسته چون من فقط کمی از تاثیر بر کسی ساخته شده است ... پس احساس خوبي دارم مبارزه ارزشش را داشت.»

با میلیون ها دلار فدرال برای جوامع فقیر بومی آمریکا در خط، قبایل در حال مسابقه برای جلوگیری از کم شمارش - دوباره - در سرشماری سال 2020. تنها 24 درصد از ساکنان مناطق قبیله ای مونتانا به عنوان 1 سپتامبر به حساب می آمد، woefully عقب مانده نرخ ملی 85٪. بیش از 300 رزرو در سراسر کشور وجود دارد, و تقریبا تمام دنباله دار به طور قابل توجهی پشت بقیه کشور در شمارش.

از دیرباز چالش های جغرافیایی و فرهنگی شمارش مردم در سرزمین های بومی وجود داشته است. اما همه گیر یک شکست ویرانگر جدید برخورد کرده است، با قفل نگه داشتن takers سرشماری دور به عنوان کشور هند با تعداد نامتناسب از عفونت ها و عدم دسترسی به اینترنت است که مانع از مردم از پر کردن پرسشنامه آنلاین مبارزه کرده است.

جیمز تاکر، نایب رئیس کمیته مشورتی ملی سرشماری آمریکا می گوید: «ما احتمالا ً به یک کم شمارش تاریخی نگاه می کنیم.» "وقت کافي نخواهد بود"

او گفت از دست دادن یک خانواده واحد چهار ساله در کشور هند به ۱۴ هزار دلار در سال در بودجه فدرال از دست رفته ترجمه می شود.

داده های سرشماری همچنین برای تعیین نمایندگی در کنگره استفاده می شود و می تواند به دو ایالت غربی به نام های آریزونا و مونتانا که کرسی دیگری در مجلس آمریکا است بدهد. در مونتانا، تعداد کم تعداد چند هزار نفر می تواند به این معنی باشد که ایالت آستانه را از دست می دهد و آن را با یک صدای واحد در مجلس ترک می کند.

بومیان آمریکا به دور از تنها جامعه رنگ ایالات متحده مواجه با کم شماری بالقوه، و یک گروه از شهرستانها، شهرستانها، گروه های حقوق مدنی و ملت ناواهو شکایت برای تمدید مهلت. یک قاضی در کالیفرنیا در طول تعطیلات آخر هفته حکم مهار صادر کرد که اداره سرشماری را از پیچ زدن عملیات خود تا جلسه دادگاه فدرال در هفته آینده متوقف می کند.

مدافعانی مانند Lycia Maddocks با کنگره ملی سرخ پوستان آمریکا فشار برای کنگره به گام در و اجازه می دهد زمان بیشتری. او در خانه در آریزونا بوده است، کمک به افزایش تعداد در میان دوستان و بستگان در قبیله هند فورت یوما کوئچان در بیابان در امتداد مرز مکزیک است.

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب