روز جمعه مشاغل اعداد بی رحمانه خواهد بود اما نمی خواهد بگوید کل داستان

بزرگنمایی این تصویر یک عابر پیاده توسط یک بسته فروشگاه در Grosse Pointe, Mich., در روز پنج شنبه. وزا

توسط MINERALNEWS در 19 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک عابر پیاده توسط یک بسته فروشگاه در Grosse Pointe, Mich., در روز پنج شنبه. وزارت کار است که انتظار می رود به گزارش روز جمعه که ایالات متحده از دست داده و میلیون ها شغل در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پل Sancya/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پل Sancya/AP

وزارت کار است که انتظار می رود به ارائه تاریخی بد گزارش اشتغال جمعه, نشان دادن میلیون ها شغل از دست رفته در ماه گذشته به عنوان نرخ بیکاری افزایش یافت و به حدود 16 درصد — بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

بیکاری رشد شاخص تا به 4.4% در ماه مارس به عنوان coronavirus شروع به گرفتن نگه دارید در ایالات متحده است. آن را با نزدیک شدن 25 درصد در طول رکود بزرگ و باقی مانده بالا تا جنگ جهانی دوم است.

دردناک به عنوان گزارش ماه آوریل خواهد بود, آن را نمی خواهد بگوید داستان کامل اقتصادی خرابه های به جا مانده از coronavirus و دولت تلاش های شدید برای کنترل آن.

این گزارش بر اساس بررسی های انجام شده در اواسط مارس و مدعیان بیکاری نشان می دهد که میلیون ها نفر از شغل های اضافی از دست داده اند پس از آن. بیشتر چه, تیتر بیکاری رقم فقط شامل افرادی که به طور فعال به دنبال کار و کسانی که در موقت کردند نادیده گرفتن میلیون ها نفر بیشتر شده اند که غیر ارادی idled با این بیماری همه گیر.

حتی با کسانی که محدودیت مارس لحظهای خواهد بود متناوب — توقف-قاب تصویر از یک اقتصاد است که به طور ناگهانی و به عمد متوقف در آهنگ های خود را در یک پیشنهاد از جان گذشته به سرعت گسترش یک ویروس مرگبار است.

"تمام جهان است نوع در یک وقفه در حال حاضر احساس اثرات آن گفت:" Carmine DiBiase یک باربر لنگرگاه بندر در فلوریدا که کار بارگیری کشتی های کروز متوقف شد هفته پیش.

حقوق و دستمزد شرکت ADP پیش بینی قتل عام در اوایل این هفته گزارش داد که بخش خصوصی کارفرمایان ریختن بیش از 20 میلیون شغل در ماه گذشته. مقایسه بدترین ماهانه از دست دادن شغل در طول رکود بزرگ بود 800,000 در مارس 2009.

"تمام برنامه های برای این سال رفت و از پنجره گفت:" دیوید ادواردز که انتظار می رود به صرف تابستان هدایت مردم در اطراف باغ وحش زغال سنگ در دره Ill., که در حال حاضر توقیف و کار به عنوان یک طلسم برای یک لیگ کوچک بیس بال تیم که بازی متوقف شده.

"دو شغل های فصلی است که من تا به حال هر دو تعطیل در حال حاضر," او گفت:. "من احساس می کنم خیلی می ترسم در مورد آینده من."

ADP گفت: اوقات فراغت و مهمان نوازی مشاغل به خصوص ضربه سخت اما کارگران در تقریبا هر صنعت رنج می برد, اخراج, از جمله خرده فروشی کارمندان و خدمه ساخت و ساز و حتی کارکنان مراقبت های بهداشتی.

پیش بینی مارس نرخ بیکاری متفاوت است به طور گسترده ای از 14 درصد به 17 درصد و یا حتی بالاتر است. حتی پایان کم از آن محدوده خواهد بود و بالاتر از این پس از جنگ اوج 10.8 درصد در سال 1982 و چهار برابر نرخ در ماه فوریه که همسان 50 سال کم است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب