چرا میزان مرگ ناشی از کروناویروس است غوطه وری در چین

وقتی که می آید به فزاینده جهانی شیوع کروناویروس دانشمندان هنوز در تلاش برای پین کردن پاسخ به یک سوال اساسی: چه

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

وقتی که می آید به فزاینده جهانی شیوع کروناویروس دانشمندان هنوز در تلاش برای پین کردن پاسخ به یک سوال اساسی: چه کشنده است این ویروس ؟

برآورد متنوع به طور گسترده ای. برای مثال در یک Feb. 24 کنفرانس خبری در پکن بالا, چینی, بهداشتی, رسمی, Liang Wannian گفت: نرخ مرگ و میر برای COVID-19 بسیار بالا بود:

"بین 3 تا 4 درصد از بیماران فوت کرده اند" گفت: Liang.

سپس او اضافه یک پیچ و تاب: خارج از ووهان — شهرستان در کانون شیوع مرگ و میر در چین شده است بسیار پایین تر: حدود 0.7 درصد است. که کمتر از 1 مرگ و میر در هر 100 مورد.

در حال بارگذاری...

یک مطالعه منتشر شده توسط چین مرکز کنترل بیماری ها در ماه گذشته نشان داد که اگر شما فاکتور کردن تمام داده ها از هوبئی استان که در ووهان واقع شده است مرگ و میر در بقیه چین قطره به 0.4 درصد است.

چرا چنین تفاوت بزرگ بین هوبئی و بقیه چین ؟

در یک کنفرانس خبری روز بعد دکتر بروس Aylward — که فقط می خواهم به این نتیجه رسیدند یک ماموریت حقیقت یاب به چین برای سازمان جهانی بهداشت — با اشاره به سه احتمال دارد عوامل.

گفت Aylward است که ووهان رنج می برد از اینکه اولین جایی که کروناویروس جدید منتشر شده است. "ووهان آغاز شده و سریع و زود هنگام. مردم نمی دانم چه شد ما با خرید و فروش. ما یادگیری چگونه برای درمان این."

بیشتر بیماران کارکنان پزشکی را دیدم بیشتر آنها می تواند شروع به شناسایی چه نوع از مراقبت های حمایتی ساخته شده تفاوت. بنابراین در زمانی که بیماران شروع به نشان دادن تا در بیمارستان ها در استان های دیگر پزشکان و پرستاران وجود دارد و تا به حال اطلاعات بسیار بیشتری در مورد آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن بیماران زنده است.

بیمارستان در بقیه جهان خواهد شد و به احتمال زیاد نیز از آن بهره مند شوند دانش است.

دلیل دوم برای بالاتر مرگ و میر در هوبئی "فقط محض مقیاس اعداد" گفت: Aylward.

بیمارستان ها در ووهان آب گرفتگی شد با هزاران نفر از افراد بیمار. که تاکید ظرفیت خود را برای ارائه این نوع round-the-clock مراقبت های ویژه مورد نیاز برای یک بیمار با نگاهی انتقادی مورد COVID-19.

در جای دیگر در چین caseload بسیار پایین تر بود.

مفهوم برای کشورهای دیگر: آن را به ارزش تلاش برای حداقل سرعت شیوع با اقدامات لازم برای نگه داشتن تعدادی از بیماران از خسته کننده به بیمارستان های محلی.

عامل نهایی می گوید Aylward "در آغاز این شیوع به یاد داشته باشید مردم قادر به پیدا کردن بیماری شدید. و به همین دلیل زنگ زنگ رفت."

کسانی که اوایل موارد شدید ساخته شده COVID-19 شبیه یک مقدار بزرگتر قاتل. این بود تنها پس از مقامات در چین تشدید نظارت که آنها شروع به کشف بسیاری از موارد خفیف (مردم با علائمی مانند تب و سرفه خشک اما محدود و یا بدون پنومونی).

همه از این نیز ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا در طول زمان میزان مرگ و میر برای COVID-19 است به طور پیوسته کاهش یافته است.

با توجه به چین CDC مطالعه در میان بیمارانی که علائم آغاز شده بین Jan. 1 Jan. 10 مرگ و میر بود 15.6 درصد است. اما آن را فقط 0.8 درصد در میان کسانی که نمی مریض تا فوریه. 1 Feb. 11.

که الگوی تدریج حذف نرخ مرگ یکی از ما به احتمال زیاد برای دیدن در کشورهای دیگر.

به عبارت دیگر, شانس خوب وجود دارد که نرخ مرگ و میر در کشورهای با سیستم های سلامت به پایان خواهد رسید که بسیار پایین تر از آنچه بود برای اولین بار دیده می شود در چین است.

آن را شایان ذکر است که حتی پس از چین کردم مرگ و میر را به 0.7 درصد و یا حتی 0.4 درصد است که هنوز حدود چهار تا هفت برابر بیشتر از مرگ و میر آنفلوآنزای فصلی. (نرخ برای آنفولانزا در حدود 0.1 درصد – یا 1 در 1000 بيمار.)

همچنین چین CDC مطالعه نشان می دهد که برای coronavirus بیماران سالخورده 70 تا 79 میزان مرگ و میر بیش از سه برابر. برای کسانی که بیش از 80 آن را بیش از شش بار به عنوان بالا.

آنا یونگ-Cheung یک میکروبیولوژیست در Manhattanville کالج در نیویورک می گوید او همچنین نگرانی در مورد سلامت کارگران است.

یونگ-Cheng, که در اصل از هنگ کنگ اشاره می کند که بسیاری از پزشکان وجود دارد در طول درگذشت کوروناویروس سارس شیوع 2002-2003. و صدها نفر از کارگران بهداشت و درمان شده اند بیمار در COVID-19 شیوع — احتمالا حداقل در بخشی زیرا آنها به کار سخت ،

مطمئن شوید که می گوید یونگ اعظم "آنها جوان است. اما ما نیاز به حساب استرس است که آنها تحت. این است که استرس به بدن خود را."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب