شرکت نسبت به برگ برنده دریافت میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک وام برنامه

بزرگنمایی این تصویر

Jovita Carranza, مدیر اداره کسب و کار کوچک صحبت می کند در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در 2 آوریل سال 2020 است. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

در حالی که بسیاری از کسب و کارهای کوچک باید آن را دشوار و یا غیر ممکن است به یکی از اداره کسب و کار کوچک را چک برنامه حفاظت از وام یک شرکت متعلق به برجسته شیکاگو خانواده نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قادر به دریافت $5.5 میلیون وام تحت این برنامه با توجه به اسناد و مدارک ثبت شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در روز دوشنبه.

سفیر آمریکا در بلژیک رونالد Gidwitz چه کسی به رئیس جمهور تهمت منصوب و در سال 2018 شد و سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالی مبارزات انتخاباتی صندلی برای ایلینوی در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. با توجه به براده با SEC Gidwitz خانواده صاحب اکثریت قاره مواد Corp. که امن 1-درصد بهره وام.

قاره مواد باعث می شود تجهیزات سرمایش و گرمایش و محصولات ساخت و ساز. در حالی که آن را به حال بیش از 100 میلیون دلار فروش در سال گذشته آن را واجد شرایط برای وام به دلیل آن دیدار مدیریت کسب و کار کوچک خاص صنعت “کسب و کار کوچک” اندازه استاندارد با توجه به شرکت رئیس امور مالی پل Ainsworth.

هنوز هم این شرکت وام است بسیار بزرگتر از معمولی PPP وام با توجه به خلاصه ای منتشر شده توسط اداره کسب و کار کوچک در هفته گذشته. این وام به طور متوسط تنها بیش از $200,000 و کمتر از 1 درصد از وام های تحت این برنامه بودند بیشتر از 5 میلیون دلار.

Ainsworth NPR گفت پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت این شرکت 445 کارکنان در مواجهه با کاهش تقاضا برای محصولات خود را.

“ما برنامه ریزی کردند و مردم ما با تاخیر کسانی که قصد دارد,” او گفت:. “به حدی بود که ما به مردم اجازه رفتن ما در حال استخدام آنها را به عقب.”

در حالی که این شرکت ممکن است واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار کوچک تحت PPP برنامه های بسیاری وجود دارد که بسیار کوچکتر کسب و کار است که ناموفق بوده اند در به دست آوردن و یا حتی تقاضا برای وام از بانک های خود را.

کسب و کار گروه حمایت NFIB بررسی یک نمونه تصادفی از 300,000 کسب و کار در آن عضویت در پایگاه داده یافت که تنها در حدود 72 درصد از کسب و کار است که سعی کردم به درخواست برای یک PPP وام قادر به موفقیت برنامه ارسال کنید.

قاره مواد قادر خواهد بود به بازپرداخت وام بیش از دو سال است و ممکن است واجد شرایط برای آن بخشیده شود.

وقتی که پرسید: Ainsworth گفت: این وام مربوط به هر گونه فعالیت های سیاسی شرکت رهبران و او اشاره کرد رونالد Gidwitz’ استعفای بر انتصاب خود به عنوان سفیر.

Gidwitz تایید شد به ambassadorship توسط سنا با رای دادن صدا در ژوئن 2018. او اعلام کرد استعفای خود را از هیئت مدیره این شرکت چند روز بعد در ماه جولای به شرکت براده SEC.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>